Dar lėčiau

blu.jpg Būk, mano gyvenime, lėtai lėtai, kad spėčiau pasimėgauti kario aromatu nuo vakarienės ryžių, kad užsimerkčiau iš malonumo, kai man bučiuoja kaklą, kad tarp namų ir darbo durų spėčiau įkvėpti lengvo pavasario.

Kai man sako – noriu girdėti. Pamiršti viską, apie ką mąsčiau, ir girdėti. Brangių žmonių maži džiaugsmai ir smulkios kasdieninės tragedijos, juokas ir susirūpinimas – tai jų gyvenimai, prie kurių noriu liestis skruostais ir glostyti pirštų galais. Ruošdama vakarinę arbatą mylimajam patrinu žoles tarp delnų, pauostau – kvepia mėtomis, po vieną žolę atsargiai dėlioju puodelin, lėtai lėtai.

Atsisėdu lovoj, atsiverčiu Eric-Emmanuel SchmittPonas Ibrahimas ir Korano gėlės“. Lėtas gyvenimas yra tikroji laimė, sako ponas Ibrahimas. Taip, juodaakiai arabai, visada viską spėsim. Visada yra rytojus. Jei Tavęs rytojuje nebėra – kodėl Tau turi rūpėti tai, ko nespėjai. Tingi siesta, margi turgūs – rinkis vieną menkniekį nors ir valandą. Lėtai. Atsigerk arbatos.

Perku basutes, noriu juodų arba geltonų, mano dydžio tik mėlynos. Svarstau, ką daryt, senutėlis arabas pakreipęs galvą stebisi: bet juk mėlyna – tokia graži spalva! Taip prajuokina šis nuoširdus argumentas (visiems arabams mėlyna labai graži), kad nedvejodama jas nusiperku. Prie Italijos rinktinės marškinėlių puikiai dera.

Taip lėtai atsiveria mėlynos durys į dykumą.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

5 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

KaVeikti.lt
2008 02 08 | 14:48

Kaip vsiada svajingai romantiškai nuteiki…
O kodėl jiems visiems mėlyna tokia graži? 🙂

PinkCity
2008 02 08 | 14:54

Nežinau, čia tikriausiai į islamą reikia gilintis. Bet mėlyna yra visur – pastatų durys mėlynos, virš jų – mėlyni Fatimos delno antspaudai. Mėlynos – baltos architertūros derinys žavingai įsipina į kalnų ir jūros peizažą. Kaip gali nenusiteikti romantiškai…
😉

eNyu
2008 02 08 | 17:47

Balta-mėlyna derinys apskritai būdingas viduržemio regionams. Bet man irgi gražu. Kaip ir baltas sniegas su mėlynu dangum.:)

Marčius
2008 02 09 | 11:35

viskas, kas primena dykumą, yra totaliai nusibodę.

jei gilintis į islamą – tuomet būtų žalia, balta, juoda ir raudona, bet mėlyna jokios reikšmės neturi 😉

jei nesigilint – tai vanduo čia brangesnis už naftą, todėl ofisuose dažnas turi nuotraukytę, kurioje vaizduojama stikline pilna vandens 😉

m

ltg
2008 02 10 | 23:08

“Būk, mano gyvenime, lėtai lėtai, kad spėčiau pasimėgauti kario aromatu…” Čia truputį kita prasme buvau bepradedąs suprast 😀

Palikti atsakymą