Mažų alaus daryklų šventė. Senas kuinas @ Liberty

Savaitgalį Belmontas pakvietė į Mažų alaus daryklų šventę. Nustebino ne prekinių ženklų gausa, o jų stebėtinai tampri draugystė, tarkim, pažvelkime į šią nuotrauką:

Alaus bačkos pažymėtos Tymbark beigi Pasvalio alaus prekiniais ženklais, baras didžiuojasi esąs Vilkmergės, Belmonto alus pilstomas į Švyturio bei Kiss bokalus, ir visa tai daro Ponoro marškinėliais vilkintis barmenas. Tiesa, dar nesimato, jog veiksmas vyksta po Coca Colos pavėsine. Argi ne miela? Aštuoni viename!

Šventės dalyvės:

Vyko galiūnų čempionatas, pagerinti trys Lietuvos rekordai:

Moteriškesnis sportas – joga:

Kai ruošdamasi vestuvėms ieškojau vietų fotografavimuisi, skaičiau, kad pusė vilniečių tai daro Belmonte. Šeštadienį tuo įsitikinau savo akimis: originalumo nesiekiančių jaunavedžių buvo pilna! Na, gal nuotrauka pliaupiant lietui beigi fone grojant 4Fun ir bus vienetinė:

Vėliau pagal fonogramas ėmę žiopčioti grūdai, dūmai bei vudžiai nekėlė entuziazmo ir teko pasukti Kaunan, kur neseniai startavusiame Liberty Pub‘e laukė nuostabiai gyvas Seno kuino koncertas!

„Ketvirta valdžia“ su nuolat besikeičiančiais pavadinimais bei savininkais visuomet buvo jauki vietelė, Džem’pub‘o valdžion pakliuvusi, žada vilioti puikia gyva muzika, tai iš viso valio! Nepatiko: per ryški šviesa; patiko: pilnas normalaus dydžio superskanios sriubos dubuo (užknisa, kai kitur atneša porą lašelių skystimėlio pakapsenę) ir, aišku, Senas kuinas su senom gerom dainom, nuoširdumu ir bliuziškiausia pasaulyje nuotaika…

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 7

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

GinG
2009 09 07 | 15:17

Sutinku dėl ,,Seno kuino”! Vasaros pabaigoje buvome Pilies gatvėje koncerte, puikiai grojo ir suteikė ypatingą vakarui nuotaiką! Netgi turistai bėgo prie scenos šokti! Tarp kitko, man atrodo pasikeitusi grupes sudėtis, tai net nežinau, ar tą patį vokalą klausesi Belmonte…?

PinkCity
2009 09 07 | 16:25

Belmonte tai 4Fun, Grūdo ir Vudžio klausiausi, Senas kuinas gi jau Kaune grojo, o iš grupės tai tik vokalistas ir senos dainos belikusios, na, ir skambesys labai panašus.

Archatas
2009 09 07 | 23:12

Skanus subtilumas 🙂

Adas
2009 09 09 | 0:49

Vokalistas ir yra “Senas Kuinas” – kiti muzikantai tik keičiamos pasagos, kiekvienam koncerte tai būgnininkas, tai bosistas vis kiti.

Palikti atsakymą