Languotas ruduo

Nuo automobilinių temų, žinok, nutolsiu, nes baigėsi mano kasdieniniai niurksojimai autopliuse ir savaitgaliai automobilių turguje tuo, jog suvokiau, kokia šauni miela ir mano mano yra dabartinė mazda. Tiesa, už tokį proto trinktelėjimą galvon teko susimokėti tris šimtus lietuviškų pinigų – tiek rankpinigių buvau už mi mi mi micrą padavusi, paskui panemiegojau porą naktų ir sakau velniop.

Tuščia vieta ilgai nebūna. Automobilių paieškas pakeitė murksojimas mados ir stiliaus tinklalapiuose, pigiau atsieis.

Mūsuose labai mėgstama girtis savitu stiliumi. Oi ne ne, aš madų nesivaikau, rengiuosi tai, kas man tinka ir patinka. O tai kodėl visi marširuoja vienodomis uniformomis? Kažkokiu mistifikuotu būdu mados vėjai įsisuka į smegenėles ir įtikina, kas va šitaip tikrai yra gražu! Šitą ypač pastebėjau rudeniop, kai slaptos traukos veikiama ėmiau pirkti viską, kas languota:

langiukai.jpg

Na taip, aišku, po to reikėjo pradėt visiems stiliaus žurnaliukams mirgėti langiukais ir šaukti ooo kaip tai yra topiška. Aš pati taip sugalvojau!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

6 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Salomėja
2008 10 13 | 11:17

Aš buvau sugalvojus, kad geltona labai gražu. Ir tada kai puolė visur skelbt nuotraukas su geltonumais. Hrr. nu bet ką dabar…

agne
2008 10 13 | 15:59

as nusipirkau tokia pacia languota striukyte 😉

Laura
2008 10 14 | 8:52

Aš irgi buvau sugalvojusi, kad geltona gražu. Po to atsirado parduotuvėse daug daug galetonos. Tada sugalvojau, kad gražu violetinė ir pradėjau nuo rankinės. Bet…

Dabar sugalvojau kitą spalvą, bet beveik niekur jos nerandu. Teks palaukti, kol pasidarys madinga :))

PinkCity
2008 10 14 | 9:03

Tai va, iš vienos pusės norisi būti išskirtinei su savo spalva / raštu, kita vertus, daug smagiau, kai parduotuvėse gali rasti visko, ko Tau beprotiškai reikia (vakar per plauką atsilaikiau nenusipirkusi rankinės su langiukais, truputį per maža pasirodė).

gwantezz
2008 10 14 | 14:35

labai jau grazus drabuzeliai 😉

gwantezz
2008 10 14 | 14:36

tikrai labai;)

Palikti atsakymą