Laimė perskrodė kaip kulka

Visgi nusprendžiau, kad savarankiškai mankštintis man nepavyksta. Nors kam spręsti tai, kas akivaizdu? Taigi iš esmės turiu mokėti kitiems žmonėms pinigus vien už tai, kad prisiversčiau lankyti užsiėmimus. Tikriausiai kokį penktą kartą imsiuos jogos. Kaip motyvaciją nusipirkau pieno baltumo sportinį kostiumą, nes jogos mokytojai visuomet rengiasi šviesiai ir aš su savo raudonom kelnėm jausdavausi nesuteikianti aplinkiniams ramybės. Tai jau nuo pirmadienio.

Buvau pokalbyje dėl darbo ir nuogąstavau, kokį įspūdį paliks mano kasytės (viešpatėliau, ir Džordana jas susipynė! Motyvas kuo greičiau išsipinti savąsias). Pokalbio moteris sako: mums kaip tik ir reikia tokio gyvo žmogaus! Jėga.

Per sena.lt nusipirkau iš moteriškės Gombrowicziaus „Pornografiją“. Sako: nesugebėjau perskaityti iki galo, kažkaip man per daug tų lenkiškumų… Jėga.

Kažkaip nežinau, nesirašo man tas tinklaraštis pastaruoju metu. Nors susimokėjau už domeną ir hostingą ateinantiems metams. Kažkaip viskas, ką sugalvoju rašyti, atrodo banalu, nuobodu ir primena dalyką, kurio aš neskaityčiau. Tai kam tuo vargint Tave? Kita vertus, tapau priklausoma nuo komentarų, atsiliepimų ir dėmesio, vis ateinu pasitikrinti, ar nieko man nenusprendei pasakyti, o naujas įrašas padidina dėmesio tikimybę. Taigi, reikškis! Gali netgi pasakoti apie tai, koks siaubingai mados dalykas yra joga, kaip negražu yra negerbti pokalbio dėl darbo savo rožinėmis kasytėmis, arba tiesiog palikti įspaudą „aš su Tavim, mieloji“, jei manai, kad esu miela arba bent tokią primenu.

Kvailas mėnuo tas lapkritis.

Šiandien padėjau mamai ruoštis gimtadieniui darbe, karpiau vynuoges, na, jų šakeles, ir įsikirpau į pirštą, taip pakankamai giliai. Auč.

Pėstieji, kad jūs žinotumėte, kokie esate nematomi tamsiais lietingais rudens vakarais! Aš bijau vairuoti, nes nenoriu tapti žudike. Vaikščiokit tik per perėjas ir atšvaitai visai neblogas dalykas!

O kartais sėdžiu prieš kompiuterį, kai jis ką nors kelia ar kopijuoja, ir ta bėganti eilutė veikia hipnotizuojančiai.

Kvailas mėnuo tas lapkritis.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 3

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

scania
2009 11 13 | 19:55

Pasirodo, ne man vienam, kad negaliu rašyti todėl, kad man pačiam kitą dieną sumanymas atrodo neitin 😀
Jei iš karto suspaudau klavišus, tai dar dar, o jei pradedu galvoti, tai rodos ir neįdomu, ir nerimta, ir be jokios minties 🙂
Kai jau pradėsi dirbti, tai ir pasveikinsiu, o dabar dar anksti 😉

Pooshie
2009 11 13 | 21:57

Kadangi neturiu ką pasakyti, tai tik spustelsiu Aš su Tavimi, Mieloji !

ZD
2009 11 13 | 22:09

Ojojoj kaip pritariu del pesciuju.. Kol pati tik vaikciojau nesupratau kad esu totaliai nematoma.. Dabar zinau ir saugaus 🙂

As joga irgi bandziau.. Viskas baigesi baisiu migrenos priepuoliu ir dvi paras lovoj. Tai bijau. Noriu, bet bijau..

