Kaip PinkCity stiklo duris daužė

Kai gyveni rožiniame pasaulyje keletą centimetrų pakilus nuo žemės, susidūrimas su realybe kartais būna skausmingas. Striksėdama iš džiaugsmo, kad baigėsi darbo savaitė, užklydau į parduotuvę maistuko, ilgai neužtrukus suku link mašiniuko ir staiga būūūmt! Atsitrenkiau į stiklines duris. Užsisapnavusi viena akim žvilgtelėjau – trenkiausi kakta, o stiklas įskilęs apačioj – pamaniau hm, parduotuvė tik praeitą savaitę atsidarė, o aš jau ne pirma, į ją susižalojusi. Įsėdus mašinon keleivio dureles atidarė dėdė, panašus į apsauginį – eikite su manimi, panele. Pasirodo, tai aš tas duris suskaldžiau! Na taip, kelėną truputį irgi suskaudo. Ar dėl guzo ant kaktos, ar dėl situacijos absurdiškumo parduotuvės vedėjos kabinete apsipyliau ašaromis – tenykštėms darbuotojoms akivaizdžiai manęs pagailo. Vargšė mergaitė lengvute suknute su rožiniu kaspiniuku nugaroj (kolegos apibūdino kaip tobulą aprangą drugelių gaudymui gėlėtoj pievoj) – tai kaip čia Tau nutiko? Kopijuojasi mano asmens dokumentą, rašosi telefono numerį, o aš prisimenu visokias ten amerikas ir kitus užsienius, kur ant kiekvieno stiklo priklijuotas įspėjimas tokiems kaip aš – čia stiklas, ne oras! Galvoju, jei lieps sumokėt, aš juos teisman nutempsiu, kam vargšės mano galvos nesaugo ir neperspėja, kad yra durys! Bet oi, grįžus namo parduotuvės vadėja paskambino: kaip jaučiatės, Jovita? Prisipažinimas, kad guzą skauda, ją prajuokino ir maloniu balsu mane informavo, kad jokių pretenzijų man neturi ir kad galiu būti rami. Vis tiek skauda. Auč.

Gerai, kad namie laukė paguodimas:

serbentai.jpg

Gaivaus braškinio deserto, netgi pavadinto blogeriškiausiu, serbentinis variantas. Skanaus, ir kai pamatysi mane einant į sieną, perspėk!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 2

8 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Mantas
2008 07 25 | 18:10

Hmm. O tai kam asmens duomenis rašinėjosi ir dar apsauginiu gąsdino? Ot lietuviai pašlemėkai.

Aiwiz
2008 07 25 | 19:54

Tai dar nieko, svarbu susimokėt neliepė, o guzas dings.. 🙂

Tamagochi
2008 07 25 | 20:30

Linksmai čia aprašei savo nuotykį – šypseną sukėlei 🙂 Vienok gi skaudėjo.

O va amerikietiškiems užrašams tai griežtas ne! Reikia skatinti žmones mąstyti, o ne tik instrukcijas vykdyti. Va nepastebėjai, guzą užsidirbai, linksmą blogo įrašą sukūrei ir daugiau taip turbūt nebedarysi.
Būtų buvę parašyta, ir viso to nebūtų 😛

Liootas
2008 07 28 | 8:33

Geras nutikimas 😀
Skaudus (gūzo puse), bet juokingas (trenkimuosi į duris) 😀

Laura
2008 07 29 | 22:08

Esu ir aš vienos parduotuvės duris Vilniaus Akropolyje taranavusi. Nes vidury darbo dienos ji buvo uždaryta – net nesusimąsčiau apie tai ir ėjau tiesiai į vidų. 🙂

besar
2008 07 30 | 0:55

Vat čia tai skanumas tikras. Mmmm reikia tuoj ieškot kokio gero recepto ir pradėt man šeimininkauti 🙂

bananoidas
2008 07 31 | 2:07

Uch tas desertas… Ir kur tokį gauti man dabar 2val. nakties :/

Davusi viltį
2008 07 31 | 17:23

Man irgi taip buvo – ėjau pro stiklines besisukančias duris į banką ir trenkiausi kakta į stiklą 🙁 Užrašų tikrai reikėtų

Palikti atsakymą