Apie mano brolužį

Gerųjų tėvelių bei mielaširdingojo likimo dėka man nusišypsojo laimė turėti ne tik sesę, bet ir brolį. Kadangi šiandien yra jojo gimimo diena, viešai į interneto platybes šaukiu – sveikinuuuu!

Sesytę per jos gimtadienį trumpai aprašiau, dabar – brolio eilė. Kaip ir dera jauniausiajam, jis pas mus – tikras maištininkas. Jei visa šeima vaikštom šviesiom galvom, jis plaukus spalvoja varno juoduma. Jei visi dar nuo senelių kartos aukštųjų diplomus spintose laikom – jis vietoj studijų pasirinko įdomų darbą (mes vis tiek slapčia tikimės, kad kada nors kur nors studentaus). Turi visokių gotiškų-pankiškų-emo draugų, jetau, kartais man ne tiek įdomu su jais susipažinti, kiek juos apžiūrėti. Ir dar labai šaunią mergaitę už rankos vedžiojasi.

Negana, kad gimtadieniai vienas po kito eina, mūsų kinematografinis bei muzikinis skoniai taip pat turi nemažai sąlyčio taškų: abu klausomės Placebo ir žiūrim Burton’o šedevrus. Reginą Spektor, IAMX, Emilie Autumn tik jo dėka atradau. Abu jau nuo vakar bliuzuojam!

brolis.JPG

Dar jis, kaip koks tikras bohemos atstovas, eina miegoti tik paryčiais ir paskui ilgai nesikelia. Kartą, kai sirgau ir brolis man iš ryto atnešė aviečių uogienės, net durų nedariau, nes buvau įsitikinus, kad jam taip anksti ateiti neįmanoma… Taip pat jis, kol neturėjau brangiausiojo, rūpinosi mano kompiuterine technika bei smarkiai padėjo remontuotis butuką.

Žodžiu, yra geras, protingas, darbštus beigi muzikalus jaunuolis tas mano brolužis. Gaila, kad išsikraustė sostinėn. Turėjo mamytė tris vaikus, dabar prie jos ašai viena likau. Bet apie mane – rytoj.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

1 komentaras

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

1evaluate
2022 02 17 | 16:05

2nonprofit

Palikti atsakymą