Dovanoju savo rankų darbo muilą

Esu tokia laiminga, kad vasara jau čia, ir kad būtų dar smagiau, noriu vienai/am Jūsų padovanoti savo rankų darbo muilą iš natūralių aliejų, pagamintą šaltuoju būdu, dažytą chlorofilu ir kvepintą kokybiškais eteriniais aliejais (saldžiųjų apelsinų ir pačiulių, dievinu šį derinį muile). Žinoma, reklamos žmonės daro viską, kad produktas būtų perkamas, bet man labai juokingai skamba, kai teigiama, kad va šis muilas tai puoselėja ar kitaip kažkaip teigiamai veikia odą. Joks muilas to nedaro, muilo paskirtis yra prausti, o tam, kad nešvarumai ir bakterijos būtų pašalinti, reikia medžiagų, kurios neišvengiamai kenkia ir odai. Tai va šitoj vietoj pakankamai būtų teisinga sakyti, kad natūralus iš aliejų pagamintas muilas odai kenkia mažiau, nei tie visi ilgiausios cheminės sudėties prausikliai. Tokį ir noriu padovanoti Tau išbandyti.

Muilas

Jei mes vieną kitą dieną nesipraustume, tikriausiai nieko baisaus neatsitiktų, nors kasdienė kūno higiena yra neišvengiama mūsų rutinos dalis, apie kurią net nesusimąstome. Tuo tarpu psichologinė higiena yra vienas iš veiksnių, lemiančių mūsų savijautą ir laimę. Per dieną aplimpame ne tik fiziniais nešvarumais, bakterijomis ir prakaitu, bet ir nemaloniomis emocijomis, mintimis, kurios, jei tinkamai neišvalomos, yra linkusios kauptis ir galiausiai baigiasi užsitęsusia prasta nuotaika, ilgalaikiu pykčiu, liūdesiu ir prislėgtumu.

Taigi noriu paprašyti Tavęs pasidalinti, kokiomis psichologinės higienos procedūromis užsiimi? Kas Tau padeda palaikyti minčių ir emocijų švarą?

Vieno atsakymo autorei/iui padovanosiu šį žalią muiliuką. Siųsiu tik Lietuvos ribose. Apdovanotąją/jį paskelbsiu birželio 12 d. tinklaraščio Facebook paskyroje.

Komentarą gali rašyti arba čia, arba Facebook paskyroje. Taip pat kviečiu sekti mano Instagram paskyrą.

P.S. Trešnės nepridedamos, per savaitę tikrai bus suvalgytos.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 2

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

TheGirlOfNature
2018 06 07 | 13:42

Mane absoliučiai visada užplūsta vidinė ramybė kai išsiplaunu plaukus ir išsimaudau kvepiančių putų vonioje- lyg vėl būčiau nauja

PinkCity
2018 06 07 | 17:10

TheGirlOfNature, kaip smagu, psichologinė higiena susieta su kūno higiena!

Palikti atsakymą