Andrė Pabarčiūtė: Moters magijos mokykla

Andrė Pabarčiūtė Moters magijos mokyklaMokslininkai tyrinėdami žmonių smegenų veiklą aptiko, kad genialių nuo “paprastų” žmonių smegenys skiriasi tik jų aktyvavimo lygiu. Genialių žmonių smegenys suaktyvintos didesniu procentu. Ši informacija labai džiugina, nes ji reiškia, kad kiekvienas žmogus, turintis sveikas smegenis, gali suaktyvinti vis didesnį procentą savo smegenų ir vystyti jų genialumą.

Jau beveik metus domiuosi moteriškumo, moteriškos prigimties suaktyvinimo ir atskleidimo tema, todėl pamačiusi sesės knygų lentynoje šį Andrės Pabarčiūtės kūrinį, nusprendžiau skirti jam laiko ir perskaityti. Teko girdėti apie Moters magijos mokyklos kursus, nors pati nesu juose buvusi, nes truputį per daug man ten mistikos ir šnekų apie energijas.

Knyga parašyta lengvai, paprastai, įkvepiančiai. Ją skaitant esi motyvuojama pasitikėti savimi, savo moteriškomis galiomis, skleisti aplink save meilę ir gėrį, tačiau visa tai pasakojama labai abstrakčiomis frazėmis, tarsi pilstant iš tuščio į kiaurą ir nieko konkretaus nepasakant. Prieš skaitydama perverčiau turinį – temos tikrai intriguojančios ir daug žadančios, tačiau kai prie jų prieini puslapis po puslapio, gauni tik dar vieną tu-esi-pati-nuostabiausia-nebijok-to-parodyti tipo motyvaciją. Vienintelis konkretus dalykas, kurį atsimenu perskaičiusi knygą – meditacinis pratimas vizualizuojant baltą, tuščią, švytinčią erdvę.

Perskaičiau knygą iki pabaigos, nes rašymo stilius neerzino, tam kartui kūrinys buvo motyvuojantis, bet tikrai ne keičiantis gyvenimą ir išliksiantis atmintyje.

Mano vertinimas dešimtbalėje skalėje: 7.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 3

6 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Darau, Blė
2015 09 21 | 7:52

Dėl tam tikrų man žinomų priežasčių į tą „mokyklą“ ir jos „kursus“ rekomenduočiau niekada neiti, net jei būtų ir labai blogai 🙂

Laura
2015 09 21 | 11:31

Visu 100% pritariu tavo nuomonei. Tiesą sakant mano gal net nebūtų tokia pozityvi. Tai viena nuobodžiausių knygų, kurias skaičiau. Bet kaip tu sakai, kadangi stilius neerzino, perskaičiau iki galo. Visa knyga vienas ir tas pats pilstymas iš tuščio į kiaurą, nieko konkretaus nepasakant. Ir ką prisimenu, tai tą praktinį pratimą, kuris tikriausiaii ir buvo vienintelis praktinis dalykas toj knygoj. Man daug naudingesnis yra šitas sąrašas: http://santykiuabc.lt/kaip-pasipildyti-moteriska-energija-i/.

PinkCity
2015 09 21 | 13:07

Ačiū už rekomendacijas, mieli kolegos!

2016 03 10 | 23:19

Būkite atsargūs ir pagalvokite, ar eiti į tuos kursus. Galit susigadinti psichinę sveikatą. Už tai jie neatsako, nes jokių dokumentų negausite. Pratimai, kaip supratau, nepagrįsti mokslu, kažkur rašė, ezoteriniai, saugokitės. Patyriau savo kailiu, prireikė nemažai laiko atsigauti. Niekam nelinkėčiau. Kursų aprašyme pateikta tik graži pusė.

Diana
2017 01 01 | 22:44

Ar galite daugiau apie tai parasyti, mano artimas žmogus lankosi tuose kursuose. Man neramu.

Kursai nerealūs
2017 07 11 | 8:21

Viskas gerai kursuose, labai rekomenduoju. Diana, būkit rami, dėl savo artimo žmogaus, po truputį pradėsite pastebėti teigiamus pokyčius. Kas man pasikeitė – tai bendravimas su kitais, neliko aštrių kampų. Na be tam reikia laiko. žmogus keičiasi po truputį..

Palikti atsakymą