Aš, Egiptas ir jūra

Pigu, nuvalkiota ir atsibodę, ar didinga, šilta ir neapsakomai žavu? Kiekvienam savo, žinoma.

Kadangi į Egiptą vežiausi keturias knygas apie jo senovės gyventojus, buvo nepaprastai miela savo kojelėmis pamindžioti tą žemę, kurioje gyveno, kūrė ir svajojo mano herojai. Kadangi šiluma kaulų nelaužo, mielai iš iškeičiau tris laipsnius šilumos į trisdešimt tris.

O kai žmonės išgirsta, kad beveik dvi savaites ten ilsėjausi, atsidūsta: tai jau turbūt tikrai per akis buvo, ar ne? Nė velnio! Niekad nesu pirkusi kelionės mažiau nei dešimčiai dienų, ir tikrai netikiu, kad per savaitę gali iki soties prisiilsėti, nebent iš visos širdies nekenti šalies, kur atvykai, jos žmonių, klimato ir kultūrinio paveldo (kodėl tuomet ją renkiesi atostogoms?), nebent dievini stovėti prie puodų ir Tave vargina didžiulis šviežiai pagaminto maisto pasirinkimas tris kartus per dieną, erzina už Tave paklojama lova ir išblizginamas tualetas. Nuobodu? Tada esi tikrų tikriausias tinginys! Nes, tarkim, Egipte (o ir visose kitose šalyse, kur man teko laimė atostogauti) gali rinktis iš dešimčių veiklų, kas tik Tau prie širdies: nardyti kasdien žavintis naujais koralų deriniais ir nenusakomu žuvelių margumynu, tyrinėti keletą tūkstantmečių Tavo akies laukusius faraonų statinius, susipažinti su vietiniais gyventojais, perprasti jų mąstyseną ir gyvenimo būdą, galų gale po pusdienį derėtis arabiškame turguje, jei tik Tau patinka! Kaip gali atsibosti? Kaip gali užtekti septynių ar keturiolikos dienų?

O Raudonąją jūrą tai oficialiai skelbiu pačia nuostabiausia – ji vienintelė sugebėjo akivaizdžiai įtikinti, kad vanduo GALI mane išlaikyti, ir jei anksčiau, kaip nemokanti plaukti, niekad nebrisdavau giliau liemens, į Raudonąją jūrą netgi šokau iš laivo panardyti:

(čia taipogi gali matyti mano 69 rožines kasytes)(ir čia tikrai ne baseinas, o jūros vidurys, nes be to, kad yra pati sūriausia pasaulyje, Raudonoji jūra didžiuojasi būdama viena švariausių. Sakau, pati pati nuostabiausia!)

Rytoj – daugiau nuotraukų iš vietinių gyvenimo.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 3

8 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Aurimas
2009 11 04 | 12:41

Labai nuostabu…

wriedna
2009 11 04 | 15:18

Puiku! 🙂

Lina
2009 11 04 | 15:24

Taip ir užplūdo šilti prisiminimai paskaičiu 🙂 o tavo kasytės – NUOSTABIOS

Salomėja
2009 11 04 | 17:49

Va va, aš irgi visada mąstau, kad nors ir esu linkusi daryti kitaip nei visi, visgi nei Turkijos, nei Egipto negalėčiau pavadinti nuvalkiotais. Nes niekada ten nebuvau. Nes ten šilta. Nes visada galima pasitelkti fantaziją, kur tikrai nebus nuobodu. Ir kasytės super! Kiek laiko laikysis?

PinkCity
2009 11 04 | 18:02

Ai, jau dabar styro antenos, groja emvienas… Užknisa. Ta prasme viršuj išsipešiojo plaukai. Tai čia mano nervų klausimas, kiek aš jas laikysiu. Nors šiaip tai labai patogu – šukuotis nereikia 🙂

Salomėja
2009 11 04 | 19:44

Na šitas ” Nors šiaip tai labai patogu – šukuotis nereikia” man nebūtų argumentas, mat aš ir taip nesišukuoju niekada.:)

Gintare
2009 11 05 | 1:29

As tuoj tapsiu nuolatine tavo tinklapio skaitytoja! Esu suzaveta tavo talentu! Taip graziai destai mintis, taip itikinamai, kad paskaicius mano laki fantazija nunesa ten, kur tu pasakoji… 🙂 Atrodo burnoj jauciu tos juros vandens skoni, o ta tvaiski saule ir dieviskai grazus juros melynumas man primena Turkija…Laukiu daugiau vaizdeliu 🙂

saule
2009 11 21 | 11:25

kasytes grazu, madinga, o dredai butu – drasu, originalu!
be to, tau pastarieji labiau tiktu, bent jau pagal rashymo stiliu.

Palikti atsakymą