Palauk, palauk

2014-02-10

Žiauriai nekenčiu, kai žmonės sako – palauk, sulauksi to ar ano, kitaip kalbėsi. Užknisa šitas mano patirties neturėjimo nuvertinimas, tarsi nebūčiau pajėgi kažko numatyti į ateitį. Nekenčiu! Niekada nepamiršiu, kaip mano auklėtoja mokykloje, skinant laurus poezijos konkursuose, mėgino mane nuleisti ant žemės, sakė palauk, užaugsi, įsuks buitis ir rutina, užmirši tu tą savo eilėraščių rašymą. Nė velnio, teta!

O kai skundžiausi, kaip man nepatinka, kai vaikai būna ne savo vietoj – pavyzdžiui, bėgioja tarp stalų restorane, kuriame tu mėgini ramiai romantiškai pavakarieniauti, irgi kai kam atrodė, kad jau kai savo vaikų susilauksiu, kitaip pračiulbėsiu. Vat ir ne! Net ir turėdama mylimą išdykėlį nenuoramą, vis tiek svajoju apie atskirus restoranus žmonėms su vaikais ir žmonėms be vaikų.

Neseniai rinkausi viešbutį atostogoms šiltuose kraštuose. Buvau maloniai nustebinta prierašo – tik asmenims nuo aštuoniolikos metų! Ne, viešbutis nėra kažkoks suaugėliškas erotine prasme, anksčiau į jį priimdavo ir su vaikais, iš inercijos kiti ir dabar ten nori apsigyventi ir komentaruose keiksnoja šį vadovų sprendimą mažųjų nebeįsileisti. O be reikalo!

Miega

(šitaip mano mažylis miega viešbučiuose)

Apskritai juk verslas visuomet laimi tuomet, kai stengiasi įtikti specifinei klientų grupei ir tai daryti šimtu procentu, o ne bandyti būti geru visiems, ir dėl to natūraliai tie visi nesijaučia iki galo patenkinti. Viešbučiai, orientuoti į šeimos poilsį su vaikais, yra nuostabūs – šiltutėliai negilūs baseinai, kuriame nebaisu ir vieną mažių paleisti žaisti, linksmi animatoriai, visą dieną užimantys vaikus įvairiomis pramogomis, visur pilna žaislų, atskira maisto sekcija, pritaikyta mažiesiems pilvukams – neaštru, sveika ir gardu, čiuožynės, supynės, mini boulingas, ekskursijos po sodą, vakare vaikų diskoteka ir apdovanojimai, ir taip toliau. Vaikams tiek veiklos, kad tėvai tikrai pailsi. Kitas sektorius – viešbučiai suaugusiems, kur visų tų vaikiškų dalykų nėra, prie baseino niekas neklykauja, o vakarienę galima valgyti nesiklausant prie gretimo stalo įjungtos planšetės su Pixar animacija (nes tik taip tėvai sugeba vaiką išlaikyti prie stalo).

Visgi dėl tam tikrų aplinkybių pasirinkau ne tą N-18 viešbutį. Bet jei kada norėsi man sakyti, kad kai sulauksiu kažko, tada kitaip kalbėsiu, tai pagalvok du kartus ir vis tiek patylėk. Nes nekenčiu!

4 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams