Manijos

Kažkaip pastebėjau, kad atitolome mes su šiuo tinklaraščiu vienas nuo kito, vis oficialesnis mūsų bendravimas tampa, tačiau man tai be galo nepatinka, čia viskas šilta ir jauku turi būti, todėl pabandykime suartėti, pradėdami ir baigdami klausimu, kaip aš gyvenu.

Puikiai nuostabiai!

Sėkmingai sau darbuojuosi, turiningai leisdama laisvalaikį. Skaitau knygutes, myluoju šunį, poetizuoju savo lengvą kasdienybę eilėmis, užsikrėčiau smagiu popsu – ekokosmetika. Anksčiau maniau, kad tai labai brangus dalykas, tačiau iš tiesų – nė velnio, ypač jei pati nepatingi sau kremuką susimakaluoti. Pavyzdžiui, vakar pas draugę gaminomės kosmetiką ir įdomumo dėlei pasiskaičiavom, kiek kainuoja mūsų galutiniai produktai, tai už 30 ml puikiai kvepiančio ir dar maloniau ant veiduko besitepliojančio natūralaus kremuko stiklainiuką sumokėjome 3,45 Lt, o už 15 ml lūpų balzamo su tikru medučiu, kakavos sviestu ir kitais skaniais dalykais 1,85 Lt reikėtų skaičiuoti.  Aliejukus ir vandenis tikrai ne pigiausius ar prasčiausius dėjome, ir kaip smagu teptis, kai žinai ką!

Turiu dar vieną maniją:

Granatų manija

Senesnius butelaičius jau anksčiau pas močiutę išvežiau. Reikėtų vėl kada hemoglobiną kraujukyje pasitikrinti, gal aš čia besistengdama raudonos mėsos nevalgymo žalą (?!) kompensuoti viršijau leistinas normas? Tos visos rūgštynės, lęšiai, pupelės, riešutai, burokai mane tuoj geležine moterimi pavers. Bet kad taip skanu, ypač granatų sultys! Mmm…

Tai štai tokia ir būtų trumpa santrauka apie tai, kaip man sekasi.

O kaip Tau?

(pasiilgau komentarų, bliamba)

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Sveikas
2011 03 20 | 20:34

Pirmas, bliamba!
Seniai nesigirdėjo…
Seniai – seniai, pereitą penktadienį, kaip sakė Vini Pūkas…
Ekologija, ekologija, ekologija…
Gebelsas ciniškai mokė: melas, pakartotas daug kartų, virsta tiesa.
Ekofašizmas kažkoks.
Aš nepiktai. Tai aš vedlug to, kad nieko ekologiško seniai neliko, tik eilinis marketingo triukas…

PinkCity
2011 03 20 | 20:56

Aš viską kuo puikiausiai suprantu, Sveikas, ir pati juokiuosi iš savo potraukio madingiems popsiniams dalykams, ale reikia mergaitėms kuo nors pažaisti (kol mes kosmetikas gaminomės, mūsų vyrai alų virė – kiekvienam savi žaidimai), ir kažkaip vis viena ramiau, kad mano stiklainiuke tik aliejus ir vanduo, o pirktiniame iš Maksimos – kažkeliolika rūšių parabenų… O saviįtaiga – galingiausias ginklas (prieš raukšles, pridėčiau, bet dar kol kas su jaunatviniais spuogais tenka kovoti)!

Sveikas
2011 03 20 | 21:51

Pritariu , kad alų virti – rimtas vyriškas darbas. Ale rimtesnis – degtinę varyti!

Dovile
2011 03 21 | 0:00

Mh, labai sudomino, norėčiau ir aš pasižaisti 🙂 Gal žinai kur Vilniuj tai galima padaryt?

Eglė
2011 03 21 | 8:51

Kaip man? 🙂 Penktadienį atšvenčiau gimtadienį, prasidėjo nauji metai ir aš švenčiu pavasarį :)) Dvi savaites Kino pavasaryje žiūrėsiu ispanakalbius filmus (čia manoji manija) ir audžiu mintį, kad reikia savaitgaliais mesti kauliuką ant Lietuvos žemėlapio ir važiuoti ten, kur jis nukrito, nes Lietuvoje tikrai yra ką pažiūrėti ir daug ko esu nemačiusi 🙂 Tai va 🙂

PinkCity
2011 03 21 | 9:02

Dovile, tai kuo puikiausiai gali pasidaryti pati namuose! Reikia tik nusipirkti keletą priemonių ir pasinaudoti naudingais patarimais, kuriuos gali rasti čia:
http://love-eco.lt/blogas
http://www.patisau.lt
http://palomaslaboratory.blogspot.com
http://bryyla.blogspot.com
http://raullos.blogspot.com/search/label/Kosmetukai
ir panašiai. Pabandyk!
Egle, smagumėliai!

Jovke
2011 03 21 | 20:28

O aš gyvenu taip pat puikiai, lauke taip gera pasivaikščioti, šiandien su sesute suradome parką, netoli upės ”Sveikuolių parkas”, kaip įdomu, daug sportuojančių galima pamatyti.. Gal susitinkam rytoj apie 18h prie tilto?:)

PinkCity
2011 03 22 | 9:35

Tu čia man, ar sesutei? Nes man tai 18 val. – jogos metas 😉

Liūtas
2011 03 22 | 21:05

Svarbiausia, kad širdis geležine netaptų. 🙂

1collation
2022 02 17 | 17:03

3shanghai

Palikti atsakymą