Bliuzo naktys 2011

Bliuzo naktys

Dalyviai

Su pačiais smagiausiais žmonėmis, su puikiausia gyva muzika, su ekstremaliai minimaliom miego ir maisto sąnaudom, su glėbiais saulės ir pliūpsniais lietaus, po velnių – su trenksmu, nuo kurio smūgio ir pirmadienį jaučiuosi lyg ne šiame pasaulyje, su visu pačiu pačiausiu gėriu nugriaudėjo Bliuzo naktys. Feisbuko atsiliepimuose skaitydama apie tai, kaip žmonės prisipažįsta iš pirmo karto tapę priklausomi nuo šio narkotiko, galiu tik palinkčioti galva – man vakar pasibaigęs festivalis buvo dešimtasis, ir mane apima šiurpą keliantis siaubas pagalvojus, kas nutiktų, jei netyčia organizatoriai sugalvotų kitais metais neberengti bliuzanakčių. Jaučiu vis viena žmonės susirinktų ir sėdėtų pernakt prie laužų ir palapinių, brazdindami gitarom, nes tai nepalyginamai didesnė šventė už Naujus metus, Kalėdas, Velykas ir gimtadienį kartu sudėjus. Kai sekmadienio ryte pajutau, kad gerklėj formuojasi kamuolys, kuris gali bet kurią akimirką pratrūkti ašaromis dėl to, kad dabar taip ilgai teks laukti kitų metų Bliuzo naktų, ėmiau diriguoti savo ekipažui kuo greičiau krautis daiktus, kad mautume iš čia, kol to neatsitiko, bet kai po pusdienio tempiau mamą už rankos, kad jau dabar tikrai išvažiuojam ir ji pravirko, mano akys taip pat nebesusilaikė.

Katapulta

Xbox'as

Kas šiemet buvo kitaip? Trys dalykai, apie kuriuos iš ne vieno festivalio dalyvio girdėjau neigiamų atsiliepimų – rūkalų reklamavimo palapinė, kurioje, nors buvo žiauriai smagus Xbox‘as su Kinect‘u, nuolat skambėjo klaiki muzika (kiek proto reikia turėti, kad sumąstytum per Tokį Festivalį užleisti Lady Gagą?), tvora aplink aktyviąją zoną ir bliuzasriubės trūkumas. Bet užtatai labai patiko katapulta, taip staigiai iššaunanti į aštuoniolikos metrų aukštį, kad paskutiniai mieguistumo lašai išgaruoja, taip pat žmonės gyrė nemokamą pirtį. O visa kita – kaip anksčiau: koncertai iki paryčių, įvairiausios sporto varžybos bei kitos pramogos ir užsiėmimai. Ai, tiesa, dar ne visuomet seniau oro sąlygos maudynes purve leisdavo pasidaryt, šįkart šio džiaugsmo netrūko. Be to, vyko šunų lenktynės, žongliravimo pamokos, indiškai apsirėdžiusi dama piešė chna, buvo daromas teatrinis makiažas, masažas vytelėmis, vaikščiojom lynu, stebėjomės cirko artistų pasirodymais, netrūko ugnies šou, netrūko, tiesą sakant, absoliučiai nieko. Na, gal pagrindinė festivalio žvaigždė Eric‘as Sardinas mažumėlę ilgėjosi savo gitaros, kuri pasiklydo kažkur tarp lėktuvų ir oro uostų, dėl to jis pasirodė ne penktadienį, kaip buvo planuota, o šeštadienį, pasiskolinęs instrumentus iš kolegų, ir sugrojo tikrai vežančiai. Aišku, kokybiško ir nustygti vietoje neleidžiančio bliuzo netrūko visą savaitgalį, o Eko scenoje pasirodę freestyler‘iai Jama&W paliko išsižiojusius net tuos, kurie iš pradžių į juos žiūrėjo skeptiškai. Ką gi, liko mažiau nei tris šimtai šešiasdešimt penkios dienos, ir vėl visa gerkle trauksim: Varniai, ežeras, bliuzo festivalis!

