Trijų žingsnių grožio procedūra

Pagalvojau, kad rašau rašau aš čia tuos kosmetikos receptus, tik kaži ar be manęs dar kam naudos yra – suprantu, kad turint įvairių kitokių laisvalaikio užsiėmimų daug paprasčiau imti ir nusipirkti gatavą kosmetikos priemonę, nei ieškoti, iš kur parsisiųsti visus tuos gamybai reikalingus komponentus, rasti laiko makalavimui ir jaudintis, ar tikrai išeis kas gero. Todėl šiandien nusprendžiau pasidalinti labai paprasta trijų žingsnių grožio procedūra, kuriai prisiruošti užtenka kelių minučių, o ingredientus kiekviena turime savo virtuvėje. Jei kažko ir neturi, kuo puikiausiai gali pakeisti kitu produktu – dauguma vaisių, daržovių, vaistažolių, taip pat kiaušiniai, medus turi daug odai naudingų medžiagų. Galų gale galima truputį pagūglinti, kad rastum geriausiai būtent Tavo odai tinkančius produktus (nes kas tinka riebiai odai, mažiau tiks sausai, vienoms reikia praplėsti poras, kitų oda jautriai reaguoja į karštį, todėl jos negalima garinti ir taip toliau).

Trys žingsniai

1 žingsnis – veido garinimas. Tai lyg pasilepinimas pirtyje – atsiveria poros, į paviršių išlenda visi nešvarumai, negyvos odos ląstelės, toksinai, taip pat oda paruošiama geriau priimti tolimesniuose žingsniuose jai siūlomas naudingas medžiagas. Naudinga garinti veidą virš žolelių nuoviro ar vandens su keliais eterinio aliejaus lašeliais. Šįkart aš naudojau ramunėles – kelis jų šaukštelius užpyliau puse stiklinės verdančio vandens ir dar kelias minutes pavirinau, kad geriau pritrauktų. Šis nuoviras nenueis veltui vėliau – perkošus ir atvėsinus supilsčiau jį į ledukų formeles bei užšaldžius naudosiu veidui prausti.

2 žingsnis – maisto produktų kaukė. Aš ją gaminau iš poros šaukštelių natūralaus jogurto, skiltelės citrinos sulčių ir poros šaukštelių maltų avižų. Pieno ir vaisių rūgštys lygina veido spalvą, mažina paraudimus, dezinfekuoja, mažina uždegiminius procesus, skaistina ir atgaivina odą, o avižos drėkina, ramina ir švelnina. Lepindama veido odą nepamiršau ir kaklo, o palaikius kaukę apie 15 minučių nuprausiau šiltu vandeniu.

3 žingsnis – aliejaus kaukė. Ji valo (nes aliejaus riebalai pritraukia odos riebalus), gydo ir puoselėja odą. Pasidariau mišinį iš tyro alyvuogių aliejaus ir šlakelio ricinos aliejaus (pastarojo kiekis turėtų sudaryti trečdalį mišinio, jei oda riebi, ir dešimtadalį – jei sausa). Įmasažuojam aliejų į odą, leidžiam paveikti ir karštu vandeniu sudrėkintu rankšluosčiu per kelis kartus pašalinam jo perteklių.

Nereikėtų šių procedūrų kartoti dažniau, nei kartą per savaitę. Į gražumą!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

5 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Simona
2013 04 15 | 5:34

Tikrai yra naudos ne tik tau vienai 🙂

Ačiū už grožio receptus!

Rūta
2013 04 16 | 14:52

Geri patarimai. Garinimui reikia prisiruošti..:) Bet, manau, taip pat neblogai nušveisti odą po maudynių – juk tuo metu taip pat kažkiek išsigarina/atsiveria. Aš sumaišau sumaltas avižas su ištirpintu medumi ir šlakeliu alyvuogių aliejaus (nežinau iš tiesų, kiek jis gerai odai…), tuo mišiniu nušveičiu odą, po to nuplaunu vandeniu. Manau, gaunasi kažkas panašaus kaip jūsų siūlomas procedūras sujungus į vieną.:)

Reikės pabandyti su jogurtu ir citrina, gal labai nesuerzins rūgštis.

O ramunėlių ledukai super gerai, o dar ir ryte padeda pabusti tas šaltukas..;)

Dovile
2013 04 17 | 21:31

Yra naudos, pinkcity! Per Kalėdas nudžiuginau artimuosius kosmetinėmis dovanėlėmis, su tavo pagalba! Gaminau lūpų balzamą ir žieminį rankų kremą. Dabar svarstau, jog smagu būtų muilą pasigaminti.

Tik išduosiu vieną paslaptį – pasiilgstu ir tų įrašų, kurie “įklijuodavo” šypseną visai dienai ir/arba priversdavo susimastyti. Kartais panaršau archyvuose, kai saulės širdyje pritrūksta. 🙂 (tikiuosi, jog neskamba kaip priekaištas)

PinkCity
2013 04 18 | 9:09

Simona, prašom, į sveikatą!
Rūta, jei bijai dėl rūgšties, pradėk nuo nedidelių kiekių ir laikyk kaukę trumpiau, paskui pamatysi, kaip oda reaguoja.
Dovile, labai džiaugiuosi, kai padedu kam nors užsikrėsti savo aistra! O dėl tų kitokių įrašų – žinau, žinau… Aš pati jų pasiilgstu. Pasistengsiu 🙂

kremai veidui
2021 01 26 | 10:54

Kokia jūs šaunuolė, et, man neišeina savos gamybos priemonės.. Bandžiau kažkada, mečiau tą reikalą, per daug terlionės, esu atradus pirktinius kremus, kurie tenkina, ir guodžiuosi tuo, kad veidui tinka.

Palikti atsakymą