Laimės spindesys ir skurdas

Mano tinklaraščio pavadinime žybsi žodis laimė, o šiandienos Blogų veiksmo dienos tema – skurdas. Suderinama?

Kai kalbama apie globalinius dalykus, plačiausiais skurdo židiniais vardinama Afrika, Pietų Amerika, Indija. Teko ten lankytis? Ką papasakojo tenykščių gyventojų akys? Baimę, nerimą, nusivylimą, beprasmiškumo jausmą? Keiksnojo visą pasaulį dėl netikusios lemties? Skandino liūdesį alkoholyje, smurtavo ir žudėsi?

boy_sneaking_into_photo_by_flamingjune.jpg

Mano patyrimu, šitaip kalba turtais pertekusių europiečių ir šiaurės amerikiečių veidai. Nemiega naktim dėl nukritusio akcijų kurso, skundžiasi per mažu atlyginimu, o jau tos degalų kainos – nerimas dėl ateities neišvengiamas. Vajetau, gi pamiršau pabrangusį šildymą!

africa___07___street_kiids_by_obsessive_badger.jpg

Man kažkodėl natūraliai kyla asocijuotos alternatyvos: išorinis skurdas – vidinis turtas, išorinis turtas – vidinis skurdas. Apie kurį šiandien kalbam?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

6 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Timas
2008 10 15 | 9:58

taikliai

Whisky
2008 10 15 | 12:57

Kiekvienas siekia didesnio gėrio ir tai yra natūralu žmonėms. Rodos, IKEA savininkas yra multimilijonierius, ne pirmos jaunystės, o važinėja su 20 metų senumo Volvo. Rodos leisk tuos pinigus, džiaukis – nafik tau dirbt, juk ir pro proanūkiams turto užteks, bet va vistiek dirba, stengiasi. Kad ir su akcijomis dabar – žmonės prarado savo ilgai kauptas santaupas. Kiekvieną dieną daugelį metų ėjo į darbą nuo aštuonių iki penkių ir taip taupė pinigus senatvėj, kad ją galėtų nugyventi ramiai. Pinigų reikia mūsų poreikiams, bet ar mūsų poreikiai kartais neperdideli, čiau jau kitas klausimas.

Paulius
2008 10 15 | 17:48

Vien todėl, kad reikia, pinigų tikrai neatsiras. Su “IKEA” savininku pavyzdys labai neblogas, man yra įstrigęs vienas jo posakis – “Finansinės gerovės paslaptis ne didelės pajamos, o mažos išlaidos”.

AAiddennium » BLOG « » Tik suaugusiems: kaip pasipelnyti iš skurdo?
2008 10 15 | 22:45

[…] PinkCity […]

Kuleris
2008 12 03 | 18:32

mane visada kamavo negera nuojauta kad rytiečiai nors ir skurdesni bet yra laimingesni už vakariečius, ir kad papuoliau ne į tą pasaulio pusę 🙂

Tik suaugusiems: kaip pasipelnyti iš skurdo? « AAiddennium » BLOG «
2010 09 15 | 4:19

[…] PinkCity […]

Palikti atsakymą