Bliuzo šunys

Viskas prasidėjo nuo to, kad ruošdamiesi sutikti bliuzo festivalio dalyvius organizatoriai poilsiavietės prieigose rado mažulytį pasiklydusį šuniuką.

bliuzas-ant-ranku.jpg

Pavadino Bliuzu, prižadėjo globoti ir festivalio simboliu paskelbė.

bliuzas-ant-scenos.jpg

Bliuzuojančių šunų buvo ir daugiau.

juodas-spanielis.jpganglas.jpgdalmatinas.jpgsmelinis-spanielis.jpgsuo_2.jpgprancuzas.jpgvokietis.jpgsuo_1.jpg

Festivalis nuostabus savo atmosfera – jame smagu ir kūdikiams, ir pankams, ir vienišiams, ir pensininkams. Ir keturkojams draugams.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

7 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

viktorija
2008 07 10 | 9:12

bliuzą teko sutikti, laaabai mielas šuniukas.

šalia mūsų dar gyveno toks bilas (veislė kaip 8oj foto, niekad jų neskyriau), jis nematom vis kur nors nusliūkindavo (kartą radom net pas save palapinėj), o jo šeimininkas pasakojo labai juokingas istorijas apie tai, kur jį rado ir ką jis tuo metu veikė. dar reikia pažymėti, kad tas šeiminkas tapatino bilą su žmogum, todėl iš šono buvo galima nesuprasti, ko tokios istorijos kaip ‘žiū – permetęs alkūnę per tvorą valgo šašlykus, aš jam sakau – bilai, kaip tu čia! o jis žiūri į mane girtu žvilgsiu ir galvą purto’ mums sukeldavo juoko priepolį:)

PinkCity
2008 07 10 | 9:53

Prancūzų buldogais tokie vadinami. Dar buvo jaunas bokseris, bet man nepavyko jo normaliai nufotografuoti, nes jis nuolat tampė ir kandžiojo savo pavadį. Jaunasis smėlinis spanielis taipogi buvo sunkiai fotiku pagaunamas, todėl teko paprašyti šeimininko jį palaikyti 🙂

Monika
2008 07 10 | 10:11

O man labai nepatinka, kai festivaliuose buna sunu, nes ju prisibijau, o vat pernai viename festivalyje paryciais uzpuole toks piktas dickis, nors tikrai neerzinau:/ Labai nuotaika suknisa.

PinkCity
2008 07 10 | 10:16

Šunimis žaviuosi ir jie visuomet patraukia mano akį, tik manau, kad patiems keturkojams festivaliuose nėra itin malonu: garsi muzika, galybė žmonių, dauguma nori juos pakalbinti ir pačiupinti… Todėl mūsiškei buvo sudarytos sąlygos praleisti savaitgalį ramiau.

MariukasM
2008 07 10 | 10:23

Ten kur buldogas besilaižydamas žiopso į kojytę – tikrai gerai pagauta.

Elžbieta
2008 07 10 | 11:08

Aš vos to šuniuko pati nepasiemiau, nes negalėjau klausyti kaip jis gailiai cypia,o aplinkiniai visiškai į jį nekreipia dėmėsio. Draugai vos ne už rankovių tempė “ką čia nusišneki, kur tu jį dėsi” taip ir nuvažiavom į Varnius. Vėliau labai apsidžiaugiau pamačius jį komandos apsupty jau Bliuzuose 🙂

Garsiojo šuns Bilo draugė
2008 08 09 | 15:33

Šuo Bilas yra šuo Legenda! Niekas man nepaliko tokio įspūdžio kaip šis šuo :} Su savo cigaretėmis burnoje, kvėpavimu, primenančiu knarkimą, meile savo šeimininkui ir ypatingai demonstruojama meile merginoms :))) +Jis buvo nuolatos fotografuojamas, bučiuojamas ir glostinėjamas .. Keista kaip į šią šunų kolekciją nepapuolė…

Palikti atsakymą