Apie gyvenimą keičiančius renginius

Ar kada susimąstei, kad renginiai, kuriuose pasirenki dalyvauti, gali ne tik suteikti trumpalaikį malonumą ir pramogą, bet ir pakeisti Tavo kasdienį gyvenimą?

Vakar į Giluminio atsipalaidavimo užsiėmimą susirinko sąlyginai nedaug žmonių – virusai, ligos, poliklinikos ir kiti reikalai likusius nugalėjo. Iš vienos pusės, nelabai smagu – visų pirma dėl to, kad žmonės, planavę trečiadienio vakarą praleisti visiškai atsipalaiduodami, to padaryti negalėjo.

Viena dalyvavusioji pasiskundė, kad vakar jai užsiėmimo metu buvo šalta – nenuostabu, juk septyniolika šalia gulinčių kūnų šildo patalpą prišildo labiau nei septyni. Kitos dvi dalyvės sakė, kad iki šiol buvusiuose Giluminio atsipalaidavimo užsiėmimuose joms visuomet pavykdavo visą valandą išlaikyti budrumą ir girdėti visus mano tariamus žodžius, tuo tarpu šįkart, vyraujant visiškai tylai ir ramybei, jos buvo keletą kartų atsijungusios, išėjusios, ir neišgirdo visko, ką sakiau.

Kita vertus, nedidelis dalyvių skaičius visuomet leidžia užsiėmimo refleksijai suburti jaukesnį, intymesnį, atviresnį pasidalinimo patirtimi ratą ir jame išgirsti tai, kas galbūt lieka nutylėta, kai dalyvaujančių būna daug.

Laimė

Na, kad Giluminio atsipalaidavimo metu žmonės visiškai, absoliučiai ir tobulai atsipalaiduoja, tai čia natūralu ir aišku, antraip jie negrįžtų. Tačiau keletas dalyvių, lankančių mano užsiėmimus reguliariai, pasidalino, kad po šių praktikų akivaizdžiai pagerėjo jų nakties miego kokybė, tapo žymiai lengviau užmigti vakare ir ramiai išsimiegoti visą naktį.

Taip pat dalyvės džiaugėsi, kad pasikeitė gyvenimas ir dienos metu – jos tapo pastebimai ramesnės, nebestresuoja ir nesinervuoja dėl dalykų darbe, kurie anksčiau joms keldavo daug erzulio ir net pykčio. Na, moksliniais tyrimais nustatyta, kad tokia nauda iš užsiėmimų, vedamų pagal joga nidra principus, yra gaunama, bet įsivaizduok, kaip dainavo mano širdis, tai girdint iš prieš mane sėdinčių žmonių!

Viena moteris, dalyvavusi mano praktiniame seminare apie įpročių keitimą spalio pabaigoje, pasidžiaugė, kad jai jau aštuoniasdešimčia procentų pavyko pakeisti savo įprotį, ties kuriuo ji dirbo užsiėmimo metu. Sakė, kad jai labai padėjo konkretus veiksmų planas, kurį susidarė seminare ir įgyta motyvacija. Kaip gera girdėti!

Jeigu jauti, kad ir Tavo gyvenime pernelyg daug įtampos, skubėjimo, streso, jei sunku užmigti vakarais, o dieną išlaikyti vidinę ramybę, kviečiu prisijungti prie Giluminio atsipalaidavimo užsiėmimų:
Ateinantį trečiadienį.

Tris sekmadienio vakarus iš eilės.

Jeigu norisi pokyčių gyvenime, bene vienintelis būdas jiems įsukti yra keisti savo įpročius. Konkretų planą, kaip tai padaryti, susidarysi dalyvaudamas čia.

Vasario mėnesį vesiu užsiėmimus važinėdama po kitus miestus, tad pasimatyti Kaune turime tik keturias galimybes. Nepraleisk jų!

Iki prasmingų susitikimų, kurie realiai keičia kasdienybę!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Pasidalinkite savo mintimis