Man atrodo, Jūs galite daugiau

Taip man dažnai sakydavo jogos mokytoja, pataisiusi mano asaną ir pastebėjusi, kad visgi norėdama galiu koją pakelti aukščiau, o petį pasukti stipriau. Jaučiu, kad šia fraze galima apibūdinti daugelį mano gyvenimo aspektų. Nesu iš tų žmonių, kurie tam tikram reikalui atiduoda visas įmanomas jėgas. Esu linkusi visuomet pasilikti truputėlį rezervo. Nenumatytiems atvejams. Kad paskui netyčia neperdegčiau.

Galiu daugiau

Nesakau, kad taip darau visuomet – tarkim, stipriai įsimylėjusi galiu pereiti ugnį ir vandenį bei padaryti kitus neįmanomus dalykus, taipogi esu kategoriškai nevėluojantis asmuo – nei į susitikimus, nei vykdant duotus pažadus, nei atliekant užsibrėžtas/užbrėžtas užduotis.

Bet, pavyzdžiui, darbinėje srityje, kuri niekuomet man nebuvo prioritetinė, stipraus jėgų įtempimo nedemonstruoju. Rudeniop (tiek pernai, tiek šiemet), vėstant orams, kyla minčių susirasti darbą – neva vasara baigėsi, paplūdimy nebeprigulinėsi. Šįkart sugalvojau susipaprastinti ir pasiieškoti nesudėtingo darbelio, tarkim, administratorės. Atitinkamai melagingai pasikoregavau savo CV – vietoj personalo vadovės pareigų įsirašiau vadybininkę, vietoj vadybininkės – administratorę. Na ką gi, pakvietė mane į porą pokalbių, bet… Viename jų knisosi knisosi aplink tą personalo vadybininkės poziciją, kol išsiaiškino, ką iš tiesų tame darbe veikiau, sako – tai čia juk tas pats, lyg personalo vadove būtumėte dirbusi. Greičiausiai administratorės pozicijoje nenorėtume ilgai dirbti, turėdama tokią patirtį, ar ne? Akivaizdu, jog mano dievagojimaisi, kad sekretoriavimas yra mano pašaukimas ir svajonių darbas, neįtikino. Kitoje įmonėje vėl panašus scenarijus – po pirmojo pokalbio buvau pakviesta į antrąjį, kuriame pasiūlė eiti į pardavimus, nes ką čia – administratorė. Man atrodo, Jūs galite daugiau. Och.

Nors, tiesą sakant, svajelėse jau kirba nauja nuostabi kelionė – tarkim, kokį spalį (kiekvieną metų laiką pažink svečioje šalyje – mano devizas), ir iš dviejų perspektyvų – atrasti kitokį Europos veidą ar gaminti bosui kavą bei spausdinti kvailus dokumentus pridvisusiame ofise – mane labiau vilioja pirmoji… Nes juk aš galiu daugiau, ar ne?

(velnias, su tokiu požiūriu aš niekuomet nesusirasiu jokio darbo)

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 104

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Kamanė
2010 09 14 | 11:49

Aš manau, kad tau atėjo laikas trumpai padirbėti (kokį pusmetį…) 🙂 Upzz…

PinkCity
2010 09 14 | 12:22

Na taip, taip, ir aš pati taip galvoju, bet va – net į administratores netinku…

Kamanė
2010 09 14 | 12:31

Beje, kas dėl administratorių… Kažkodėl administratorėms keliami gana nemaži reikalavimai. Kažkada pati ieškojau administratorės darbo, radau maždaug po pusmečio intensyvaus ieškojimo ir tai truputį apsimelavusi. O realiai, kas ten tokio ypatingo ar specifinio? Visiškai specifinių žinių nereikalaujantis darbas…

Eglė
2010 09 14 | 13:22

Žinai, Jovita, manau, kad galėtum mokinti žmones pozityvo 🙂 Arba tiesog skaityti paskaitas apie pozityvų mąstymą arba galėtum tiesiog pasakoti apie save 😀 O paskui už uždirbtus pinigus keliauti 🙂 Kad tik viskas būtų nesudėtinga, manolu, lengva ir panašu į pomėgį, o ne darbą 🙂

G
2010 09 14 | 13:42

Na man keista, kodėl tu ieškai toookio nuobodaus ofisinio darbo?
Ar tu nenori/bijai ,,gadinti” savo CV pvz., kur kas įdomesniais (ir nebūtinai ilgalaikais) darbais kaip kurjerė (judėjimas visą/pusę dienos), troleibuso vairuotoja, mažytės jaukio parduotuvytės prekiautoja, vaikų stovyklų kuratore, senjorų kompiuterinio raštingumo mokytoja i t.t. ir pan.?

PinkCity
2010 09 14 | 16:45

Na matot, kokių įdomių pasiūlymų Jūs čia man pažėrėt! Savo CV tai tikrai nebijau gadinti, nes elementariausiai jei kažko nenorėsiu į jį rašyti, tai ir nerašysiu. Ačiū, kad įkvėpėt mane!

LetMeFly
2010 09 14 | 22:58

Varyk pasidaryt jogos treneres kursu i Indija (tai net nera taip brangu, kaip gali atrodyt), nuomokis patalpas kokiam sporto klube du – tris vakarus per savaite ir mokyk ten zmones jogos (skolinu savo ideolios ateities plana, po visu tu sekanciu master degrees, kuriuos dabar turiu eit ir igyt.. )

PinkCity
2010 09 15 | 10:08

LetMeFly, šis planas jau senokai mano galvoje sukasi – netgi ir Indijos nereiktų, sertifikatą galiu ir Europoje, tarkim, Berlyne gauti.

G
2010 09 15 | 10:17

Manau, kad nebūtina žiūrėti visokių cv online’ų ir pan.
Ir nelaukti, kol atsiras darbo pasiūla.
Šaunu, kai apmąstoma, kokios konkrečiai vietos, įmonės, įstaigos, organizacijos ir pan. patinka, yra ,,prie širdies” ir einama pačiai tą pasiūlą iššaukti, sukurti!
Manau faini savininkai/ vadovai/ būsimi kolegos/ bendraminčiai tai įvertina.
Tuomet tai yra tikra.

Dar smagu dirbti ne visą dieną, nestandartiniu grafiku, nestandartinėse vietose.

Tai pasakoju Tau todėl, nes manau, jog Tau ne ,,babkės” pirmoje vietoje norint ,,dirbti” (ar kaip kitaip pavadinus tą veiklą).
O juk žinoma, kad žmonėms, esantiems ,,savose rogėse” ir materialinis atlygis eina iš to savaime daug lengviau.

Visa tai gali būti realybė, jei taip dar nėra- galima pasistengi vėlgi sukurti.
Aš tuo tikiu ir tam ruošiuosi.

Laisvalaikio skaitiniai: Man atrodo, jūs galite daugiau « Tingėjimo filosofija
2010 09 15 | 13:11

[…] https://www.pinkcity.lt Posted in Uncategorized. Leave a Comment […]

Komjaunimas.lt » Blog Archive » Skaitiniai nr. 10
2010 09 15 | 22:08

[…] neturėtų kilti. Taip pat gali ir keiktis, nors ne visiems tai patinka. O svarbiausia – turi teisę nebūtinai galėti daugiau. Ypač jei nori ramaus […]

nimonas
2010 09 16 | 8:51

Bicepsiukai tai ryskus 😉

Raimonda
2010 09 27 | 18:24

O pokeriuką ir aš kartais pažaidžiu:), nerealu, labai patinka:). O gal kuriame Lietuvos moterų pokerio klubą;-D???

Aurimas
2010 10 07 | 12:03

Na jei as skaitydamas pastebiu, kad tu rasai geriau, tai gal tikrai gali geriau ir darbineje srityje 🙂

Nesistenk taip labai susirasti darba, o gal geriau is viso jo nenorek, nuosirdziai nenorek 🙂 o ir ziu darbas pats suras tave 🙂

Nes bus paskui: Štai “padarai” karjerą ir karjera “padaro” tave.

1asparagus
2022 02 17 | 16:34

3forerunner

Palikti atsakymą