Kokia beribė žmonių įvairovė!

ligonine.jpgVisvien neįrodysi man kitaip, margiausiai žėrintis turtas yra žmonės (apie brangenybes savo sielos užkaboriuose juk pasikalbam pridvisusiuose koridoriuose), iš jų, per juos ir bendraujant plaukia dailiažvynės žuvys į Tave. Kokių žmonių Tau šiuo laikotarpiu labiausiai reikia, tokius ir prisišauki. Jei Tave supa vieni nuobodylos, pamąstyk, kuo to nusipelnei? O kai kalbina visokie prietrankos ir ilgais šaltutėliais pirštais pamažu tįsia Tave į klampią pamišimo pelkę, kaži ar verta priešintis.

Man visada patiko prietrankos.

Ir susipažinimo pokalbius „kaip Tavo vardas – kiek Tau metų – iš kokio Tu miesto” smagiau išmainyti į „kaip Tu manai, kodėl būtent žalios kačių akys suspindi užmetus tinklą ant svetainės rankenos?”. Nes taip truputuką daugiau apie pašnekovą sužinai. Nes galų gale iš amžiaus ir gimtinės koordinačių nesuprasi, ar jis prietranka (tik iš vardo kartais gali suvokt, kurio pamišimo lygio jo tėvai).

Savo poezijos žibėjimo apogėjuje sutikdavau daugiau tokių. Prisimenu ne vardus, o jų pasąmonės srautus. Dabar dažniau pasitaiko „pakalbėkime-apie-sauskelnes-neužteks-alaus-savaitgaliui-ar-pakėlė-algą”.

Nes nu tai Tu dabartės perskaityk visą šitą (iki galo, nesvarbu, kad kalba netaisyta) ir pasakyk, ar mes su juo giminės, ar ne. Nes aš tai nežinau.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

6 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

MekDrop
2008 09 03 | 9:26

Šauni mintis. 🙂

Pats irgi panašiai galvoju.

brolis
2008 09 03 | 10:56

as tai taip niekad iki galo ir neperskaitau..

PinkCity
2008 09 03 | 11:18

Tu shift+alt paspausk, susipažink su klaviatūros viršuje esančiais lt simboliais, atsiųsk man pagaliau gyvenime tuos savižudiškus nihilistinius Spiritual Front, ir rašydamas komentarus dėk nuorodą į kickamindless, nes o ponai ir ponios, nuojauta kužda, kad visgi giminės.

jusstinas
2008 09 03 | 11:38

Mintis, kad supančius žmones prisišauki pats, tai labai įdomi. Gal net išvadas reikės padaryti!
O dėl jūsų giminystės, tai tinklaraštininkai turėtumėt būti labai artimi. Arba galėtumėt būti to paties blogo vyriškosios ir moteriškosios versijos. 🙂

Aurimas
2008 09 03 | 16:21

Mintys, mintys geros. Bet man sunkoka skaitant suprasti. Įdomus rašymo stilius.

Mindaugas
2008 09 03 | 16:55

Be lietuviškų raidžių rašau tam, kad ateities kartos suprastų ką rašiau! 🙂 o šiaip, kadangi savo rašliavoje naudoju ! ir @ , tai užknisa kiekvieną kartą spaudinėt ctrl+gr alt+! Jei klaviatūros būtų su atskirais mygtukais lietuviškoms raidėms (ar bent jau lietuviškų raidžių lipdukai, nes užsiknisu kol randu č ir ę) aš tikrai pritarčiau šiai gražiai idėjai. Bet kadangi taip nėra, o užsitraukt daugumos blogeriečių nemalonę man….. tai ir toliau teršiu lietuviškas internetines platybes taip kaip man patogiau ir greičiau. 🙂 o rašyt tai aš nerašysiu (dėl to ir nededu nuorodos i kickamindless), nebent vėl maišyčiau tauriuosius gėrimus, prieš tai priskaitęs “Senovės graikų mitų ir legendų” 🙂 dėl zippy ir savižudiškojo popso.. gal geriau prie progos atsinešk flash’ą 😀

Palikti atsakymą