Beje aciu uz nuoroda i Sena! Nezinojau tokio gero puslapio!

Evaldas
2009 11 13 | 22:13

Tikrai, kai nėra sniego, o jeigu dar rūkas ir lyja (mašinos langai parasoję), tai pėsčiuosius pamatyti labai sunku. Dar kai lietuviai mėgsta juodus drabužius. Dėl to prieš pėsčiųjų perėjas stengiuosi pristabdyti.

upė
2009 11 13 | 23:08

Nesvarbu, kad joga madinga, nes negi atsisakysi tikrai gero dalyko vien todėl? Linkiu sėkmės treniruojantis 🙂

Gincherry
2009 11 14 | 12:49

Pastaruoju metu gyvenu panašiom nuotaikom, kas liečia tinklaraštį 🙂 Tai spustelsiu tą – “Aš su tavimi, Mieloji” 🙂

Ievos nuomone
2009 11 14 | 15:23

aš nuo antradienio su drauge einu į jogą 🙂 atidėjom, nes niekaip negalėjau rasti sportinių kelnių :))) neradau iki šiol, bet tikiuosi, kad per savaitgaly pavyks. joga yra gerai.

renatasem
2009 11 14 | 20:40

Jovita, rekomenduoju Tau jogą lankyti pas Vytį Zabulėną – kai gyvenau Kaune pas jį lankiau – geresnio instruktoriaus nėra!

http://www.kjs.lt/index.php?option=com_contact&Itemid=3

Monika
2009 11 15 | 0:33

Sveika, pas Tave užsukau po filmo, kurio, sakiau, niekada nežiūrėsiu, bet šis kartas buvo jau trečias, kai jį mačiau. “Ir velnias dėvi Pradą” vadinasi. Gal Tau ir pasirodys keista, bet toji asistentė labai neaiškiom asociacijom priminė Tave. Kai pirmą kartą dar blogas.lt tyruose užtikau THE pink city, buvau įsitikinusi, jog blogo savininkė yra, atleisk už tokią ekspresiją, “tik dar viena paviršutiniška lialia”. Susidariusi kvailą nuomonę (net neperskaičius blogo įrašų) puslapį “nurašiau”. Dievaži, dabar skaitau tave ir žaviuosi. Genealumas yra paprastume – tik dar kartą patvirtinu frazės tiesą. Man patinka tavo stilius. Naują definiciją sugalvojau: Intelektualusis rožinis. Įkvepi. Ačiū.

Senegalo upė
2009 11 15 | 12:49

PinkCite, prašau SUSIIMTI ir pamalonint savo užtarnautą gausų skaitytojų būrį. Pamenu, kažkada mano diena prasidėdavo nuo kompiuteriuko įsijungimo ir apsilankymo tavo rožiniam pasauly.Taip taip, suprantu ruduo, įvairūs posūkiai ir pan. gal ir pritildo tą rašymo varikliuką, bet aš kažkaip visada lb tikėjau tavo gyvybingumu ir neišsemiamomis idėjomis.
Ir gal nebūtina labai jau taip daug svarstyt, kas MAN (ir visiem kitiem) labailabai patiks/labai patiks/nepatiks
Tiesiog rašyk;)

PinkCity
2009 11 15 | 13:23

Nu tai ačiū, kad bendraujate!
renatasem, lankiau KJS net dviejose vietose – Šilainiuose ir Dainavoje; tiesa, ne pas patį Vytį, pas jo mokinius, tikrai patiko. Dabar pabandysiu Prana jogos centrą. Sesytė sakė, kad dar fainiau, nei KJS!

Toma
2009 11 15 | 14:45

aš su Tavim, mieloji

Kamanė
2009 11 15 | 20:58

nors ir nesirašo, bet – vienas nuoširdžiausių ir gražiausių įrašų 😉

wriedna
2009 11 16 | 8:37

Patinka man tavo tikrumas, pinkaliūzai 🙂

Palikti atsakymą