Lok šok. Staugiu aš.

scream.jpgŠokių mokytojas įvardino ją trauma, o valstybinės darbo inspekcijos inspektorė, su kuria šįryt aptarinėjau reikaliukus, – nelaimingu atsitikimu buityje. Aš vadinu ją kąstine-plėštine pusės centimetro gylio žaizda, kurią įgijusi kriokiau nesavu balsu ir mano veidas taip žavingai apibėgo juodu tušu, kad geriausi pasaulio grimeriai dramatiškiausiam filmui nepakartotų tokio šedevro. Man skauda, kai trauku banknotus iš piniginės, šukuojuosi, perjunginėju pavaras ir laikau kavos puodelį. Man įkando šuo. Toks jausmas, kad pradeda vystytis fobija mylimiausiems šito pasaulio gyvūnams. Velnias, nenoriu.

Dėl neperstojamo dirginimo tapau itin nervinga, nuolat virpu ir viskas žiauriai erzina. Kai vakar nuėjau pas mamą bei prašnekus apie kasdieninius dalykėlius apsižliumbiau, ji privertė rinktis iš dviejų vienodai nemėgstamų skysčių – vaistų ir alkoholio. Pirmieji neskanūs, antrasis lyg tyčia pasitaikė rožinės spalvos. Paskui buvo šokių pamoka, reikėjo daug daug suktis, ir aš lekiojau po salę apsvaigusi, o kai sustodavau, galva makalavosi daugiau nei maloniai. Ta prasme net pykino. Man netinka gerti.

Naktį atsibudau trečią valandą ir glostydama skaudančią plaštaką panikavau, kad mano Mazdulė tikrai nepraeis technikinės. Kaip tarė, taip padarė, aišku. Dėl miego stygiaus šitas nervinis drebulys jau pamažu virsta kalatojimusi. Jaučiu reikt bėgt iš darbo, vežt Mazdą servisan, o pačiai lįst po stora antklode. Visogero.

Šitaip paauksuotom medžių viršūnėm į mano miestą ateina pėmėesas.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

6 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Dina
2008 09 25 | 13:00

Vajėzau, mergyt, kas čia tau taip įkando? :/
Sveik. Ir šiaip – gerk ramunėlių arbatos daug, ramina. Klausyk gražios muzikos. Perskaityk “Mažąjį Princą” dar kartą. Suvalgyk ką nors skanaus. Ir grįžusi namo iš darbo pamiegok ilgiau. O technikinę, galų gale, gali gauti šimtą litų sumokėjus.
Ramybės, daugiau ramybės. Žiūrėk, saulė šviečia.

PinkCity
2008 09 25 | 13:18

Visa bėda, kad aš, Lietuva kaip korumpuočiausia valstybe įtikėjusi, į šimtą litų savo viltis dėjau, bet čia, sako, dar reikia pažinoti tą, kam duodi. O aš gi nieko nepažįstu…

Aurius
2008 09 25 | 15:33

Kiek zinau tu gi abstinente? Ir vistiek susigundei alkoholiu nei vaistais? 😀

Paulius
2008 09 25 | 17:27

Iš didelės meilės šunims lengva pamiršti, kad jie dar ir kanda:)

Timas
2008 09 25 | 22:40

uuu
sunkus laikai

shiny
2008 09 26 | 17:25

Paskutinis sakinys superinis ((: viską labai puikiai paaiškino. Užuojauta dėl traumų.

Beje, graži nauja juostelė viršuj! (:

Palikti atsakymą