Personažas kalba pats apie save

peekaboo.jpgLabai prajuokino Salomėja, pavadinusi mane personažu. Nusprendžiau kuo greičiau prisistatyti, kad turiu ir vardą, ir amžių, ir šeimyninį statusą, ir plaukų spalvą. Tada nuėjau į atvirai.lt, kur kartas nuo karto įdedu savo įrašus su laimės palinkėjimais, o ten atsitiktinis patarimų langelis (toks, kaip MS ofisinė sąvaržėlė) man sako: pateikite skaitytojams daugiau informacijos apie save, kad kiti lankytojai galėtų Jus geriau pažinti. Na ir galvoju, ką gi čia pateikti. Pamenu, kad kai kūriau prisistatymą nežinau.lt tinklaraščių žinynui, buvo ten visko prigalvojus. Nueinu į žinyną pažiūrėt – ogi ten tėra pinkcity.lt aprašymas, o ne apie mane. Velnias.

Dabar sėdžiu sau ir galvoju: kokia informacija apie mane yra aktuali mane skaitančiam žmogiukui? Vardas, pavardė, mokslinis laipsnis, kūno apimčių centimetrai, profesija, ūgis, svoris? Ar ne svarbiau yra tai, ką manau apie tam tikrus dalykus ir ką jaučiu? Juk autobiografinės detalės yra sausi dalykai, kaip statistika, jie apie mane beveik nieko nepasako – negi susidarysi įspūdį apie nepažįstamą žmogų iš to raidžių ir skaičių kratinio? O va tie visi mano mintijimų ir jausmų liūno aprašymai sukuria tikrąjį paveikslą, padeda mane pažinti iš gelmių, ne tiesa? Va kai susitiksim beveik jau už savaitės, bus taip keista, nes iš tinklaraščio pažįstu žmogų, o su juo gyvai nesu bendravus, tikrai bus įdomu. 

Na gerai, bandom apsirašyti, kad jau sako reikia:

Jovita iš PinkCity: laiminga žavinga ir linksma. Tinka? Iš karto daro mane išskirtine, nes Lietuva – nelaimingų žmonių kraštas. Bet aš tikra lietuvė. Čia gimus augus ir neemigravus. Patinka gryni ryškūs aiškūs dalykai. Nepatinka, kai sako, kad viskam yra ribos. Nes tikiu, kad ribų nėra. Yra tik ribotas mąstymas.  

Ai, bus gerai. Na, pakoregavau savo profilį atvirai.lt, bet tas įkyrusis sąvaržėlės-asistento atitikmuo neatstoja, sako, kad dar pateikčiau… Besotis.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

7 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Justinas Beinorius
2008 01 24 | 11:53

Vienas mano mėgstamiausių personažų blogosferoje. 🙂

Salomėja
2008 01 24 | 12:02

🙂 PinkCity, man atrodo mes netyčia viena kitai karabi.lt karmą užkelsim:)

PinkCity
2008 01 24 | 12:50

O, rimtai, jau senokai buvau ten savęs pasitikrint. 63 vieta. Blogai, blogai, reikia dar karmų man… Va, Justinas vakare apie vaikus gėjų šeimose rašydamas nepamirš manęs paminėti, tiesa?

KaVeikti.lt
2008 01 24 | 13:17

Įdomu bus susipažinti.
Vat kažkodėl tavo paveikslo, skitingai nei kitų, man nlb. pavyksta nusipiešti…

PinkCity
2008 01 24 | 13:42

Taigi va, dešinėj mano tinklaraščio, stoviu išsišiepus. Atrodau taip pat, tik truputėlį daugiau apsirengus 😉

KaVeikti.lt
2008 01 24 | 14:41

A ten tu?
Žinok maniau, kad dar viena iš daugelio tavo PinkFoto 🙂
Vistiek nlb pažinčiau pamačius :))

Gytis
2008 01 24 | 19:34

Wow, personažas 😀 Prašau, daugiau neberašyk daugiau, kaip sakant kuo daugiau paslapties tuo įdomiau 🙂

Palikti atsakymą