Nėra nieko lengviau kaip pakeisti gyvenamąją vietą

Nuplikusios medžių viršūnės, pliūpsniais krintantys rūkai ir lietūs, viskas taip skaudžiai tikra sava pažįstama. Jau gerą savaitę sapnuoju fantastiškus paralelinius pasaulius, ir iš kur mano pasąmonė turi tiek vaizduotės! Gal ji žino kažką daugiau?

monsters-attack.JPG

Atrodo, kad jei gyvenčiau pajūry, mano ausys nebūtų tokios jautrios smegenis perpučiantiems vėjams, vaikštinėčiau tuštutėliu grindiniu, slysčiotų aukštakulniai, viskas sumaišyta smėliu. Kaip rišamąja medžiaga. Ir dar putomis. Daug putotų sapnų.

Atrodo, kad jei gyvenčiau sostinėje, išsiugdyčiau imunitetą kamščiams ir minioms, išmokčiau neužmigti vienuoliktą vakaro, plaukiotų žemi apsipūkavę debesys, krenkšėtų juodi paukščiai, ir mano piemenaitiškos suknytės būtų pats tas.

Atrodo, kad jei gyvenčiau mažame provincijos miestelyje, balos trauktųsi į kelkraščius, pūsčiau dulkes kvepiančioje bibliotekoje, sveikinčiausi neatsimerkus. Ilgėčiausi jūros ir sostinės. Stūgautų maži jaukūs džiaugsmai, sukdamiesi ratu.

Atrodo, kad gyvenu ten, kur reikia.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

7 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Aurius
2008 10 14 | 14:16

Citata: “Atrodo, kad gyvenu ten, kur reikia…”
… Kaune 😉
Ir tuscia laisves aleja (“vaikštinėčiau tuštutėliu grindiniu”), kamsciai (“išsiugdyčiau imunitetą kamščiams”) ir nevalytos gatves nuo smelio (“viskas sumaišyta smėliu”), tos pacios nelopytos kauno gatves (“balos trauktųsi į kelkraščius”), i forsus ner ko ziureti (“sveikinčiausi neatsimerkus”)…

Lengviausia kurinio interpretacija per visus mano gyvenimo metus, o siaip tai joke 😉

PinkCity
2008 10 14 | 14:35

Aš dažnai mokykloje svarstydavau, ką pasakytų Žemaitė, Marcelijus ir Širvys, išgirdę savo kūrinių interpretacijas, ir ar būtų po to dar ką nors parašę…
O kad Kaune, lygiai taip pat, kaip Klaipėdoj, pagrindinė miesto pėsčiųjų gatvė dėl Akropolio įtakos negyva patapo, gryna tiesa.
Ačiū už linksmus pamąstymus!

Aurius
2008 10 14 | 15:03

yep, no problem, bet ner cia ko dekoti 😉 bet vistiek malonu kai dekoja kas nors 😛

viktorija
2008 10 14 | 16:15

labai mielai parašyta:)

o aš galvoju, kad gyvenu ten, kur reikia, bet netinkamu laiku, t.y. žinau, kad va čia ir noriu būt ateity, bet dabar kažkiek traukia kitos vietos.

Paulius
2008 10 14 | 18:30

Dėl Laisvės alėjos ir dėl Kauno man kažkaip liūdna darosi…Pats esu kaunietis, jau beveik metus gyvenu Vilniuje ir kaskart sugrįžus Kaunan, jis man atrodo lyg tuščia provincija. Ta tuštuma žudo. Bent jau mane. Labai pasigendu šurmulio ir gyvybės, kurį matau Vilniuje.

Aurimas
2008 10 22 | 12:15

Gal del to, kad gerai ten kur musu nera?

PinkCity
2008 10 22 | 12:19

Ne ne ne, aš gyvenu ten, kur norėčiau gyventi, ir apskritai viskas yra taip, kaip gali būti geriausia, jei taip nebūtų, pasistengčiau ir pakeisčiau, vat!

Palikti atsakymą