Ech, tie brolių paplūdimiai. Šįkart Pape.

Savaitgalį, per tokį orą, būtų buvę nuodėmė sėdėt namie, todėl išsiruošėm pajūrin. Mano Mazdulė pareiškė norą pas meistrus pasisvečiuoti, sako, tepalų nebenulaikanti. Aišku, galėjo apie tai pranešti prieš užsipilant pilną baką degalų, na, bet nesvarbu. Taigi važiavom su brangiausiojo didžiuoju mašiniuku (atitinkama ir kuro kaina), o jo viena akis neveikia. Turėjom nuvykti į dislokacijos vietą su šviesa, todėl taupydami laiką važiavom autostrada. Pakeliui kažkokiam bažnytkaimy matėm labai gražų malūną, bet kadangi skubėjom, nesustojom jo įamžinti fotoaparatu. Kitą kartą.

Kirtę latvių sieną pasukom į jų Nidą, bet mus ten pasitiko tik eismą draudžiantys ženklai, prie jūros neprivažiavom, todėl apsisukom ir apsistojom ten, kur ir planavom – lietuvių pamėgtoje Papėje. Pirmas vaizdas nusileidus į pajūrį:

papes-svyturys.jpg

Neblogai, sakau. Dėl tokių vietų, gali užsimanyt šitaip kompiuteriui padaryt:

kompas-2.jpg

Paplūdimys tuščias, oras nuostabus, vakarienė kopose, pusryčiai ant jūros kranto. Gali lakstyt nuogas arba apsirėdęs kailiniais, kas Tau ką pasakys.

kompas-1.jpg

Dar jie čia turi etnografinių sodybų, tokių, kaip pas mus Rumšiškėse, su muziejum:

etnografine.jpg

Hilton viešbutis:

hotel-hilton.jpg

Nykštukų namelis, pro kurio duris tik vipetas nesusilenkęs praeitų:

nykstuku.jpg

Grįžinėjom jau dailiaisiais mūsų panemuniais. Sustojom ant Rambyno kalno:

rambynas.jpg

Puikiai pailsėjom, įrudom. Grįšim.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 20

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Whiskis
2008 06 02 | 9:59

Teko prieš porą metų Papėj atostogaut – super! Nepaisant to, kad gyventi teko ale sovietinį baraką primenančiame pastate, buvo nuostabu. Vien ta ramybė pabėgus iš miesto – aplink beveik nė vieno žmogaus. Didelis ir švarus paplūdimys (monitorius dar nesimėtė 🙂 ), tyras oras… Bėda, kad nelabai kur yra pavalgyti – maistą geriausia vežtis patiems.

Buvo gan smagu pasinaudoti atrakcija – plaukimas valtimi į ežerus. Ežerai ten tokie įdomūs, labiau primena pelkes – meldai apie du metrus į viršų, ir takelis valčiai apie pusantro metro. Pasikapsčius gerą valandą po meldus buvo nuspręsta grįžti atgal, nes takai pradėjo išsiskirti ir manėm, kad vėliau jei grįšim tai tik gelbėtojų sraigtasparniu.

Gera vieta atostogaut pasiilgus gamtos.

PinkCity
2008 06 02 | 10:41

Nakvojom palapinėj. Skaniai, sočiai ir nebrangiai pavalgėm Papes Čakstes (ten galima atsiskaityti ir litais!). Visai šalia esančiame Rucavos miestelyje yra maisto parduotuvė, taigi nebūtina prisikrauti valgių iš namų, viskas čia pat. Galima atsiskaityti kortele, taip pat stovi bankomatas, kur gali latų išsigryninti.

Elžbieta
2008 06 02 | 12:33

Ir aš buvau Papėj ir aš buvau 😉 Tiesa, kelionė buvo sunki ir varginanti, nes mes su vaikinu tranzavome,o kelyje Klaipėda-Liepoja oi kiek mažai mašinų :/ Tad slinkdavomes vos po porą kilometrų. Jau net buvom išsigandę, kad tuos 10km iki Papės kur žvirkelis teks pėdint peščiom, bet ač Dievui, pasitaikė žvėjys su ratais 😀 O šiaip mum patiko 🙂 žmonių tikrai nedaug, gražios kopos. dėl mano durnos galvos nespėjome apžiūrėti daugiau apylinkių, o dėl tos pačios duyrnos galvos sukelto laiko trukūmo neradau “garsiosios” vikingų valties.

