Bliuzo naktys – jau šiąnakt!

bliuzo_naktys.jpgNors žmonės dažnai kartoja, kad rutina ir pasikartojantys dalykai jiems įgrista, o naujovės suteikia gyvenimui šarmo, tai ne visuomet tiesa. Jei mes kasmet neturėtume gruodžio pabaigoje Kalėdų, kurių išvakarėse visi valgo silkę ir kūčiukus, o vėliau keičiasi dovanomis, arba Rasų su jų laužais, metų ratas netektų atsvaros ir atskaitos taškų. Ritualai, kasmetinių švenčių minėjimas, metų laikų sezoniškumas – netgi tas profilaktinis karšto vandens išjungimas savaitei – visa tai suteikia gyvenimo tėkmei ritmą, kuris mus nuramina. Nes viskas vyksta taip, kaip turi būti. Taip, kaip ir kasmet.

Kaip ir visuomet per mano gimtadienį susidaro ilgasis savaitgalis. Ir kasmet Varniai, ežeras, bliuzo festivalis! Prisipažinsiu, šios muzikos kitais metų laikais nelabai klausaus, na, kartais per automobilinę radiją. Taigi koncertai tikrai nėra pagrindinis motyvas. O bet tačiau kokia euforija mane apima dar kai išvažinėdami iš Kauno sustojam apsipirkti, paskui gabalas autostrados, ir jau matai tranzuojančius bliuzuotojus, paskui pasuki link Varnių, pakelėse žmogiukų su iškeltais nykščiais daugėja (mes nieko nepaimam, mes važiuojam pilnai susikomplektavę). Atvyksti į pagrindinę aikštelę, stengiesi įsikurti toj pačioj vietoj, kaip kasmet, stataisi palapinę, dairais, ar linksmi kaimynai aplink buriasi… Susitinki draugus, šėlsti minioje prie scenos, braidai ežero pakrante. Kitą dieną – bliuzasriubė – kaip be jos! Be jokios abejonės, didelis ačiū šventės organizatoriams, kurie netingi kasmet mus sukviesti, bet, žinai ką, be Tavęs ir manęs ir kitų smagių asmenų naktys būtų ne tokios, nes atmosferą kuriame patys (ir savo šiukšles susirenkame patys!).

Pirmą antrą kartą dar nėra taip jėga, bet kai važiuoji į Varnius neatsimenu kelintus metus, viskas tampa mažomis gražiomis tradicijomis. Na, tik vieną kartą šio festivalio garbei buvau plaukus ryškiai violetine spalva nusidažius, kitais metais nebegaliu, nes darbinis statusas neleidžia, bet norėčiau. Kaip nors randu kitų būdu savo šventinei nuotaikai išreikšti. Keep me happy, July mornings, skamba mano galvoje. Susimatysim.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

8 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Elžbeita
2008 07 04 | 12:57

Gal kur prasilenksim 😉

Justinas B.
2008 07 04 | 13:26

Vyksiu ir aš, tik dar nežinau kaip ten nusigauti. Jeigu išgirsite kažką iš Vilniaus vykstantį šiandien vakare, duokit žinot 😉

Paulius
2008 07 04 | 15:02

Man bliuzas irgi patinka tik vieniteliu atveju – klausantis gyvai. Kadangi nesu didelio šio muzikinio stiliaus gerbėjas, klausantis kitais būdais, ji paprasčiausiai neskamba.

ztkp.lt (Paulius)
2008 07 04 | 15:18

nu tai su gimtadieniu musėt. nemėgstu bliuzo, o ir naktys netraukia, tai važiuosim pasižvalgyt į artimąjį užsienį.. 😉

PinkCity
2008 07 04 | 15:33

Estijon?

ztkp.lt (Paulius)
2008 07 04 | 15:34

dar arčiau 😉

Chionsas
2008 07 04 | 16:14

o, ir tau vandenį išjungė? =))

į Bliuzus išriedam ryt.
jei kur pastebėsiu, prieisiu pasilabint 😉

Paskutinė Blogorama : nežinau.lt
2008 07 04 | 20:31

[…] Švenčių negali pritrūkti, nes jas susikuriame mes patys. Kad ir tradicinėmis kelionėmis į Bliuzo naktis. […]

Palikti atsakymą