Serotonino trūkumo įveikimas maistu chemiškai gaminant laimę: praktiniai patarimai

Būna – loginiais pamąstymais savęs neįveikiu. Temsta nespėjus išeit iš darbo, oras visai belekoks, dirbtinė šviesa erzina savo fokusuotu spiginimu. Tada prisimenu, kad be to, jog esame angelai iš žvaigždžių dulkių su sielos sparnais, galime save priskirti ir cheminėms būtybėms.

Serotoninus – mažus smagius neurotransmiteriukus – pradedu kaltinti už nuotaikos suprastėjimą. Jie ginasi – mūsų mažai, nespėjam lakstyt tarp Tavo blondiniškų smegenų ląstelių. Reikia pagalbos. Alrighty.

Kaip galima greičiausiai prisigaminti serotonino?

Numeris vienas – šokoladas. Šito gėrio darbe labai lengva gauti. Ypač su mano uosle – gimiau šuns metais – dėl minėto pojūčio niekada bėdų neturėjau. Sveiki sveiki, kolegos, m, pasisukioju, jau šilta, ką Tu gromuliuoji, o, pavaišinsi? Šokoladiniai serotoninai plaukinėja galvelėje, porai valandų laimės pojūčiai garantuoti.

O, pietų metas. Ryžiai, makaronai, bulvės? Smegenukai sako taip. Gūglius patvirtina. Sako tik nepiktnaudžiauk, bo sustorėsi. Liesa ir nelaiminga tačiau gi ne koks variantas, vaikai. Imam.

Kas dar? Bananai stropiai padeda serotonino atsargas papildyti. Vienų jų kažkaip nesugebu daug suvalgyt, dedu į blenderį, šaukštą ledų, pieno šliūksnį, addiction to milkshakes turime.

Protingi žmonės sako, kad ypač mums, moterytėms, svarbu tinkamą serotonino kiekį palaikyti, nes šie hormonai glaudžiai su estrogenais draugauja, ir kai abiejų tų gėrių lygis krenta, galvytę sopėt ima. Negerai.

Vyrai tada sako, kad prisigalvojam, nes mylėtis nenorim. O mums tik bananų, aplietų šokoladu, trupučiuką trūksta… Ragausi?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

Pasidalinkite savo mintimis