Atika Palėpėje

Atika

Nors turėjo būti Palėpės muzika. BALTA (!), aprangos kodo nepaisė beveik niekas, išskyrus organizatores, mane su broliu ir dar kelis žmogėnus. Man visuomet patinka, kai pasako, ką apsirengti, nes tuomet nereikia pačiai sukti galvos. Bet kitiems greičiausiai nepatinka. Arba jie neturi baltų drabužių (?!). Arba jie yra gotai (!). Ką gi.

Atika

O Atika buvo puiki. Pakankamai tinkama šiam mano etapui. Vyriška ir emocionali, išraiškinga, tiesmukiška, gatvinė ir su kopų smėliu džinsų atvartuose. Vėjuota, smagi, jautri, žaidžianti, laisva, ir su daug jėgos.

Atika

Stulbinančiai daug buvo fotografuojančių. Patrankų trajektorijos susikirsdavo, susipindavo ir susivydavo, o kur dar muilinės ir aifonai. Neleiskite momentui prasmukti nepastebėtam, mielieji. Būkite dori muzikos atspindžių veiduose sargai.

Atika

Oras, tai, kas ore, plytos, asfaltas, saulė, rimstančio miesto gaudesys už sienų, gražūs žmonės (aš kas kartą naujai nustembu, kiek daug pasaulyje yra gražių žmonių!), jaukuma ir gitaros su būgnais bei giliais balsais – argi ne tobulas derinys vasaros vakarui?

Atika

Gyvenime stengiuosi mintimis nufotografuoti tokias akimirkas, kai pajuntu visišką pilnatvę, momento išsipildymą – lengviausia ir taikliausia tai pavadinti laime – ir per šį koncertą tokių kadrų pavyko užfiksuoti (vadinasi, Laikas ne iššvaistytas, o Pajungtas).

Atika

(birželio trisdešimtą – Jurga)

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

7 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Salomėja
2010 06 17 | 10:58

Pvz., aš tai “susiisterinčiau” jei reiktų rengtis juodai, arba baltai:) Nes neturiu tokių rūbų. Na juodą maikelę gal ištraukčiau dar iš gilumos, bet su baltais tai visai bėda :). Visos kitos spalvos taip nesukeltų galvos skausmo.

PinkCity
2010 06 17 | 12:41

Net baltų klasikinių marškinių neturi? Net pas draugą spintoje? 😀

vonioje
2010 06 17 | 12:54

Atikos dainų tekstai visiškai nučiuožę 🙂

PinkCity
2010 06 17 | 13:19

O aš kaip tik pagalvojau, kad jų tekstai žiauriai panašūs į mano ankstyvąją poeziją, kai dar stengdavausi gaudyti rimus ir ritmus. Paskui mano kūrybos prižiūrėtoja pasakė: velniop, Jovita, ką čia darai – rašyk baltomis eilėmis! 🙂

Salomėja
2010 06 17 | 14:11

PinkCity,
tikrai neturiu baltų klasikinių marškinių. Turbūt iš vis klasikinių neturiu, tik šiaip visokių languotų, ar chaki spalvos. O pas draugą su klasika bei balta spalva dar sunkiau :).

vonioje
2010 06 17 | 14:37

khehe, savo draugo baltais marškiniais aš nelabai įsivaizduoju

Pinkcity: jų tekstai apskritai panašūs į ankstyvąją poeziją, ir iš šio ankstyvumo niekaip neišbrenda. bet kažikodėl klausosi visai maloniai. dažniausiai. dainos apie drambliuką tai negaliu pakęst :))

Evelina
2010 06 18 | 17:31

Geras, tau irgi patinka Atika??? Aš ją atradau tik prieš porą mėnesių! Ir negalėjau suprasti, kaip neteko jų girdėti anksčiau. Veža! Tik kad jie į Vilnių retai atvažiuoja. Šitame koncerte tai tikiu – turėjo būti nuostabu. Būčiau, kad ir į paklodę įsisukusi 🙂 Ačiū. Už straipsniuką. Gražu.

Palikti atsakymą