Drezdeno lėlės

Drezdeno lėlės

Žinoma, prieš keliaujant į šį Vokietijos miestą, jo pavadinimas ryškiausiai asocijavosi su mylima The Dresden Dolls grupe, planavau netgi parsivežti kokių nors ten nusipirktų lėlyčių kaip suvenyrų, bet, kaip žinia, prisiminimai yra geriausios lauktuvės sau, išliekančios visą gyvenimą, na, gal dar visai nieko gaiviai arbūzinis lūpų balzamas keliems rudenėjantiems mėnesiams, o vietoj lėlių teko pačiai papozuoti.

Drezdeno lėlės

Drezdenas pasitiko žavingai įspūdingomis scenomis: užtvertos gatvės, jokio eismo, atšvilpia keletas Polizei mašinėlių su švyturėliais, iš jų iššoka juodai kaukėti vyriškiai su automatais ir ką mums galvot? Bėgti ar fotografuoti? Priėjome prie vieno iš eismą užtvėrinėjusių vyrukų – čia filmą sukame, sako. O uau. Šaunu!

Drezdeno lėlės

Dar taipogi įsiminė viena žiauriai stilinga moteriškė, kuri prie manęs priėjo ir mandagiai pasiteiravo, kur man pavyko nusipirkti tooookias kelnes – priėmiau tai kaip stiprų komplimentą. Dar mane sužavėjo tai, kad aš supratau jos vokišką šneką.

Drezdeno lėlės

O toliau tai ką – svaigimas šlifuojant miesto šaligatvius, kaip visuomet būna man padoriai neišsimiegojus. Sakau, rimtai, kai nevartoju jokių organinių ar cheminių medžiagų skysčių bei rūkalų pavidalu, mane labai lengvai užveža miego trūkumas – labai natūralu ir jokio pašalinio poveikio, jokių pagirių kitą dieną (išskyrus papildomas miego valandas balansui atkurti). Taigi miestai, kuriuos aplankau neišsimiegojusi, man visuomet asocijuojasi su saldžia magija, kūrybiška erdvių atmosfera ir polėkio kvapu. O, mielasai Drezdene. Taip, tu toks.

Drezdeno lėlės

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 15

7 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

G
2010 09 08 | 11:31

Bet tai kokia tu šaunuolė! Keliauji ir keliauji po platųjų pasaulį!
Žinai, kai mane kas nors ,,užknisa”, iš karto mintimis nusikeliu į savo kelionių tam tikras vietas, ir iš karto veide atsiranda šypsena, ir suvokiu, kokia maža, o gal net nematoma atrodo ta problema/problemėlė, žiūrint į mūsų gaublį, o gal ir iš dar toliau.
Kai ima erzinti rutina, tuoj pat mintimis imu planuoti būsimas keliones, kurių dar toooks ilgas sąrašas. Ir nebūtinai LT, nebūtinai už LT. Visur. Svarbu važiuoti, keliauti, matyti debesis virš galvos, kuriems taip baltai pavydžiu, kad jie tiek daug keliauja! 😀

Giedre
2010 09 08 | 12:05

nostalgija sueme 🙂
beje, tie Ampelmännchen pirmoje foto, labai Leipcige populiarus. DDR palikimas taip sakant.
Matei Drezdeno naujamiesti? Keliones vertas reginys ten esantys kiemai 🙂

Kamanė
2010 09 08 | 15:06

o rimtai – kur pirkai tas kelnes? :)))

O taip – Drezdenas gerai. Geriau, nei Berlynas.

PinkCity
2010 09 08 | 20:55

G, Tu visiškai teisi! Ne tik pačios kelionės, bet ir svajonės apie jas padeda pakeisti požiūrį į pasaulį ir į savo problemėles.
Giedre, labiausiai Ampelmännchen įstrigo svečiuojantis Berlyne, ten nemažai turistinių suvenyrų papuošti jų simboliais – visokių marškinėlių ir puodelių su jais galima nusipirkti. Visai mieli jie man 🙂 Naujamiestį? Centre? Labai į šalis nesiblaškiau, o kažkokie kiemai ypatingai neįstrigo, matyt nežinojau, ko ieškot. Bus proga sugrįžti!
Kamane, Tailande!

Giedre
2010 09 11 | 11:38

Tai vadinasi visa dabartie buvusios DDR teritorija yra sviesoforo lelyciu fane 🙂
O kiemai, kuriuos turejau galvoje, yra kitoj Elbes pusej. Atrodo mazdaug taip – http://www.geo-reisecommunity.de/bild/regular/108450/Dresden-Neustadt.jpg

PinkCity
2010 09 11 | 11:43

Geeeeeras! Tikrai nieko panašaus nemačiau 🙁

U
2010 09 23 | 21:30

O toks šviesaforas yra ir Klaipėdoje! Bent vieną tai tikrai mačiau 🙂

Palikti atsakymą