Tobulas Blog’o įrašas

Koks turėtų Blog‘o įrašas, kad jį galėčiau pavadinti tobulu / idealiu (tiesiog įdomiu)?

1. Ne per trumpas, ne per ilgas. Keli patrauklūs sakiniai sukuria įspūdį, kad sugundė ir paliko. Aštuoniolika ilgų pastraipų neišlaiko mano dėmesio. Nu niekaip. Gal nebent iliustracijos ir meniniai intarpai pagelbėtų, bet šiaip man geriausi tokio ilgumo įrašai, kaip statistinis manasis. Todėl tokius ir rašau :).

2. Pirmoje įrašo dalyje patalpinta YouTube transliuojama daina, atitinkanti įrašo nuotaiką. Bet klipas neturėtų būti labai įdomus, kad galėčiau tiesiog skaityt tekstą klausydamasi.

3. Antroje teksto dalyje randame susijusią nuorodą į kokį nors tikrai gerą puslapioką, kad malonumas tęstųsi ir perskaičius įrašą.

4. Man svarbiausia, koks jausmas apima skaitant / perskaičius įrašą. Smagu, kai šiltas / jaukus / šviesus / lengvas / gilus. Nupurto, kai tuščias / pilkas / graudus.

5. O jei dar ir priverčia susimąstyt… Visai malonumėlis. Kai topteli: rimtai, geras, anksčiau apie tai nepagalvojau (…iš tiesų tiems vyrams taip sudėtinga gyventi? – juokauju).

6. Gera sužinoti ką nors naujo, panaudojamo gyvenime. Nesvarbu kur – profesinėj srity, saviugdos procese, tiesiog pasakant draugui – o Tu žinojai, kad… (informacija, perskaityta tobulame įraše).

7. Neapsisprendžiu dėl komentavimo. Iš esmės tobulas tuo ir tobulas, kad prie jo nieko nebepridėsi. Iš kitos pusės gerai yra skatinti diskusijas ir norą išsakyti savo nuomonę. Hm. Gal geriau, kai norisi komentuoti. Kai labai norisi komentuoti. Autorius bent jau suvokia, kad kažkas suprato / nesuprato, ką jis / ji norėjo pasakyt.

Kadanors būtinai tokį įrašą sau ir Tau padovanosiu. Sekite naujienas.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Pasidalinkite savo mintimis