Beždžionėlės

2008-09-09

O jūs vaikai, taip darykit, kaip Jurgelis daro. Nebijok, savo individualybės neprarasi (jei ji tvirtai susiformavus, negi menki išoriniai vėjai gali ją taip lengvai išsiūbuoti?). Nedaryti kažko vien dėl principo, kad visi taip daro, yra mažumėle kvailokoka, nes gali pražiopsot šaunias galimybes. Pvz., neskaityti Murakamio, nes masės dėl jo alpsta. Įpusėjau berods septintą jo knygą, smegenėlės labiau nesutižo, nei buvo prieš tai. Pamažėle pradėjau suvokti, kaip vyrai moteras mato. Pravers.

Nebijodama pasirodyti plaukianti su mados banga, vakar prisijungiau prie Postcrossing‘o. Kilus neaiškumams dėl žemėlapių tikslumo nusprendžiau, kad niekada man senamiesčio nebus per daug, ir iš ten išsiunčiau atvirlaiškius Kanadon, Suomijon ir Amerikėn. Jaučiu reiks savo kūrybos nuotraukų šiam tikslui prisidaryt, nes knygynų siūlomas asortimentas skurdokokas. Bet šiaip labai jėga, įsivaizduoju, kaip atvirkščioj pasaulio veido pusėj žmogiukai gauna mano prirašliavotas atvirutes su visokiais ten personalizuotais linkėjimais, žavu!

Nusibeždžionavau nuo RedVel testą mergaitiškumui nustatyti:


You Are 76% Girly


You’re a pretty girly chick, and you’re not ashamed to admit it (or wear pink).But you’re also practical. You can hang with the guys, as long as they’re not too gross!

How Girly Are You?

Pink pink pink, šokčioju išsišiepus!

Artėjant jaukiems cinamonu kvepiantiems vakarams būtų itin miela užsikrėsti mada susinarplioti tokius:

batty-batty-bat.jpg

Jau kurį laiką prenumeruoju šaunų šio šikšnosparniuko autorės tinklaraštį Fuzzy Thoughts, ir kiekvieną kartą aikčioju iki negalėjimo, kokių gražumėlių įmanoma nusimegzti!

15 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams