Interviu su emo

Brėkštant droviai apsnigtam viduržiemio rytui į rožinio miesto vartus pasibeldė vaikinas ir nusibraukė juodų plaukų sruogą nuo akių. Apsikabinau truputį per saldžios kinrožių arbatos puodelį ir susikaupusi užkalbinau.
PinkCity: Labas, gavau Tavo laišką, kuriame rašai, kad nori papasakoti apie emo, kaip yra iš tikrųjų. Nes TV oi kokių nesąmonių pripasakoja…
Emo: Sveika, PinkCity. Taip, mane tikrai šokiravo tie visi įvykiai Kaune. Šokiravo ne tik žmonių, bet ypač žurnalistų nuomonė apie emo “judėjimą”.
PinkCity: Kodėl? Šiaip visus šokiravo savižudybės…
Emo: Mano asmenine nuomone, tai net nebuvo savižudybės. Daugelis “kitokių” paauglių lipa ant apleistų pastatų stogų, kur vaikščioti pakankamai pavojinga. Pats ne kartą buvau užsirioglinęs ant prie Kauno “Akropolio” esančio stogo. Aš tikrai manau, kad tai galėjo būti nelaimingas atsitikimas, ypač pirmos mergaitės kritimas. Gali būti, kad antra ir nusižudė, bet ne dėl to, kad ji buvo emo, tiesiog ji sunkiai galėtų gyventi toliau, mačius savo geriausios draugės žūtį. Šiaip iš tiesų vien tų savižudybių nenorėčiau labai nagrinėt, nes jų tikrai nepažinojau ir negaliu 100% būt užtikrintas savo nuomone. Labiau norėčiau atkreipt visuomenės dėmesį apie klaidingai susidariusią nuomonę apie pačią emo kultūrą. Ir dar.. vienas dalykas yra emo, o kitas dalykas emo išvaizda.
PinkCity: Gerai, tada papasakok, kas apskritai yra emo.
Emo: Emo kultūros pradžia prasidėjo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Man emo asocijuojasi su grupe Weezer. Emo buvo romantiški, emocionalūs žmonės, vaikštantys nebūtinai su juodais plaukais, tvarkingai apsirengę, su storų juodų rėmelių akiniais (išvaizda gal šiek tiek panašūs į moksliukus), kurie per pertraukas atsisėdę po medžiu skaitydavo poeziją, rankose nuolatos nešiodavosi porą knygų, būdavo vieniši. Ta vienatvė vėliau persiformavo į juodus plaukus, smailai apkirptą grifką.
PinkCity: Žinau vieną Weezer dainą, “Island In The Sun“, ji tikrai ne liūdna.
Emo: Aš taip pat žinau, tai mano mėgstamiausia daina. Ji nėra liūdna, bet tikrai EMOcionali.
PinkCity: Na gerai, o kas yra emo Lietuvoje?
Emo: Emo Lietuvoje kurį laiką buvo grynai tik išvaizda. Tuo man priminė visas fyfas, kuriom rūpi Gariūnuose nusipirkt rūžavą maikutę (no offence, PinkCity) ir mini sijonėlį. Bet tie patys “Emo” niekada niekur labai jau taip ir nesižudė, kad reiktų skelbt kritinę padėtį. Pats turiu tokių draugų kurie pjaustosi rankas su šakutėmis. Tai kilo iš vienišumo ir norėjimo atkreipt į save dėmesį. “Lietuviško emo” žmogui vaikščiot su randu ant riešo tapo taip pat populiaru kaip ir kitiems ‘neformalams’ girtis draugams, kad vaikštai pas psichologą, nes tu “nesveikas”. Dabar tokie buvę emo, kuriems rūpi tik išvaizda, pasivadino scene kids.
PinkCity: Esu apie tai skaičiusi.
Emo: Tai tikrai puikus straipsnis, lyginantis šias kultūras. Nors naujuosius emo ir scene aš linkęs vadinti mada.
