Türkiye 2015

Türkiye 2015

Keliaudama po Gruziją kračiausi traukiniais, miegojau tame pačiame kambaryje su katinu, kuriam esu žiauriai alergiška, pėsčiomis skersai išilgai išbraidžiau miestus ir vakarais kojas nuo nuovargio skaudėdavo taip, kad net ir nakties poilsis nepadėdavo, todėl po atostogų Gruzijoje man reikėjo atostogų.

Türkiye 2015

O atostogos man neįsivaizduojamos be saulės, jūros, knygų ir skanaus maisto (kurio pačiai nereikia gaminti). Idealiam poilsiui skrydis neturėtų būti ilgas, apie persėdimus nė galvoti nenoriu, be to, skrendu su trimečiu sūnum, taigi reikia, kad viskas būtų lengva, paprasta ir patogu – esu komforto zonos fanė ir moku tuo mėgautis. Taigi išeitis aiški – atostogos Turkijoje su viskas įskaičiuota.

Türkiye 2015

Šįkart ilsėjausi ne Antalijoje ar Alanijoje, o Bodrume, kasdien žvelgiau į priešais stūkstančią Koso salą, kurioje taip pat turėjau laimės atostogauti, o didžiausias Bodrumo privalumas – rusų trūkumas. Bodrumas – tai jau Europa, reiškia, kaimynams iš Didžiosios Tėvynės per toli, ne vieta, ir valio. Mūsų viešbutyje daugiausia poilsiavo lenkų ir turkų, taip pat olandų, vokiečių, belgų tautybės žmonės.

Türkiye 2015

Nepasisekė, kad prieš pat skrydį pirmyn ėmiau ir apsirgau, tad teko keliauti kenčiant trisdešimt devynių laipsnių temperatūrą, varganai numuštą vaistais, bet užtat po paros pasveikau ir jaučiausi tokia laiminga, kad kitų poilsiautojų pazirzenimai apie tai, kad naktį palikus atvirą balkoną juos sugėlė uodai ar kad kambarinė pamiršo padėti vieną rankšluostį, atrodė tokie juokingi, nes ką tik buvau gyvai savo kailiu pajutusi, kad sveikata – visų svarbiausia.

Šimtu procentu mėgavausi nuostabiu oru, saulės voniomis, jūros su aukso dulkėmis bangomis, vaikų klegenimu taškantis baseine, dariau jogą, šokau, skaniai valgiau, bet nė karto neprisikimšau iki sprogimo, daugiausia mėgavausi šviežiais vaisiais ir salotomis, atostogos pavyko puikiai!

Türkiye 2015

Türkiye 2015

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 2

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Darau, Blė
2015 06 24 | 7:26

Jooo… kartais tikrai reikia tokių atostogų bambą išvertus… nors man po dviejų dienų atsibosta 😀 Net su knygom.

PinkCity
2015 06 24 | 10:21

Kai atostogaujant dar tenka ir prižiūrėti trimetį išdykėlį, ne taip greit tos knygos skaitosi.

Palikti atsakymą