Guillaume Musso: Slaptas rašytojų gyvenimas

– Svarbiausia yra energija, kuri maitina tavo istoriją. Ji turi būti tavyje ir sruventi tavyje tartum elektros srovė. Ji turi taip deginti venas, kad nebeliktų nieko kito, tik rašyti romaną iki galo, tarsi nuo to priklausytų gyvybė. Štai kas yra rašymas. Štai kas privers skaitytoją pasijusti nelaisvėje, tarsi panėrusį, ir jis leisis taip įtraukiamas, kad pamirš viską aplinkui, kaip ir tu pats.

Ši citata puikiai atskleidžia romano “Slaptas rašytojų gyvenimas” magijos paslaptį – ne įmantri ar užliūliuojanti kalba, ne gili filosofinė prasmė ar super patrauklūs veikėjai, o puikiai suręsta istorija. Skaitydama jaučiausi taip, tarsi žaibišku greičiu lėkčiau automobiliu, o už kiekvieno staigaus posūkio manęs lauktų nuostabą keliantys netikėti vaizdai.

Kai jau skaitydamas manai, kad perpratai šią istoriją ir Tau aišku, kaip viskas baigsis, rašytojas paukšt ir pasuka vairą priešingon pusėn. Lieki suglumęs, maloniai nustebintas ir negali atsitraukti nuo romano, nes nepaprastai smalsu, kur kelionės nuotykis nuves toliau.

Mano vertinimas – dešimtbalėje skalėje: 9.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 25

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Guillaume Musso: Mergaitė ir naktis – Laimės psichologija
2022 01 11 | 11:46

[…] skaitytas šio autoriaus Slaptas rašytojų gyvenimas įsiminė kaip ypač įtraukus, todėl nusprendžiau dar kažką iš šio rašytojo kūrybos […]

2receiving
2022 02 17 | 17:25

3raising

Palikti atsakymą