PinkCity: Žodžiu, tėveliams nereikėtų jaudintis, kad jei vaikas žeria plaukus nuo akių, vadinasi, jį įtraukė sekta?
Emo: Galbūt susijaudint ir reiktų, dar labiau reiktų suprast, kad po 3-5 metų jie iš to tikrai išaugs. Emo galbūt ir kalba apie romantiškas savižudybes, jiems patinka tamsa, juoda spalva. Bet nuoširdžiai tikiu, kad per tuos 3-5 metus jie neišsižudys. Nors velniai čia žino, kai Lietuva pirmauja pagal savižudybių skaičių Europoje. Anyway, iš jų visų, emo kultūros atstovai nesudarė net vieno procento.
PinkCity: Kodėl ir kaip Tu pats tapai emo?
Emo: Kai man dabar jau 18 metų, aš tikriausiai ir pats juntu, kaip po truputį iš to išaugu. Bet visa tai prasidėjo kai man buvo 13 metų. Tuo metu Lietuvoje apie emo dar beveik nebuvo kalbama. Labiausiai kaltinu savo tėvus. Šeimoje buvau vienturtis. Mano tėvai nuolat pykdavosi, tėvas gerdavo, mama dėl šios priežasties buvo nervinga, stengdamasi prasiblaškyt, vaikščiodavo po klubus. Parsivesdavo namo kitų vyrų. Tėvų meilės nejaučiau nuo kokių 5 metų. Augau praktiškai vienas, savarankiškai. Visa tai ir paveikė mano sąmonę. Pradėjau klausyt melancholiškos, emocingos muzikos, skaityt E.A.Poe poeziją. Jaučiausi geriau vien dėl to, kad ta muzika ir knygos mane suprasdavo.
PinkCity: Bet nejaugi nesinorėjo kokių nors šviesių spalvų, linksmų pasakojimų, smagios muzikos, kad viskas būtų geriau?
Emo: Kai buvau tokios emocinės būsenos, šviesios spalvos, smagi muzika man atrodė atgrasi.. Kaip jau ir sakiau, man labiausiai reikėjo žmonių kurie mane suprastų.. Emo Lietuvoje praktiškai dar nebuvo, pas psichologą eiti gėdijausi.. Pasakysiu kaip August Rush, mane suprato tik garsai.. Laikiau juos savo draugais. Vėliau pradėjau ir pats rašyt eiles. Bet tai dienos šviesos taip ir neišvydo.
PinkCity: Manau, jog smagu, kad radai priimtinų būdų savo būsenai išreikšti. Ką norėtum pasakyti paaugliams, kurie jaučiasi panašiai?
Emo: Nesižudykit, dėl Dievo meilės. Jums nieko nebejaučiant tikrai nebus geriau, nei jaučiant liūdesį, su džiaugsmo trupinėliais. Dabar emo tikrai gyvent lengviau, nes susirast draugų interneto pagalba nėra sunku. O būti išklausytam žmogaus, kuris tave supranta, yra lengviau už viską. Nešokinėkit nuo viešbučio stogų, geriau eikit i Akropolį pasėdėt ant suoliuko (ten didelė tikimybė, kad susirasit panašių į save). Na, ir kas svarbiausia, nebijokit būt tokie, kokie esat, bet nebūkit ir myžniai, kurie verkia dėl to, kad mirė nuo medžio nukritęs lapas.
PinkCity: Jei mano skaitytojai komentaruose ko nors Tavęs paklaustų, sutinki atsakyt?
Emo: Žinoma, kad sutinku, tik nenorėčiau skelbt savo duomenų, kadangi Lietuvoje į emo žiūrima kaip į gėjus arba Garastas į afroamerikiečius. Atsakyčiau į visus klausimus per PinkCity.lt tinklaraštį.
PinkCity: Ką gi, ačiū Tau kuo labiausiai už pokalbį!
Emocionaliu balsu uždainavo: It just takes some time
Little girl, you’re in the middle of the ride
Everything, everything will be just fine
Everything, everything will be alright (alright)
(Jimmy Eat World – The Middle)

