Į Login?

loginNes pernai tai susireikšminusieji tinklaraštininkai pasijuto nepagerbti dėl nuo Blogin nukritusios B raidės, ir pasimetę tinklaraščiais beprotiškai nesižavinčių žmogelių masėje. Šiemet, kai jau žinai, ko tikėtis, gali į Login atvykti dėl kitų priežasčių. Dėl pašnekesių apie interneto ateitį. Dėl įdomių pranešėjų. Dėl apdovanojimų (mane visuomet tokie dalykėliai žavi). Galų gale – mums, tinklaraštininkams, skirtos Ignite sesijos.

Arba galima atvykti į Login dėl tų pačių senų gerų priežasčių: susitikti. Jeigu jau net Karolis iš užjūrio krašto atskrenda, tai ką čia reiškia mums – vietiniams lietuvaičiams – susibėgti.

Dar man visuomet smagu, kad gyvenu ne Vilniuje, todėl tenka ieškoti bendrakeleivių ir pakeliui kuo šauniausiai pasibendrauti. Kas varot?

***

P. S. Aš vis dar kitam pasaulio krašte ir prie interneto tikrai nesėdžiu, bet komentuoti galit į valias, grįžus atsakysiu 😉

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Eglė (wr)
2010 03 09 | 16:06

Pamenu, kaip per pirmąjį Blog’iną nepasidrovėjau prieiti ir susipažinti 🙂 Gaila, bet šį kartą jis bus per mano gimtadienį ir aš tuo metu būsiu Škotijoj.

3emotional
2022 02 17 | 16:50

1mausoleum

Palikti atsakymą