Apie serialus ir meditaciją

Ką tik baigiau žiūrėti paskutinę pirmojo The Midnight Gospel sezono seriją, kuri buvo tobula, nuoširdus ačiū už serialo rekomendaciją mano mylimiausiam broliui!

Šios serijos metu pagrindinis veikėjas kalbasi su savo mama, kuri daug metų dirbo psichologe, ir ji sūnui pasako, jog mūsų uždavinys gyvenime norint subręsti ir pasiekti širdies ramybę – suvokti, kas tikra, o kas ne.

Būdami vaikais viską interpretuojame savaip, o suaugusiųjų žodžius ir elgesį besąlygiškai priimame kaip vienintelę galimą tikrovę. Kai užaugame, imame kvestionuoti realybę, vertinti, teisti ir kritikuoti savo tėvus bei jų sprendimus.

The Midnight Gospel

Žinoma, tiesiausias kelias suvokti, kas yra tikra, – absoliučiai pasinerti į čia ir dabar. Serialo herojaus mama siūlo paprastą, tačiau itin veiksmingą meditaciją – sutelkiant visą dėmesį į kūno pojūčius. Tai leidžia išsilaisvinti iš užburto mintijimo apie praeitį ir ateitį rato, ir bent kelioms sekundėms panirti į dabarties akimirką.

Ribojantys įsitikinimai, vaikystės nuoskaudos, kankinančios patirtys turėtų būti peržiūrėtos sąmoningu žvilgsniu ir transformuotos į atvirumą pasauliui, jei norime augti ir mėgautis egzistencijos malonumu.

Iš esmės tai mes vienu ar kitu kampu darome ir mano vedamuose užsiėmimuose. Kviečiu prisijungti!

Arba pažiūrėk The Midnight Gospel.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

Pasidalinkite savo mintimis