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 7

1 komentaras

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

ausra
2009 03 07 | 9:34

as zinau kiekvieno yra skirtingas skonis ir daug kam nepatinka emo,bet jej nepatinka taj tegu ir nelenda prie ju,bet jie taip tyce dar varo ant emo daugiau..
ir kiekvienam prireiktu as manau priprasti prie to kad trume ant taves,tyciojasi ir pan ir visiskaj nekreipti. nes juk nevisiems zmonems gali patikti

Mars’ė—> zinau man ir neleido but emo ir as prakentejau daugiau kaip metus ir lb norejau buti ir kuo toliau tuo labiau, bet viena diena atsibodo klausyti tevu ir dbr po truputi bandau buti emo
ir tau patarciau jej taip ziauriaj nori tapti taj buk drasi ir pabandyk pasipriesinti pateviau.. arba gali sakyti”tju man netevas ir negali man tiek daug nurodineti”
as daug kam taj sakiau kaj bande ziauriaj kistis svetimas zmogus

Ugnė
2009 03 07 | 18:11

Pz,bandau būti emo.xD.. Ir dar ta trylikametė su peiliu rankoj. Gydykis,mergyte. Paskui gailėsies. Tai jau ne skausmo liejimas,o beprotybė. Kaškada ir aš pjaustinėdavaus,bet man galima,nes aš mazochistė. Paskui radau puikesnių būdų save skriausti. Haha. O tu mergyt,pradėk piešt or smthg. Ir nesvaikit,kad patapę emo galėsit viešai pjaustytis ar jum akmuo nuo širdies nusiris. Juk emo net ne liūdni. Kaip manot,kas yra scene? Kod jie identiški ymo išvaizdai? Vat todėl,kad tai yra true emo,kurie gėdyjasi “emo” ,nes tokie vaikai,kaip jus,ttl jų vardą sugadinot. Labai tai matoma Rusijoj. Persipjauna koks juodai išsidažėlis,nusifotkina ir ant fotkės parašo “pasmatrju menja. Ja-emo”. Net juokinga.
***

Galiu paklaust to pašnekovo:
“Kur su tavim būtų privatą pravest?”.

Ugnė
2009 03 07 | 18:29

Realemo

Emo
2009 03 08 | 1:35

Ugne>

Nu šiaip per skype galima, tik vat kad laisvo laiko mažokai turiu 🙂

Ugnė
2009 03 09 | 16:23

Š, skype neturiu.
Msn?:)
ar pan š.
Gg.
Vf.
Ds.
Smthg.
Gash.
Tel.
Dear.

Raminta
2009 05 04 | 16:20

ėėė mane draugai emo vadina. net pravarde gavau EMUKE. : DD nors tokia neesu, nors galbūt išvaizda ir nešu . : D
pas mus mieste nė vieno tikro emo nė su žiburiu nerasi, net iš išvaizdos emo nerasi. : D
o šeip smagu, kai eini gatve ir siūlo eit paverkt, dažniausiai pakvieti kartu eit, bet niekada neina. ;// : D
bet šeip, patinka man emo, įdomus žmonės atrodo, kai internetu bendrauji, nes realiai neesu nė su vienu emo bendravusi.
jei kas pabendraut nori, tai gali rast mane : http://www.myspace.com/emuke . skype: melynake43. : >>>

Laura
2009 05 09 | 17:23

As pati nesenai tapau emo man 14 metu…Man labai panasia kaip ir siam 18 metu emo Vaikinukui!!!Tik kad mano tevai isvaziuoja i uzsieni kokies 5 menesiams ir as praktiskai lieku tik su sawo sese..Kuriai as nelabai rupiu jei paciai dabar 18 metu ir ji labai uzsiemusi!!!Taaigi kartais mane net pamirsta…
Arba labai daug laiko praleidzia su draugais…
As esu is Panevezio ir labai noreciau susirasti draugu..Taip pogi EMO…Nebutinai is Panevezio…

Laura..

Raminta
2009 05 09 | 19:09

mm, Laura ~ kita karta susikurk normalia istorija, ir apgalvok viska prieš sakydama, nes matai, išsiaiškinau, kad esi fake. : >
ir šeip, noriu pabendrauti su tikrais žmonėmis, o ne su Fake. : D ***
dėkui pupuliai. : DDD* ***

Laura
2009 05 10 | 16:21

Raminta,Visu pirma tu esi fake!!!
Visu antra man gaila tawes nes tu man ziaurei melavai!!!
Ir visu trecia tu ziaurei klysti del manes!!!
as tau sawo ir sikniaus foto nesiunciau todel kad mes draugaujame tik dvi dienas ir nusifotkinti kartu nespejome!!!

Laura
2009 05 10 | 16:28

Jei netiki manimi tai tada pasol nx!!!

Laura
2009 05 10 | 16:29

Raminta sakau tau Pasol nx!!!

Raminta
2009 05 11 | 20:05

Gaila man tokių žmonių. : DDD
iškart išsigandai ir per skype užblokavai. jei galvoji, kad aš fake, tai aš tau galiu sign padaryt. ar dar ką. žudo mane tas žodis ”šiknius” .;D o šeip, tai čia yra vieša vieta, ir dėl to ”Laura” nemanau, kad reiktu varytis viešai, jei nori varytis. tai atblokuok per skype. pakalbėsim normaliai. aš juk nestumu ant tavęs, tik paprašiau, kad atsiųstum jūsų su vaikinu bendra nuotrauką, o tu iškart pabėgai. : D

UGNE
2009 05 13 | 8:25

kokie visi cia lievi;DDD

ausra
2009 05 18 | 21:53

as manau nesigilinkite kas fake kas ne ;DD
kurie fake taj tiem tik demesio truksta 😀

Snowcover
2009 06 06 | 14:05

uuu… va cha tai tikras Emo interviu dave, gerbiu tokius, mano manimu tikras emo visu pirma intelektualus zhmogus. ^.^ Vat, kad tokiu butu daugiau… o ne visokiu scene kids, ar ten cutters…

ugnė
2009 06 08 | 11:13

žmogus turi but linksmas bet kartu ir protingas;]]

simona
2009 06 14 | 20:16

nevisi emo pjaustosi rankas ir t.t Gal jiems patinka emo isvaizda..

pam*
2009 06 17 | 21:14

na, interviu buvo tikrai idomus.Nemanau kad turetumem smerkti emo ar pan. Juk jie kaip visi zmones turi teise atrodyti kaip nori,juk daugeliems is tu emo rupi tik isvaizda, bet jie yra smerkiami aplinkiniu.Nes niekas nenori paziureti,pabendrauti su jais ir suprasti kokie jie is tiesu. Esu bendarvus su daugeliu tokiu,jie isties faini zmones, ir jei zmogus atrodo kaip emo,nereiskia kad jis zliumbiantys neveksla, daugelys yra istiesu idomus pasnekovai. Daugelys masto lbj gyliai, ju kalbos sanprotavimai tj isties lbj idomu. Zinokyt daugelys emo yra pritingesni uz besmegenes fyfas.

lili-emo
2009 06 29 | 13:33

edvinai gerai ten uzvariai sju tais suoliukais akropoli 😀

siaip as ir pati esu emo girl… ir negalvokit kad emo tokie ziaurus. didzioji dalis emo nekencia scene nes jie kazkokie daunai acilikeliai,nukopijave plaukus,spalvas ir apskritai galima sakyt viska… asmeniskai as nekenciu scene stiliau.
ir netgi taip patinka emo kad kai tevai norejo mane padaryt ne emo as verkiau sav laiko… nes emo mano visas gyvenimas…
komentarus prasom reiksti y mano one…. pupike9@one.lt
p.s negalvokit kad man 9 metai 😀

