Mano dienos prie Brandenburgo

Lyja, šlapia, bet gal viskas tik mūsų galvose? Ar siena griuvo mūsų galvose?

Ir kai bėgau (sapnuose, bet kiekvieną naktį) į Vakarus, į laisvę, į geresnį rytojų, žinojau, kad už tai kalėjime kentės visa mano šeima, bet laisvė ir Vakarai juk už viską svarbiau, bėgimas už viską svarbiau, bėgimas kaip tikslas pateisina viską. O visi tie, kuriems ir DDR yra išsvajotasis užsienis, kuriems čia prekių pasirinkimas didesnis ir saulė šviesesnė, ką jiems daryt? Kur bėgti lietuviams, latviams ir estams, jei jiems net iki sienos toli?

Taip plinta amžinas minčių užsirakinimas Rytų kalėjime.

Vakarai mums daro blogą įtaką, remkimės Vakarų praktika, Vakaruose tai jau seniai toleruojama, Vakarai, Vakarų, Vakaruose, pavyzdys, orientyras, amžinai vyresnis brolis, į kurį verta lygiuotis, kurio slapčia tenka nekęsti, nes jis ir toliau tobulėja, o mes vis atsiliekam, mes klausomės tos pačios muzikos, mes stengiamės priimti gėjus į savo puritonišką visuomenę, bet kodėl mes vis viena Rytai Rytai Rytai, amžinai Rytai, apie kokius sienų griuvimus kalbate?

Duokite pinigų mūsų keliams, mūsų ūkininkams su pasenusia technika, viešpatėliau, leiskite nors kiek jus pasivyti, nebrukite mums Helovyno, mes turime Vėlines, mes turime kuo didžiuotis, mūsų didinga praeitis, mes drąsi tauta, ach, nebespardykite, tik paskolinkite eurų, apginkite nuo grėsmingojo kaimyno, nutieskite elektros tiltus, mes tik norime irgi tapti Vakarais!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Kamanė
2009 11 09 | 15:01

Man Vakarai jau nebeskanu. Taip, anksčiau svaigau apie anglijas amerikas, aplankiau nemažai vakarų šalių, paragavau tenykščio maisto, nuėjau į tenykštį teatrą, pabendravau su ten gyvenančiais žmonėm, net šiokį tokį darbą mėginau dirbti. Negaliu sakyt, kad nepatiko. Mane tikrai sužavėjo laisvė ir ypač amerikiečių mokėjimas bendrauti beigi daug kitų dalykų.
Bet čia irgi gerai. Ir, mano nuomone, viskas priklauso tikrai ne nuo kelių milijonų eurų keliams, ūkininkams ar šiaip valstybei. Viskas nuo žmonių priklauso: kokie mes, ar teisingai gyvenam, ar ne per daug/mažai dirbam, ar ne per mažai bendraujam, ar bendraujam su tais, su kuriais norim, ar turim dar kažkokių žmogiškųjų savybių ar esam vienodi mechanizmai, galų gale ar džiaugiamės viskuo, ką turim? Nesakau, kad vakariečiai džiaugiasi viskuo, bet kad džiaugiasi labiau – faktas.
Nu ir privėliau 🙂

PinkCity
2009 11 09 | 15:52

Bet sutinki, kad siena liko?

Kamanė
2009 11 09 | 15:15

Žinoma 🙂

Archatas
2009 11 09 | 19:37

Kaip blogeris blogerei pasakysiu, patiko man šitas minčių proveržis.. 🙂 Aš vakar bandžiau irgi kažką rimto sulipdyt, bet išsiblaškęs per daug, nebesusikoncentruoju, reik išsimiegot tikriausiai.

Šiandien Berlyne kažkokia sienos griovimo šventė. Mačiau daug tokių milžiniškų domino kaladžių pristatyta. Griaus.

Palikti atsakymą