Kaip pasigaminti veido kremą

2011-05-12

Smagu, kad kosmetikos fabrikėlio įrašai džiugina ir įkvepia kūrybai, bandau nesustoti bei demonstruoti savo bandymus toliau. Nesu įgudusi gamintoja, viską pati bandausi pirmą kartą, todėl mano patarimai yra tik labai švelniai rekomendacinio pobūdžio. Šį veido kremą makalavausi anksčiau, nei jau aprašytąjį rankų, tačiau iki šiol nesu tikra, kad šis bandymas man patinka. Norėtųsi kažko lengvesnio, labiau drėkinančio – nors rinkausi sudėtines dalis, kurios rekomenduojamos probleminei, linkusiai riebaluotis ir ožiuotis odai, norimo efekto kol kas negavau. Tačiau vis viena dalinuosi receptu – kiekvienos iš mūsų oda skirtinga, galbūt kažkuriai toks kremukas idealiai tiks!

 Kaip pasigaminti veido kremą

Tarsi nujausdama, kad nebūsiu iki galo patenkinta savo produktu, jo gaminausi labai mažai, tačiau parašysiu proporcijas normaliam veido kremo kiekiui – 30 ml (būtent taip ir buvau iš pradžių susiskaičiavusi, bet paskutinę minutę visko dėjau perpus mažiau). Taigi, mums reikės:

 Kaip pasigaminti veido kremą

18 ml šlamučių hidrolato;
3 ml medetkų fitolio;
3 ml ricinos aliejaus;
3 ml abrikosų kauliukų aliejaus;
1,8 g emulsinio vaško;
8 lašų arbatmedžio eterinio aliejaus;
8 lašų kedro eterinio aliejaus;
3 lašų glicerino;
5 lašų ekokonservanto;
5 lašų vitamino E.

 Kaip pasigaminti veido kremą

Į vieną indelį pilam aliejų, fitolį ir dedam emulsinį vašką, į kitą – hidrolatą, abu pašildom karšto vandens puode arba vonelėje iki 70°, sumaišom, makaluojant vėsinam (galima tai daryti šalto vandens su ledukais dubenyje įmerkus indelį), kai atvėsta iki 30°, sulašinam eterinius aliejus, ekokonservantą, gliceriną ir vitaminą E. Dar kartą kuo geriausiai išmaišom, sudedam į induką ir viskas!

 Kaip pasigaminti veido kremą

Pasikartosiu, kad visur kur stengiamės laikytis idealios švaros ir sterilumo – aš visas priemones dezinfekuoju verdančiu vandeniu ir degtine. Taip pat, kaip ir gaminant kitas kosmetikos priemones, sudėtines dalis galima laisvai kaitalioti pagal savo norus, poreikius ir galimybes. Sėkmės kūryboje!

8 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams