Apie Kalėdų kūrimo magiją

Na ką, dovanos nupirktos ir supakuotos? Vaišės suplanuotos, maisto produktai jau spintelėse ir šaldytuvuose, o kai kas jau gal ir pagaminta? Atvirukai užrašyti ir išsiųsti? Šventinė apranga visiems šeimos nariams paruošta ir išlyginta? Darželiuose ir mokyklose dovanos vaikams bei pedagogams išdalintos? Namai švarutėliai, sutvarkyti, iščiustyti ir išpuošti?

Nereikia būti gudročium, kad suprastum, kas visus tuos darbus atlieka. Ne mitinis Kalėdų senelis, kuriam tenka didžiausia garbė per šventes kaip centrinei figūrai, ir ne stebuklingi jo padėjėjai elfai.

Visus šiuos laiko, jėgų, planavimo įgūdžių, finansų ir kūrybiškumo reikalaujančius darbus atliekam mes, paprastos moterys. Be elfų pašonėse ir aplink skraidžiojančių magiškų fėjų.

Žongliruodamos pasiruošimo Kalėdoms užduotimis tarp kasdienių buities reikalų ir darbo (nes gyvenimas juk nesustoja gruodį) sukamės, atsidūstam, krentam vakarais kaip negyvos į patalus ir vėl kitądien sukamės.

Diskutuojant apie šią nelygią naštą, vyrai negailestingai rėžia: bet juk jums pačioms tų Kalėdų ir reikia!

Ir iš tiesų! Kalėdinėmis lemputėmis mirguliuojantys namai, suderinta šeimos apranga ir dvylikos patiekalų vakarienė yra svarbiausia mums, moterims.

Todėl maratonui krypstant į finišo tiesiąją kviečiu – pasimėgaukime! Minutei stabtelkime ir pasidžiaukime tuo, ką kuriame, ką jau sukūrėme – stebuklingą žiemos pasaką ir šventinę atmosferą. Apdovanokime save pelnyta atsipalaidavimo akimirka. Iš visos širdies pasigardžiuokime Kalėdų magija.

Linksmų švenčių!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 14

Pasidalinkite savo mintimis