Kvapni kelionė į Provansą

Mano pažintis su L’Occitane prasidėjo prieš kažkiek čia metų, kai draugė padovanojo jų smilkalų – nors pati vanilės kvapo niekuomet nesirinkčiau, anie kažkaip stebuklingai mane užbūrė ir iki šiol išliko atmintyje kaip nuostabus laimingų namų aromatas (iš kur dabar jų gaut?). Būtent su tuo pojūčiu – kvapu – veikiančiu mane taip pat stipriai, kaip ir skanus maistas, visuomet ir asocijuojasi L’Occitane, todėl labai nudžiugau, kai jie pasikvietė mane į jaukią parduotuvėlę bei pasiūlė išbandyti savo produkciją.

Esu iš tų pirkėjų – individualistų, kurie mėgsta patys lėtai ir neskubėdami viską žiūrinėti, uostinėti ir čiupinėti, todėl nudžiugau, kad L’Occitane parduotuvės konsultantė parodė savo profesionalumą ir įžvalgiai nustatė mano tipą, po malonaus pasveikinimo leisdama man iki valiai mėgautis kvapais ir aromatais. Kadangi nemažai savo naudojamos kosmetikos gaminuosi pati, mano pasirinkimo ratas gerokai susiaurėjo, visgi namo išsišiepusi parkeliavau nešina šampūnu, dezodorantu, muilu, kvepaliukais ir šviesia nuotaika. Nors L’Occitane produkcija nėra sertifikuota kaip ekologiška (žvilgtelėjusi į etiketes aptikau keletą vadinamųjų „blogiukų“), jie laikosi fitoterapijos ir aromaterapijos principų, riboja parabenų ir silikonų naudojimą, neatlikinėja bandymų su gyvūnais, nepakuoja produktų į nereikalingas dėžutes ir panašiai. Na, o dabar apie mano bandinius:

L'Occitane

Purinamasis šampūnas. Skalsus, gausiai putoja, net ilgiems plaukams išsitrinkti užtenka vieno lašo. Maloniai kvepia natūraliais dalykais, kvapas išlieka ir dienos bėgyje. Kažkokio ypatingo purumo pojūčio nepatyriau – gal tiesiog mano plaukai jau per ilgi ir per sunkūs, nors prigludę ir prie galvos prispausti irgi netapo. Labiausiai patiko tai, kad plaukai išties tapo švelnesni ir greitai nesusiriebalavo.

Rutulinis dezodorantas. Konsultantė sakė, kad tai vienas perkamiausių L’Occitane produktų, ir iš tiesų yra dėl ko – dezodorantas ne tik puikiai (bet ne pernelyg intensyviai, kaip sintetiniai produktai) kvepia natūraliais eteriniais aliejais, bet ir atlieka savo pagrindinę funkciją – sulaiko prakaitą visą dieną.

Ypatingai švelnus muilas – verbenų. Gaminamas iš taukmedžio sviesto, ypatingai skaniai kvepiantis – juo dabar nuolat dvelkia visas mano vonios kambarys! Muilu prausiu veidą, todėl man svarbu, kad jis būtų natūralus, neagresyvus, nedirginantis ir nesausinantis odos, tačiau atliekantis prausiamąją funkciją – visas šias sąlygas L’Occitane muilas su verbenomis patenkino. Valio!

Vyšnių žiedų tepamieji kvepalai. Niekada neturėjau tepamų kvepalų, niekad nesirinkau nieko, kas susiję su vyšniomis, nes paprastai tai reiškia saldų kvapą, tačiau čia kvepia ne uogos, o vyšnių žiedai, ir aš likau apkerėta! Mane kartais apsėda tikra kvapų manija – paskutinį kartą taip buvo įvykę su pasiflorais – negailėdama dėjau jų ekstrakto į visus savo gamintus kremus ir balzamus bei lyg pamišėlė dienos bėgyje vis uostydavau savo odą ir plaukus, svaigindamasi aromatu, dabar tas pats atsitiko su tais L’Occitane vyšnių žiedais! Et, galėtų tas kvapas intensyvesnis būti, nes dabar tepuosi kvepaliukais tris-keturis kartus per dieną (ir prieš naktį), bet gal čia dėl to, kad jie labai natūralūs, rašo, kad tinkami naudoti ir vaikams. Sėdžiu dabar prie kompo taip smakrą pasirėmus, kad pakvepintasis riešas į nosį atsuktas būtų. Dieviškas aromatas!

Tai vat tokie mano kvapnūs įspūdžiai.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

Pasidalinkite savo mintimis