Apie Lauryną Ragelskį ir jo darbus

Rašau šį tinklaraštį, nes man smagu ir tau smagu. Ko daugiau reikia?

Būna pasitaiko, kad kai kurie kiti interneto puslapiai užsimano savo turinį mano smagumynais paskaninti, jie tuomet ima ir suraito man elektroninį laiškutį, ar galima, visuomet atrašau – taip, žinoma! Vienas portalas keletą dešimčių mano įrašų perpublikavo ir jo redaktorė kiekvieną kartą nepatingėdavo man maloniai parašyti ir paprašyti. O kai su kitu tokiu portalu įvyko nesusipratimas, nes vienas bendraautorius buvo tikras, kad man rašė kitas bendraautorius ir atvirkščiai, o galų gale paaiškėjo, kad aš nieko nežinojau, sulaukiau kuo nuoširdžiausio atsiprašymo laiško su klausimais, ką daryt. Žinoma, lai būna jau tas įrašas, sakau, negi gaila! Man gi glosto savimeilę faktas, kad į mane atkreipia dėmesį. Ir savo idėjas smagu skleisti, todėl viena pirmųjų ir į blogeriai.net užsiregistravau.

Tačiau gi atsirado toks veikėjas Laurynas Ragelskis, kuris nusprendė, kad velniop čia kam nors tuos laiškus rašinėti, jei galima paprasčiausiai visus tekstus ir jų iliustracijas nusikopijuoti pas save, o kadangi ir litas kitas neprošal būtų, tai dar ir reklamomis išsipuošė savo šaunųjį puslapiuką, kurio pavadinimo nereklamos sumetimais nevartosiu. Mes, tinklaraštininkai, ir gražiuoju, ir piktuoju prašėme išimti neteisėtai pasisavintus įrašus, visas tas reikalas jau ne vienerius metus truko – procesą išsamiai aprašė buržujus. Galiausiai perėjome prie oficialių teisinių reikalų – atstovaujami rimto advokato Andriaus Iškausko, dirbančio „AAA BSC – Law Firm“, bandysim susigrąžinti laisvę spręsti, kas gali perpublikuoti mūsų kūrinius.

Laurynas Ragelskis
Laurynas Ragelskis © buržujus

Kai sakau mes, turiu omenyje:

Buržujaus rašinėliai – autoriaus nuomonė;
Common Sense ir nuomonė;
Artūras Račas;
Maistas Ausims;
Geramama.lt;
Gnomas ir nuomonė;
Komjaunimas.lt ir nuomonė;
Uagadugu ir nuomonė;
Karolis Pocius ir jo nuomonė;
Beigi Laikraštis “Uroboras”.

Laurynas Ragelskis
Laurynas Ragelskis © buržujus

Nors jaučiu simpatiją barzdotiems vyrams, Laurynas Ragelskis, mano nuomone, nėra itin maloni asmenybė – keiksnojasi ir šaiposi iš mūsų, savo turinį ginančių, o ėmusis priemonių staiga pašalina arba reklaminius skydelius, arba nuorodas į autorius sudeda, ko anksčiau nedarė… Ogi per pernykštes homoseksualų eitynes išdidžiai Gražulio gretose stovėjo – tolerancija, matyt, nelabai garsėja. Čia šiaip, moteriškam papletkinimui.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 30

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

praeivis
2011 03 03 | 14:44

Sako moterys remiasi tik faktais. Tai tikiuosi nurodysite kur Ragelskis keiksnojo ir šaipėsi iš jūsų? Nes visi apie tai rašo, bet kai paklausiu kur galima rasti to niekšo išsidirbinėjimus, tai atsakymo nesulaukiu.

buržujus
2011 03 03 | 14:48

Praeivi, pabodai. Eik paskaityk blogoramoj ir rasi tuos keiksmus. Arba webarchyvuose pažiūrėk, jei jau ištrynė.

Buržujaus rašinėliai » mano pirmoji teisinė patirtis arba Kaip Lietuvos blogeriai į teismą ėjo
2011 03 03 | 14:50

[…] Pinkcity.lt (Jovita) ir jos paprastas ir tikslus įrašas apie procesą. […]

Karolis Pocius » Tinklaraščių autoriai vs Laurynas Ragelskis: pradžia
2011 03 03 | 14:52

[…] paieškos rožiniam mieste – Apie Lauryną Ragelskį ir jo darbus […]

