Už konstruktyvumą

shoot.jpgKokiais tik būdais blogeriai nebando atkreipti į save dėmesio! Puikiai suprantu, kad dar nė mėnesio neturinčiam tinklaraštukui reikia naujų skaitytojų (štai Tau ir nuoroda, mielasis), todėl autorius nusprendė viešai išreikšti neargumentuotą nuomonę apie vieną populiariausių Lietuvos blogerių. Nes mes jau nebediskuotuojame apie įrašus, o aptarinėjame asmenybes?

Truputį pasiknisus švelnios kritikos ir savo atžvilgiu radau. Štai Dievų blogai kadaise neįžvelgė logiško ryšio tarp to, jog nemėgstu vairuot ir noriu naujo mašiniuko. Jei nori, galiu ir daugiau pavyzdžių pateikti: mane vargina skalbti drabužius, bet perku naują skalbyklę, mane pykina valantis dantų, bet neišsiverčiu be naujo dantų šepetuko karts nuo karto, nemėgstu plauti indų, bet indų ploviklis vis atsiduria pirkinių krepšelyje… Tęsti?

Kitas, apynaujis įrašas iverslo tinklaraštyje skelbia (tiesioginė citata iš trečio punkto): „…geras pavizdys rožinės mažylės (pinkcity), kuri iš pradžių pyko ant kažkokios knygos ir jos autoriaus, o po to kai Beinorius savo bloge parašė, kokia šauni knyga, jos reakcija buvo “na jei tu siųlai, būtinai perskaitysiu”)”. Kalba netaisyta, apie autoriaus raštingumą pakalbės Dovilė. Nuorodos sudėtos ne į įrašus, o į tinklaraščius, todėl truputuką teko pasukti galvą, kada čia mes su Justinu apie knygas diskutavom. Kad būčiau ant kažko pykus, taip ir neprisiminiau, o apie reakciją tikriausiai šitą kalbama. Vėlgi palikau sėdėti su klaustukais akyse.

katyte.gif

Tai vat mano rožinis blondiniškas komentaras būtų toks: žavusis blogosferos kaimyne, labai smagu, kad skaitai, dar maloniau, kad dedi nuorodas, nukreipiančias pas mane. Esame skirtingi žmonės, todėl natūralu, jog kas patinka man, gali kelti šleikštulį Tau, ir atvirkščiai, be jokios abejonės. Visgi jei nori, kad Tavo kritika skambėtų solidžiai, o nuomone skaitytojai pasitikėtų, pasisakymus pagrįsk logiškais ir teisingais argumentais. Gal tuomet Tau pavyks įrodyti, kad Karolis gyvena pasaulėžiūroje?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

8 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Karolis Pocius
2008 08 07 | 13:34

Dėkui dėkui, kam tos gėlės 🙂 Tik man kartais keista kaip mes, blogeriai, dažnai ignoruojam dideles problemas, o iš nieko mokam padaryt skandalą. Ir tokių per blogosferą jau buvo nusiritęs ne vienas.

Bet pakantumo bei neargumentuotos nuomonės ir šiek tiek informacijos rinkimo įgūdžių blogeriams (įskaitant mane patį) tikrai reiktų. Turbūt todėl mūsų niekas žurnalistais ir nenori pripažint…

PinkCity
2008 08 07 | 13:51

Nė joks čia ne skandalas, tiek apie Tave, tiek apie save karts nuo karto pasiskaitau, nepradedu nei ten ginčytis, nei diskutuoti su autoriais, ale va šiandien vienu atodūsiu pasakiau, ką manau, ir toliau sau ramiai gyvensiu.

Karolis Pocius
2008 08 07 | 14:58

Gaila tik kad informacija apie konstruktyvią kritiką dažniausiai pasitinkama purvo lavina. Na, bet po truputį matau kaip žmonės mažiau ir mažiau purvais drabstosi. Bent jau tinklaraščių komentaruose. Apie portalus kol kas patylėsiu…

Aurimas
2008 08 07 | 15:27

Mini moralas ? 🙂

DievuBlogai
2008 08 07 | 15:31

Todėl, kad vargina skalbti ir perki naują mašiną skalbimo 🙂 Bet visam pasauliui nekrykštauji kiek daug džiaugsmo tai tau atneša 😉

PinkCity
2008 08 07 | 15:38

Džys, į beprasmiškas diskusijas veltis nenoriu, bet į šitą atsakysiu: kai kalbu apie skalbimą, turiu omeny skalbimą skalbimo mašina, o ne rankomis. Skalbimo mašinos laikui bėgant susidėvi, ir nors man nepatinka jomis naudotis, vis viena tenka pirkti naują. Kol kas nekrykštauju, nes dar neperku, kai pirksiu, būtinai pranešiu. Tu esi mano visas pasaulis!

DievuBlogai
2008 08 07 | 15:57

na baik tu, aš ir nekalbėjau apie plovimą rankomis, o apie atsinaujinimą su daugiau navarotų 🙂 Iš tikrųjų diskusija beprasmė, neverta tęsti 😉

Tamagochi
2008 08 07 | 19:06

Duotus pavyzdžius būčiau linkęs priskirti kibernetinių bobučių kiber-pletkų kategorijai. Taigi nieko naujo šiam pasaulyje, tik mediumas pasikeitęs.

Ir TAIP, nekonstruktyvumas mane (ypač kaip informatiką) užknisa juodai 😀

Palikti atsakymą