Korn.
2009 07 12 | 21:57

as esu EMO.
tiek vidum tiek isore.
Pries kelis metus, susipazinau su EMO{as td dar emo nebuvau}
su juo lb gerai sutariau… Kalbedavau, issakydavau savo jausmus ir pan. As zavejausi juo… Jo neiprastas nuosirdumas ir gerumas. Po kurio laiko, pati uzsimaniau tapti EMO. Ir tapau… Nuo pat mazens kurdavau eiles, grodavau su pianinu, taip issiliedavau.. Visa savo skausma, savo dziaugsma… Manau, kad EMO yra nepaprastai nuosirdus, geri, draugiski zmogai. Ko nepasakysi apie kitus. Kas varo ant EMO, ne velnio nesupranta kas jie istikruju yra. Ju nepazysta. One.lt yra pilna EMO fak’iu, kurie keicia poziuri i emo…
Jei ir isaugsiu is EMO, vistiek bet kokiu atveju viduje busiu juo… Is to neisaugoma.
Jei kas nores parasyt man, mano skype:
spyckagirl

Ivy
2009 07 18 | 16:25

Tikrai cia geras zmogus buvo. Tikra emo isvaizda niekada nebuna nuspresta is anksto kad ir rubai. Pabundi atidarai spinta issidestai kelias maikutes kurios tau patinka tuo metu ir issirenki pagal savo nuotaika tu dabar nori sviesesnes ar tamsesnes spalvotos ar ne. Ir viskas . Seip tikru emo visur yra labai mazai. Kuriems nerupetu visa emo kultura ar ju stilius ir nebijotu buti savimi. Daugelis apsimetineja kad yra emo kitiems sako isanksto sugalvotus dalykus. Hardcore ir panasia muzika klauso tik prie draugu… Zmones patis prisipazysta kad rengiasi kaip emo tik todel kad jie “karsti”. Daugelis nesupranta koks yra tikras emo zmogus. Kuris gali nesuprasti net pats saves galvoti kad gyvena kitame pasaulyje kur jo niekas nesupranta ir neturi draugu nes jie nesupranta jo. Kur vienintelis dalykas kuris ji suprastu butu muzika ar/ir poemos ar eilerasciai. Pati po pranesimu apie nusizudimus puvau abstulbus ir gal valanda aiskinau mamai kokie zmones emo istikro yra ir kaip daugelis zmoniu juos iskraipo. Ir dar karta jeigu pamatai zmogu atrodanti kaip emo tai tikrai dar nereiskia kad jis yra tikras. Jis kaip ir daugelis gali buti apsisaukelis ir megdziojantis ju rubus. Emo yra emocionalus zmones kurie nebijo reiksti savo jausmu visais budais kuriuos zino: rubais, muzika, poemomis, asaromis…

Mikute
2009 08 05 | 13:31

sveiki. noreciau pasipasakoti nes nezinau ka daryti. renguosi kaip emo ir net elguosi kaip emo zmogeliukai. man patinka liudnos jausmingos linksmos rock grupiu muzika kai buna liudna rasau poemas piesiu liudnus paveiksliukus arba meile, megstu pabuti tamsoje ir apie daug ka pagalvoti. jauciuosi kad esu viena kad niekas manes nesupranta. tevai manes tikrai nesupranta neleidzia net nusikirpti gritpkos. jie nenori kad buciau panasi i emo. daznai pikstuosi su tevais jie nuolat ant manes reke. dauko neleidzia dariti. lb noreciau buti laisva kaip paukstis skraidyti po padange ir kad niekam nerupetu kad galiu sau kanors pasidaryti, tikrai to nebutu pries save rankos pakelti negaleciau.daznai apsiverkiu nes bunu vienisa niekas manes nesupranta. nors ir esu draugams linksmas mielas smaikstus padedantis pagalboje kai reikia zmogeliukas. noreciau tureti draugu kurie galetu mene suprasti ir man padeti.

CryGirl
2009 08 06 | 11:50

na mane maza pradejo traukti gotai
gal todel kad mano mama prisikabineja prie manes kas zingsni neleidzia draugauti su man patinkanciais draugajs nes mano kad jie blogi bet as jauciuosi su jais geraj bet kartais man atrodo kad jie tik saiposi is manes todel tapau labai jautri ka daryti?…bandau ieskoti laimes ir ramybes bet niekur kitur jos nerandu tik tamsoje…

liudnoji…
2009 08 06 | 11:54

manes nieks nesupranta
ieskau draugu panasiu i sawe mano skype jakahha—

biobv2
2009 08 06 | 16:30

Žmonės…tolerancijos! Koks skirtumas, kaip žmogus atrodo, kokia jo ideologija, kokią muziką jis klauso ar kokiems dievams meldžiasi…
Svarbu, nedaro nieko bloga nei jums nei aplinkiniams.

