Jennifer L. Scott: Madam Elegancijos pamokos

Jennifer L. Scott Madam Elegancijos pamokosJie tikėjo, kad nusipelno gyventi gerai, todėl būtent taip ir gyveno.

Esu skeptiškai nusiteikusi motyvacinių knygų atžvilgiu ir sesei teko man ją siūlyte įsiūlyti. Jau skaitydama supratau vieną dalyką – motyvacinės knygos veikia tik tuos, kurie jau ir taip pakankamai stipriai juda tam tikra linkme, ir kuriems tereikia dar vieno postūmio. Nesvarbu, ar nori pradėti savo verslą, ar mesti rūkyti, ar tapti elegantiška dama – jei nori, taip ir bus, o motyvacinės knygos padės to pasiekti greičiau.

Mano atveju knyga papuolė į rankas tokiu momentu, kai nusprendžiau atsikratyti visų man nepatinkančių ar atsibodusių drabužių. Jau buvau perrinkusi šūsnis rūbų ir atidėjusi trečdalį spintos turinio – įsivaizduok, kaip turėjau jaustis, kai knyga sumotyvavo mane tuos likusius rūbus dar kartą kritiškai peržvelgti! Žodžiu per savaitę spintą tvarkiausi du kartus ir rūbų liko trečdalis. Ir dar vakarais atsigulusi svarstau, ar tam ir tam neištarus sudie.

Na, bet aš šįkart apie knygą, ar ne? Amerikietė studentė atvyksta į Paryžių ir apstulbsta pamačiusi, kad čia gyvenama visai kitaip, nei ji pratusi. Prancūziškas stilius merginą sužavi ir ji atvirai dalinasi savo patirtimi su skaitytojais (labiau skaitytojomis, būtent į jas orientuotas kūrinys). Kadangi mes jau šiaip ar taip esame europietės, kai kurie prancūziški dalykai mums atrodo savaime suprantami ir stebina tik autorės nuostaba, tačiau visa knygos atmosfera žavingai pakylėja ir įkvepia, todėl net ir iki šiol darytus dalykus imi daryti vėl, bet naujai, džiugiau ir su didesne meile.

Knygoje gausu ypač praktiškų patarimų, kuriuos lengva pritaikyti, tik – kaip ir su visomis motyvacinėmis knygomis – reikia tai daryti dabar, o ne ai, gal vasarą prisiminsiu, tai tada pabandysiu. Jei dabar principas Tau prie širdies – imk knygą ir Tavo gyvenimas tikrai bent kažkiek pasikeis į gerąją pusę.

Vos nuspręsite gyventi kokybiškai, toji kokybė persismelks į kiekvieną jūsų gyvenimo aspektą. Atidžiau rinksitės maistą, kurį valgote, drabužius, kuriuos vilkite, ir tai, kaip leidžiate savo laiką.

Mano vertinimas dešimtbalėje skalėje: 7.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

juste
2014 01 21 | 14:11

Dėl rūbų, tai prieš savaitę sudeginau visus rūbus ir batus, papuošalus, rankines ir t.t. , kuriuose buvo nors taškelis juodos spalvos. Daugelis jų buvo dar net nedėvėti, arba batai pirkti ką tik nauji iš ECO parduotuvės žieminiai, bet va – juodi 🙂 Geras jausmas išsivalyti iš juodos spalvos, ir rinktis kitokį gyvenimą 🙂

PinkCity
2014 01 21 | 14:14

Gal ir smagu, bet – nesupyk – kvaila. Juk visa tai pardavusi būtum gavusi pinigų baltiems rūbams, batams ir papuošalams, arba trečdaliui kelionės į šiltus kraštus, arba labdarai.

Dovile
2014 01 22 | 23:25

O ar nebuna taip, kad ismetus kazoki ruba po kurio laiko jo pasigendi ir gaila pasidaro, kad jo neturi? Man taip yra buve po keliu spintu valymu, tai dabar kuris laikas jau nebevalau ir vis issitraukiu koki ruba net kelis metus nenesiota ir juo labai dziaugiuos..

PinkCity
2014 01 22 | 23:40

Retai kada taip būna, bet jei ir būna, tai tas gailėjimasis neatperka to malonaus jausmo, kurį suteikia pustuštutėje spintoje prašmatniai sukabinti rūbai, kuriems nereikia grūstis, glamžytis ar kovoti dėl vietos būti pastebėtais 🙂

Palikti atsakymą