Apie žmones, kurie keičia

Kai kurie žmonės gyvena sau, ir viskas, o kiti tuo neapsiriboja ir bando savo gyvenimo būdu užkrėsti kitus. Pastaraisiais itin žaviuosi, nes jie ne blevyzgoja apie tai, kaip galima pakeisti pasaulį, o realiai vykdo pokyčius, efektyviai paveikdami šalia esančius.

Vienas iš tokių žmonių – mano draugė E., šiandien švenčianti gimtadienį. Ji puikiai realiais pavyzdžiais gali pademonstruoti, kiek visko galima patiems pasigaminti namuose: kepa duoną, spaudžia varškę, mezga kojines ir kepures, siuva daugkartines sauskelnes, gamina fermentinį (!) sūrį, muilą ir kremus. Būtent jai esu nepaprastai dėkinga už tai, kad įtraukė mane į užburiantį kosmetikos gamybos pasaulį. Vieną kartą papasakojo, kitą kartą pakvietė kartu pasigaminti lūpų balzamą ir kremą veidui, trečią kartą jau pati tai dariau savarankiškai, nes buvau užsikrėtusi. Dabar pati jaučiuosi tarsi kokios sektos narė ir noriu įtraukti į ją kitus. Viena pagrindinių priežasčių, kodėl dalinuosi savo kosmetikos receptais šiame tinklaraštyje – viltis, kad jie paskatins ką nors užsikabinti ir namuose atsidaryti savo mini kosmetikos fabrikėlį. Būna, kad kažkam pasakoji pasakoji apie tuos savo produktus ir galiausiai sulauki prašymo: „Na, tai pagamink man tą ar aną…“ O juk mano tikslas tai įtraukti į sektą! Aišku, čia reikia imtis psichologijos gudrybių ir atrasti silpną žmogaus vietą. Pavyzdžiui, viena pažįstama labai rūpinasi savo plaukų grožiu. Išgirdusi apie tai, kad pati gaminuosi šampūnus, iš pradžių irgi prašė, kad pagaminčiau jai, bet pavyko reikalus pasukti taip, kad šiuo metu jos užsakymas su ingredientais šampūno gamybai jau Prancūzijoje… Kaip aš dėl to džiaugiuosi! Labai noriu būti žmogumi, sukeliančiu teigiamus pokyčius kitų gyvenimuose.

Draugė E.

O Tave, E. mieloji, su gimtadieniu!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

w
2013 05 30 | 10:11

Man rodos ji retai skaito 🙂 bet perduosiu 🙂

mizgE
2013 05 30 | 10:15

Ačiū Tau, brangioji… 🙂

Lina
2013 05 30 | 15:53

Labai gražiai parašiai apie E, o į sektą tai jaučiu, kad aš gal ir greitu metu prisijungsiu 🙂 Prisidedu prie sveikinimų E gimimo dienos proga 🙂

PinkCity
2013 05 30 | 17:05

O, smagu, lauksim prisijungiant!

Palikti atsakymą