dacora
2009 08 07 | 11:57

sveiki jieskau draugu panasiu i save kuriu niekas nesupranta ir sujei butu galima pasikalbeti pabendrauti. mano skype emomike3. el.pastas love_seima_@one.lt ir mikeeeeee@friendsclub.lt kvieskit ir butinai parasykit;>

Edgaras
2009 08 21 | 19:33

Ieskau draugu is kauno man 15 metu kas galit tai parasykit mano nr 864732526

Martyna
2009 09 14 | 18:03

Labas. : }
Mano klasioke pamaciusi kad gal pries dvi savaites persipjoviau kelias venas, zinoma buvau ir i ligonine isvesta .
Bet nenukrypsiu nuo temos ji per pamoka pabande su britvute persipjaut ir jos tevai suzinojo is mokytoju lupu ta pacia diena kai ji tai padare …
Dabar jos aju gall menesy neisleidzia is anmu . Gal gali patart ka man daryt? Gal galiu jai padet. ?

Doz’ė
2009 09 14 | 18:09

Ieškau pažinčių.
Maciuke_@one.lt
862416732
Prisistatykit kad esat is inkcity tinlapio.: }

DonataSs
2009 10 06 | 21:08

na man emo asmeniskai patinka tie tamsus plaukai ir tos sukuosenos liux.Bet tik sukuosenos patinka.Ir nesuprantu kuom emo kliuna kitiems jie jug neateina pas tave ir negyvena jus ju neislaikot.ir jie jums nieko blogo nedaro tai kuom jie tokie blogi.nesuprantu ir nesuprasiu

DonataSs
2009 10 06 | 21:12

s3v1dg3@one.lt parasykit kas esat emo noreciau pabendraut su jumis.Biski pasigilint daugiau suzinot apie emo.

XxEscapexX
2009 10 06 | 21:22

Esu tikras emo.ir cia is daugelio pasisakymu tik juokas ima.man 26m.ir man wisiskai tas pats kaip rengtis.as nepaisau aprangos stiliaus,nes wis wien beweik niekas nesuwokia kas yra emo.noreciau pabendraut su panasiai mastanciais.

XxEscapexX
2009 10 06 | 21:45

Emo netampama,kad tau pradejo patikt,kitokios sukuosenos ar isskirtine apranga.sis stiliu kilo is hardcore muzikos,bet weliau tapo giwenimo budu.emo yra labai jautrios sielos zmones,meniskos sielos.galima butu apibudint taip.emo-mano siela.ir nebutinai turi pjaustitis,kad butum emo.juk pylna zoniu kurie zudosi,pjaustosi ir jie net negirdeje apie emo.

DonataSs
2009 10 07 | 19:54

bet siaip prie taves yra kibe vien del to kad tu emo?

DonataSs
2009 10 08 | 19:57

noriu dar paklaust ar lietuvoj yra tikru emo.Ne tu apsimeteliu kurie rengiasi ir kerpasi kaip emo.

XxEscapexX
2009 10 09 | 20:19

Turbut tiek kiek dinozauru

DonataSs
2009 10 10 | 18:58

:D:D bet siaip girdejau vilniu tu emo kaip prisikta ant kiekvieno kampo visi bando kopint stiliu sako 😀

DonataSs
2009 10 11 | 9:27

escape o gal tu zn kuom skiresi emo nuo score isvaizda jie beveik tokie patys

dacora
2009 10 12 | 12:24

as esu tikra emo netik isore bet ir vidumi

DonataSs
2009 10 12 | 19:24

tai zjbs pagarba.