Erkanas
2008 06 02 | 13:48

Pernai ilsjomes Rucavoj kelias dienas. Tikrai patiko. Nakvynę ėmėm pačią pigiausią po palapinių kopose — kažkokioj būktai mokykloj lovos buvo sustatytos ir mes su dar viena pora skirtingose “klasėse” įsikūrėm. Maudytis važiuodavom kelis kilometrus iki paplūdimio, kuriame monitorius tada dar irgi nesimėtė. O Papes Čakstes nustebino aptarnavimu, kur vietinis tos vietos savininkas (bent jau taip spėjom) mokėjo darkytą lietuvių kalbą. Smagu prisimint.

elt.lt » Blog Archive » Apžvalga: Atostogu nuotaikos
2008 06 02 | 14:39

[…] žmonės pajutę vasaros artėjimą patraukė iš miestų… Vieni dalinasi įspūdžiais iš kelionės po brolių paplūdimius. Tuo tarpu kiti išbando naują maršrutą baidarėmis Verknės upeliu. Dviračių mėgėjai […]

Edgaras
2008 06 02 | 15:55

Manau matei šitą – http://www.seduvosmalunas.lt/. O tas bažnytkaimis vadinasi Šeduva – http://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%A0eduva (mano gimtinė).

Blogorama #433 : nežinau.lt
2008 06 02 | 19:37

[…] vaizdai: kelionė po TV retransliacijos stotį, horizontali Nida, kaimynų pajūris, Vilnius po šimto metų, nemokamos Londono pabaisos, užkasta sąžinė, santykinis Google […]

Mantoshke
2008 06 02 | 21:23

gal butu galima is tamistos konkreciau suzinoti kaip ten nuvykti, kokios apsistoti galimybes ir panasiai? 🙂 mantas.v ant gmail.com 😉 arba skypu mantozhke 😉 buciau dekingas! 🙂 is nuotrauku sprendziu, kad man ten butu liapota. Nida jau liapota, nors jau pradeda darytis crowded. o va cia butu pasakaite! Laukiu kokios nors zinios 😉

Petras
2008 06 02 | 22:47

Vipetas? Pala, jis man kažkur pažįstamas…

PinkCity
2008 06 03 | 8:44

Edgarai, kad žinok ne šitas malūnas, ten toks medinis buvo, šalia kelio, ne taip gražiai prižiūrėtas, kaip Tavojoje gimtinėje.
Mantoshke, parašiau Tau laiškiuką.
Petrai, nagi nagi, ir iš kurgi pažįstamas?

Petras
2008 06 03 | 18:22

Šiuos naujus metus su panašios veislės šuniu, vardu Vipetas, sutikinėjau.

Sandra
2009 07 07 | 10:19

Sveiki, o man teko atostogauti Papeje, Aulaukio baltija. Tai nusivyliau labai. Pajuris grazus poilsiavietė siek tiek aptvarkyta, tačiau kainos kosmines pagal ta lygi. Administracija reklamuoja ramu poilsi, o ką uztai gavome? Kazkokia kompanija selo dvi naktis, administracija (skundemes net keleta kartu) net nesugebejo ju sutramdyti, ranksluosciu vagystes, lojantys sunys. Toliau: saudymo varzybos teniso aiksteleje. Vaikinai zaidzia o salia lekia kulkos, ar tai saugu? Negana to vaikus veztis ten pavojinga. netoli iskaztas tvenkinys, supynes senos, teko matyti ne viena vaika su didziuliais gumbais ir t.t.t.t.t.t. Nusivyliau Aulaukio baltija, ten tikrai negrisiu.

JULYTĖ
2010 04 20 | 18:37

AS BUVUS ANT RAMBYNO KALNO,TEN ZIAURIAI FAINAI

o as
2013 09 07 | 18:50

gimusi Rambyne, vaikyste ten basakoje skrido I kalna…Toks mielas tas vardas RAMBYNAS….Dabar zvilgsnis i Nemuna nuo Rambyno tai skrydis i vaikyste ir jaunyste…Nevadinom jo kalnu, jis buvo Rambynas: status, aukstas, paslaptingas….Atsimenu, kai simtai masinu (ne siandieniniu ) , vadinamu „gazikais„ ir kitokiais vardais , o ju atviri kebulai pilni zmoniu, vaziuoja I Rambyna svesti Joniniu ir ieskoti savo laimes –paparcio ziedo:) Mes vaikai mojuojam ir skaiciuojam sias masinas…nuo ryto iki vakaro tris dienas, o ju daug, daug , o jos vis pirmyn ir pirmyn…NUOSTABU buvo, nepakartojama….Girdziu ir dabar dar: „Ta Joniniu sventa nakti….„

2militant
2022 02 17 | 16:02

3paramount

Palikti atsakymą