Bliuzo naktys

Bert Deivert

Bliuzas ir Mėta

Rūkalų palapinė

Purvamėgiai

Jama&W

Atrakcijos

Smėliuotas kiškis

Le Artist

Vaikštynės lynu

Po purvo vonių

Eric Sardinas

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 2

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Miglė
2011 07 04 | 20:21

Man šie bliuzai buvo antrieji, tik gaila, kad nepavyko jais pasidžiaugti taip, kaip norėjau ir man toli gražu nebuvo taip nuostabu kaip visiems kitiems, nes penktadienį vėlyvą naktį iš palapinės dingo mano kuprinė, su absoliučiai visais joje buvusiais daiktais ir nuotaika buvo visiškai sugadinta ir dėl to labai gaila…

dalia
2011 07 04 | 20:50

man šie bliuzai buvo pirmieji, niekas nedingo ir taip, aš jau laukiu kitų metų 🙂

Deividas
2011 07 04 | 20:58

sveiki, esu uzaugintas bliuzo naktyse nuo 10metuku, buvau nuo 3 festivalio, ir lankausi iki siol, ir deje turiu pritarti virsui esanciam straipsniui, buvo klaiku klausyti sklindanti popsa bliuzo naktyse, is vietos kuria suorganizavo bliuzo naktu organizatoriai, tai buvo slykstu ir didziausia nepagarba istikimiausiems sio festivalio lankytojams. tikriausia taip jau yra kad tas popso baras kiekvienais metais tik artes arciau scenos, ir pagaliau atsitiks taip kad bliuzo naktys pavirs popso naktimis.

Neringa
2011 07 04 | 21:29

Šiaip rimtai, popsas bliuziuose – WTF? Net liūdna pasidarė išgirdus… O visa kita tai šauniai kaip ir pernai, tik va tas daiktų nušvilpimas iš tiesų pagadino nuotaiką.
By the way, i liked that guy in last photo (antras planas, o apie Sardinas tai net ir sakyt nereikia, savaime aišku ;D)

Miglė
2011 07 05 | 1:03

Palapinė stovėjo iškart už info kemperio, tai turėjom osom laiką, tik va ta balta palainė, tai buvo mėšlas, trukdė, tikrai trukdė, nes būtinai reikėjo eit arčiau scenos, kad girdėtm nuostabų bliuzą. Šie metai pirmi, bet tikrai nepaskutiniai ir kitais metais, tempsim dar didesnę chebrą. Net nesvarbu, kad dėl jų išleidau apie 200 Lt, kiekvienas centas atsipirko : )

Sharkeen
2011 07 05 | 9:10

Prasčiausios naktys ever, tiek muzika, tiek užsiėmimai

PinkCity
2011 07 05 | 9:57

Vaje, negi vėl akreditacijos negavai?

Sharkeen
2011 07 05 | 16:13

negavau. o tu gavai? visa savaitgali pragerei, paskui paziejei, ka kiti raso pridejus savo miglotus prisiminimus sukurpei sita? prastesnes festivalio apzvalgos neteko skaityt.

PinkCity
2011 07 06 | 22:14

Ačiū už įvertinimą. Alkoholio visai nevartoju jau daugiau nei penkerius metus, jei ką.

Edita
2011 07 07 | 23:42

Na mes siais metais irgi kazkaip uzsirovem ant vagiu,vieniems draugams is masinos bagazines visa maista nudziove,kol daiktus nesesi,o kitam draugui is palapines kuprine su maistu pavoge 🙁 sakau,gal kokiu bomzu isbadejusiu per miska buvo prilinde? ir del popso liudna buvo,siaip daug kas sake,kad bliuzai jau nebe tie…

2obeisance
2022 02 17 | 16:01

3calculated

Palikti atsakymą