Uhūū, pinkcity.lt jau vieneri!

2008-07-19

pinkcity.JPGPrisiekiu, pradėjusi bloginti nesitikėjau, kas viskas taip toli nusiris. Na, ne tiek laiko, kiek įsitraukimo prasme. Myliu jus visus labai ir dovanoju po mielą rožinį bučkį kiekvienam asmeniškai!

Kaip jau kažkas komentaruose yra pastebėjęs, esu lengvai pakvaišusi dėl įvairios statistikos. Kada gi pasitaikys geresnė proga apžvelgti pasiektas aukštumas, jei ne per gimtadienį? Taigi. Tinklaraštis įkurtas 2007 liepos 19 dieną blogas.lt sistemoje, 2007 gruodžio 29-tą perkraustytas į nuosavus namus. Apsilankė tūkstančiai žmonių (skirtingos skaičiuoklės rodo skirtingus skaičius), kurie vidutiniškai čia praleidžia apie keturias minutes. Trečdalis skaitytojų yra naujokai, du trečdaliai – grįžtantys į pinkcity.lt. Aš jus labiausiai vertinu. Taipogi ir prenumeratorius, kurių skaičius svyruoja apie 170-180, o tai leidžia Blogologe užimti 30-35 vietą. Per metus mane aplankė 39-ių šalių gyventojai, žemėlapis atrodo įspūdingai:

visas_pasaulis.JPG

Daugiausia lankytojų sulaukiau šiemet per Tris Karalius, kai vienastoks papasakojo apie mane Lietuviškų tinklaraščių žinyne. Taip pat po BlogIn‘o neprastas lankomumas pasitaikė. Porą kartų svečiavausi pas vaikinus – taip Justino ir Karolio skaitytojai apie mane sužinojo. Pragaro virtuvėje prasisukau – konkursą laimėjau! Visiblogai.lt lankytojai išrinko pinkcity.lt geriausiu nauju tinklaraščiu.

Dažniausi raktažodžiai, atvedantys skaitytojus pas mane, yra tiesiogiai susiję su tinklaraščiu: pinkcity, jovita, pink city – žmonės žino, ko ieško. Iš netyčiukų populiariausias žodžių junginys yra „laimingas arabiškai”. Žavu.

Nesu nei programerė, nei dizainerė, todėl sukuosi čia gerųjų pagalbininkų dėka. Jei atsirastų savanorių atnaujinti mano WordPress’ą į 2.6 Tyner, pakeisti šabloną ar sukurti PinkCity logo, aš labai atvira pasiūlymams. O dabar varom švęst!

23 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams