Apie dovanas

Kai buvau maža, Kalėdų atostogas praleisdavau pas močiutę, o juk žinai, kokios tos močiutės – lepina savo anūkus ir dėmesiu, ir dovanomis. Tad ne tik per Kalėdas ir Naujuosius metus, bet ir kiekvieną rytą tarp jų po eglute rasdavau bent smulkių dovanėlių! Tiesa, tuomet nebuvo madingi Advento kalendoriai, kurie šiuolaikinius vaikus dar ilgesnį laikotarpį aprūpina kasdienėmis maloniomis smulkmenomis…

Besibaigiantys metai visiems mums buvo neįprasti. Neįprastai daug laiko praleidome namie, turėjome laiko pervertinti savo prioritetus ir poreikius. Artėjant Kalėdoms, galvodami apie dovanas artimiesiems, susimąstome – ar tikrai jiems (ir mums) reikia dar daugiau daiktų, kurie reikalaus priežiūros ir erdvės namuose?

Apie dovanas

O ką, jei dovanotum patirtis? Potyrius, jausenas, vidinius atradimus, kurie užima ne fizinę vietą namuose, o nugula jaukiais prisiminimais širdies kertelėje?

Siūlau dovanų kuponus į savo vedamas patyrimines praktikas.

O jei prieššventiniame šurmulyje norėtum rasti kelias valandas stabtelėjimui ir įsiklausymui į savo vidų, kviečiu prisijungti prie Rašymo terapijos ir Moters-vyro ryšio terapijos internetu.

Pasitikime gražiausias žiemos šventes ramūs, kupini vidinės harmonijos ir darnos.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 2

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

ostemeda
2020 12 02 | 13:42

Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!

3paprika
2022 02 17 | 16:04

1tarried

Palikti atsakymą