Intencija

Kartais žmonės siekia įgyvendinti tam tikrus pokyčius savo gyvenime – atsikratyti nepageidaujamų įpročių, išsiugdyti naujus, jiems palankesnius, pavyzdžiui, skirti daugiau dėmesio miegui, sveikai mitybai ar kokybiškam bendravimui su savo vaikais, tačiau po kurio laiko šie geri ketinimai kažkaip užsimiršta, užsivelia tarp kasdienės rutinos reikalų, kol vėl stabtelim ir koks nors įvykis ar mes patys sau primenam – palauk, juk atrodo, ketinau skirti daugiau dėmesio naujiems įpročiams…

Vienas svarbiausių dalykų prieš imantis bet kokios veiklos, nesvarbu, ar ji vyktų tik mūsų galvose, ar visu fiziniu kūnu, yra intencija. Tai reiškia, kad iš pradžių reikia labai aiškiai ir konkrečiai sau įsivardinti, kodėl aš ketinu kažką daryti kitaip. Kas bus kitaip, kai pokytis įvyks? Kaip pasikeis mano gyvenimas? Kaip aš jausiuos, kai tai bus įvykę? Kaip atrodysiu, kaip elgsiuos, kaip bendrausiu, kaip su manim bendraus kiti?

Laimė

Ne tik apgalvokite šią intenciją, bet pajauskite visu savo kūnu – vizualizuokite save pokyčiui įvykus, išgirskite save ar kitus kalbant, užuoskite, pajuskite skonį burnoje, visu kūnu pasijuskite taip, tarsi jau dabar būtumėte tas naujasis aš, kuris yra įgyvendinęs svarbų pokytį.

Kiekvieną kartą, kai norėsis automatiškai pasielgti senuoju, įprastu būdu – naršyti feisbuke iki vidurnakčio, prisišlamšti spurgų, užšaukti ant vaikų dėl nesutvarkytų žaislų – leiskite mintyse iškilti savo intencijai. Kodėl man svarbu elgtis kitaip? Kodėl?

Tikiu, kad šis priminimas sau jei ne visuomet, tai bent kartais tikrai padės lengviau žengti pozityvių pokyčių ir augimo keliu. To šiandien Tau ir linkiu!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

Pasidalinkite savo mintimis