NORMALĖJAME: VIENI AUTORYSTĖS ŠVENTENYBĘ KLIEDESIAIS VADINA, KITI – SODINA | uagadugu
2011 03 03 | 14:54

[…] […]

praeivis
2011 03 03 | 17:27

Bandžiau skaityti daug kartų. Netgi spalio mėnesį iškart po to kai kleckui prasidėjo tryda. Bet geriausiu atveju rasdavau kaip keikiasi kleckas. Pastarasis blogoramos autorių yra išvadinęs gaidžiu ir asmeniniame susirašinėjame su manim. O štai niekada neteko matyti patvirtinimo, kad jis pats buvo iškeiktas. Bet vistiek nusibodau aš, nes aklai nepritariu vieno emociškai nestabilaus tautiečio kliedesiams? 😀

buržujus
2011 03 03 | 18:09

Kiekvienam kliedesiais atrodo skirtingi dalykai. Ką padarysi, ne visiems įtiksi.
Apie mano komentarus ragelskio puslapyje turiu irgi ką pasakyti teisme. Gražiai surikiuota.

buržujus
2011 03 03 | 22:19

Praeivi, skirta tau: labai džiaugiausi tarp senų bookmarksų atradęs tau įrodymus apie srutų pylimą! Įsijungiau – o ten Page not found… Negali būti, ištrynė :))) Kaip netikėta. Webarchyvuose nerasta – kaip netikėta!
Diskusija ir srutų pylimas vyko blogoramos puslapyje, kuriame kalbas pradėjo Aurelijus. Pradinę diskusiją ir nuorodą į tą blogoramos puslapį rasi čia: http://www.marketer.lt/blogoramalt-originalus-poziuris-i-autorines-teises-3013.htm . Deja, tai ne įrodymas, tai aš vėlgi stoviu tuščiomis rankomis.

Taip pat dar atradau, kad visgi Tadas Blinda esi tu – nes mėgsti eiti “prieš srovę”, kaip eidavo Blinda. Buvau nustebintas, kad kažkada labai įnirtingai prieštaravai blogoramai. O kai visi sujudo, tavo kryptis staiga pasikeitė. Taigi, sveikinu, naujasis blinderi.

Trolololololo

Kaip blogeriai Lauryną Ragelskį mušė | Piktas gnomas Arvydas kalba
2011 03 03 | 23:51

[…] reikale dalyvauja: Mindaugas iš Commonsense.lt [Blogoramos Galas]; Jovita iš pinkcity.lt [Apie Lauryną Ragelskį ir jo darbus]; Artūras ir racas.lt; Evelina iš maistasausims.lt; Rima iš geramama.lt; Alius iš uogadugu.lt […]

PinkCity
2011 03 04 | 10:57

“Kas trukdo kiekvienam iš čia esančių keturiasdešimts penkių blogų užsiregistruoti gūglo Adsense.com ir susikišti banerius pas save? Jeigu nežinojot, gūglas priima ir lietuviškus tinklapius. Atsiskaito čekiais, kuriuos išsiunčia surinkus 70 eurų. Štai tikiuosi, kad po metų ir man atsiųs.”
<...>
“Taip kad man yra giliai nusišikti ant visų šitų PSEUDOautorinių teisių, kiek tai yra įmanoma dabartinėmis sąlygomis. Čia kažkokia amžina klizma – žmonės kiša savo informaciją net susiriesdami, tačiau apsiputoja, vos tik kas nors su ta jų „šventuoju“ kukurbezdaliu pasielgia ne taip kaip garbieji „autoriai“ įsivaizdavo. Šitai galioja tiek niekam nežinomiems interneto grafomanams, tiek bet kuriai susišikusiai media kompanijai ar leidybos įmonei.”
© Laurynas Ragelskis
Nuoroda į šiuos komentarus, kol gerb. autorius dar nesiteikė ištrinti.

komin
2011 03 04 | 11:51

žmonės, atsipalaiduokit 😉 http://wumoo.15min.lt/strip/2011/02/04/nelegalu

Visa tiesa kas atsitiko ir kas buvo teisus vaikų darželyje ||| PASKUTINIS BLOGO ĮRAŠAS ||| YHBT | Churchill.lt
2011 03 13 | 18:14

[…] straipsniai Pretenzininkai – Mykolas (nuor, nuor, nuor) Commonsense.lt (nuor.) Pinkcity.lt (nuor.) Racas.lt; Maistasausims.lt; Geramama.lt ; Gnomas.lt (nuor.) Komjaunimas.lt (nuor.) Uagadugu.lt […]

kesc
2011 05 05 | 13:19

Nebijokit dėl to Ragelskio. Google šiemet daro Google Panda update. Tai reiškia, kad labai stipriai yra atnaujinamas algoritmas. Esmė tame, kad jis dar nepasiekė Lietuvos lyg ir. Bet kai pasieks tai tas ragelskio puslapis gaus penalty. O iki tol jei naudoja AdSense paimkit ir clickbomb užleiskit :)))

Blogoramos galas
2016 01 04 | 9:34

[…] https://www.pinkcity.lt/apie-lauryna-ragelski-ir-jo-darbus […]

Palikti atsakymą