Kaip aš raginau save transliuoti

2010-02-20

Transliuok saveKetvirtadienio vakarą praleidau malonioje draugijoje – Audiovizualinių studijų centre vyko renginukas, kodiniu pavadinimu PDF, o jis šifruojasi kaip Paskaita-Diskusija-Filmas, ir sulaukiau nemažai dėmesio, nes užsiėmimą vedžiau aš. Iliustruodama skaidrėmis pasakojau apie tai, kas yra tinklaraščiai, kuo jie pranašesni už tradicinę žiniasklaidą, kodėl verta bloginti, nuo ko pradėti ir kaip populiarinti savo kūrinį, su kokiomis problemomis–dilemomis susiduriama. Filmo kategorijai išrinkau ir iškirpau esmingiausias Julie&Julia vietas, taikliausiai charakterizuojančias tinklaraščio rašymo ir populiarėjimo eigą.

Ne kartą yra tekę diskutuoti apie tinklaraščius blogerių rate, o šįkart patirtis buvo unikali tuo, kad iš maždaug dvidešimties užsiėmimo dalyvių tik du buvo tinklaraščių autoriai – Vaidas (pdfontour.com/blog, komunikacija-facebooke.lt) ir Darius (suicidedjs.lt), na ir aš dar, aišku. Labai smagu diskutuoti ir išgirsti absoliučiai netikėtų klausimų (ar tai sveika?, pvz.).

Kažkaip savaime atsigamino dėstytojavimo kolegijoje patirtis, ir pajaučiau, koks didžiulis skirtumas yra, kai aš ateinu skaityt paskaitos ne dėl to, kad man reikia, nes čia mano darbas, o todėl, kad to noriu, ir žmonės ateina klausytis paskaitos ne dėl to, kad jiems reikia užsidėti pliusiuką lankomumo žurnale, nes reikia gauti diplomą, o todėl, kad jie to nori. Abipusės motyvacijos dėka gaunamas šaunus rezultatas! Aišku, dirbdama kolegijoje taip pat stengdavausi paskaitas paversti įdomiais užsiėmimais, į kurias studentams būtų smagu ateiti, tačiau kai kurie akivaizdžiai abejingi veidai tiesiog žudydavo…

Žodžiu, šįkart buvo tikrai labai miela puiku, dar vaišinomės arbata ir meduoliais, ir saldainiais, ačiū visiems dalyvavusiems bei mane pakvietusiam Audiovizualinių studijų centrui, kuriame, beje, vyksta ir daugiau šaunių užsiėmimų, pažiūrėk!

14 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams