Trijų nuotrupų mozaika

Labai gražus žodžių junginys yra upėsmėlis. Nes tai gali būti upės mėlis (mėlynumas) bei upės smėlis. Abu šie dalykai kvepia vasara ir kutena arba akis, arba padus. Nuteikia puikiai, vis ištarus. Pabandyk.

***

Tikroji integracija yra ne kai sakai „o, kaip puiku, kad neįgalusis nesėdi užsidaręs tarp keturių sienų, o studijuoja universitete, lankosi futbolo rungtynėse ir mėgstamos grupės koncerte”, bet kai visa tai tampa tiek savaime suprantamu ir natūraliu dalyku, jog jo net nepastebi. Deklaruojame, jog visi žmonės yra lygūs nepaisant jų fizinių galimybių, odos spalvos ar religijos, tačiau nedžiūgaujame stebėdamiesi: „o, strazdanota mergina išėjo su draugėm pasivaikščioti”, o į neįgaliuosius visuomet atkreipiame dėmesį. Turėjau grupiokę vežimėlyje, ji žiauriai nepakęsdavo, kai kas nors bėgdavo jai atidaryti durų ar paspausti lifto, nes iš karto pasijusdavo kitokia.

***

Nors nesu mėgėja suktis virtuvėje, greitai ir paprastai paruošiamus bei apsilaižymo vertus patiekalus karts nuo karto pagaminu.

desertas.jpg

Jeigu nori tokio deserto, užsuk į Pragaro virtuvę, kurioje šiandien svečiuojuosi ir pasakoju, kaip tai daroma. Skanaus!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

KaVeikti.lt
2008 06 20 | 14:19

“kaip aš tai daroma”- truputį pataisyk.
O desertas- mmmm matau kad man patiktų. Toks lengvai pagaminamas ir neapsunkinantis, be to braškių sezono pradžiai pats tas- imam 🙂

Pigu.lt
2008 06 20 | 16:27

kaip užimaniau deserto 🙂 būtinai kažką pasigaminsiu kažką.

Palikti atsakymą