Ugnė
2009 10 21 | 12:41

Ugnė grįžo:D.. Ha. Ir aš buvau emo. Db aš fyfa dėl asmeninių sumetimų. Daah.:D.. Ir galiu teigt, kad tai tik mada ir noras būti populiariam. Aš ir scene buvau. Ir?:D.. Su išgalvotu vardu norm. Prabuskit, emokšniai.xp

SAWAS
2009 11 08 | 13:24

emo kietas sltilius o jus varot nx

adomas
2009 11 08 | 14:00

mes ir ne varom ant ju

Vyta
2009 11 08 | 15:17

DonataSs >> Jei tu buvai emo ir paskui tapai fyfa, tada duodu 100%kad tu ta emo net nebuvai.. Tikras emo, niekada taip lengvai nepakeis savo gyvenimo.. Nebent tu buvai tik emo isvaizda.. Lietuvoj emo yra ziauriai iskreiptas style.. Visi isivaizduoja kad jis turi buti su juodais plaukais, istrizai nukirpta grifka, su inkariukais ir siaurejanciais dzinsais.. Bet tai nera tiesa.. Jei zmogus yra viduj emo, tai yra emocialus is vidaus tai jis rengsis taip kaip jis nori, ir jam bus visiskai p ka kiti apie ji pagalvos.. O gal jis butent su tais inkariukais ar apsirenges kaip emo nores butent ta diena taip atrodyt.. Ir as nesuprantu kodel jus kimbat prie emo? Zemas lygis.

DonataSs
2009 11 13 | 9:50

VyTa a s irnerasiau kad esu emo!!!

Dzein
2009 12 16 | 21:10

Paskaičius šita straipsni pasijutau daug geriau.
Žinojau kad tapau emo vien dėl tėvu. ;|
Muochacha

emuke
2009 12 17 | 13:37

stiliaus tjp greit keist neimanoma kad buwai emo paskui scene o ant pacio galo fyfa. emo gimtstama ir ira ziauriai sunku sio stiliaus acisakyt nes pati esu tikra emo norejau keistis bet man neisejo kad ir kaip noreciau. o y fyfas tik plytas reik metit kai randi,ar bent jau mieste akmenais apmetit.

Dark butterfly
2009 12 25 | 19:49

:\

Dark butterfly
2009 12 25 | 20:27

Butinai emo turi patikt rozine? Papasakosiu kajp as tapau tokiu, waikystes nesakysiu, taigi mama narkomane bbz kur ji, tewas ir nzn kur jis, jo net nemates esu, netikro tewo nekenciu. Tureciau buti 11 bet kartoju klase 10, kai perejau i kita sule nuo 10 visi toj sulej isiknisinejo is isvaizdos kad as emo bet gj net neatrodziau taip, pravardziavo ,stumde, sparde, ziema maudydawo iki kraujo, nekente kad nerukau 1 is klases ir negeriu, tdl nekente manes.. Likus 3menesiam ar 4.. Pradejau nebelankyt sules, jai eidawau, pabudawau laiptej kokioj kol pam bajksis.. Nkm nesakiau kad mane musa, nebuwau tox kur sako , beto nebuwo kam sakyt. Sjp manau emo ne gimstama, juo tampama po mazu, nuo waikystes, man netikras tewas neleidzia iswaizdos kejst. Krc visa gyvenima esu vejamas is vieno kampo i kita.. Uzsidarjau sawyje, pradejau spiritizmo seansus daryt, mastyt apie sawjzudybe, dometis wisata, 2012 12 menesy,likus iki nauju metu,pranasaujama.. Kad keisis asis zemes ar ko, krc apytakos ratas sutriks ir t.t.:D krc ieskau emo draugu, ne fake, ne scene.. 869356558ezjux.. Sjp tas tewas ispanijoj 8menesjaj dar bus, taj pradedu kejst iswaizda.. Esu 1kajp pirstas, draugu nera, ieskau bendraminciu x]

to dark butterfly
2009 12 30 | 13:26

man ir tas pats kaip dark butterfly tevo as net nemaciau mama 100% pries emo vis del tu dvieju paneliu kurios nusoko ir zuvo pati bandau pasikeis nes nieks manes nesu[pranta kaip interviu sake pastovei viena tik su suprantancia muzika net mokytojai manes nemegsta nei kiti ziauru

Palikti atsakymą