Rinkimų karštinė

vote-for-me.jpgOgo. Grįžtu po švenčių, įsijungiu Reader‘į, ir vaje ką matau: mirga marga blogerių įrašai rinkiminiais šūkiais, motyvuojančiais už juos balsuoti BLOGin, Microsoft ir Alfa.lt organizuojamuose geriausių rinklaraščių rinkimuose. O šiuose – balsavimo rezultatai viešinami, lyderiai akivaizdūs, nieko nestebinantys, nes ir taip blogologo.lt viršūnėse karaliaujantys. Negi manei, kad bus kitaip? Juk šaunu, kad qemm reprezentuoja tai, ką turime geriausia (kyla asociacijos su ta degtinės reklama kažkodėl).

Norėtum, kad parašyčiau, kodėl turėtum balsuoti už mane? Mano agitacinė kampanija vyksta nuo 2007 m. liepos 19 d., jei iki šiol Tavęs neįtikinau, vargiai ką bepadės keli sakiniai. Žinodama, kad vis viena nelaimėsiu, galėčiau pažadėti pergalės atveju atlikti visokių beprotiškų dalykėlių, ar tai Tave paskatintų?

Iš tikrųjų smagu yra tai, kad tinklaraščiai populiarinami. Nuolat skundžiamės, kad verdame savose sultyse, štai, prašau – alfa.lt skaitytojai bent mūsų pavadinimus pamatys ir sužinos, kad apskritai toks dalykas, kaip bloginimas, egzistuoja. Truputį kvailoka, kad nėra tiesioginių nuorodų prie tinklaraščių aprašų, bet ką padarysi.

Kartais pasvajoju, kaip būtų puiku, jei visi šeimos nariai ir draugai rašytų tinklaraščius, visus prenumeruočiau, skaityčiau, komentuočiau ir žinočiau viską, kas vyksta. Susipažindama su žmonėmis kartu su vardu norėčiau sužinoti ir jų blogų adresus. Tikrai, būtų tokia nuostabi atvira visuomenė.

Beje, apie naujas pažintis: per Velykas teko garbė pirmą kartą pasimatyti su brangiausiojo giminėm. Maloniai nustebino, kad manęs iki tol nepažinoję žmonės lyg nujausdami dovanojo rožinės spalvos smulkmenas ir migdė rožiniuose pataluose. Fantastiškumas, ne kitaip!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Salomėja
2008 03 26 | 11:28

Už tamstą prabalsavau, iš karto kai galimybė atsirado. Tada lyderių dar nesimatė. O mano brangiausiojo giminės dar dabar, jau daugiau nei po 5 metų pažinties mane glumina.

Paulius
2008 03 26 | 17:02

Nei viena rinkimų karštinė, nesvarbu, ką berinktumėm, be agitacijų neapsieina. Problemėlė ta, kad kai paskaitai kai kurias agitacijas, gali praeiti noras balsuoti:) Agitacija, kaip ir lazda, turi du galus.

brolis
2008 03 27 | 0:41

šiandien buvo kilęs labai didelis noras susikurt savo blog’ą, bet paskui pagalvojau, kad tokio tipo dienoraščio kaip ‘ką šiandien veikiau’ rašyt nesinori, o platesnės, įdomesnės idėjos taip ir nesugalvojau.. 🙂

kubikas::lt
2008 03 27 | 23:48

apie qemm… taikliai…

Palikti atsakymą