Pirmoji knyga

Vūhūūū! Šiandien man labai smagi diena, nes iš spaustuvės išrieda ir knygynus artimiausiu metu turėtų pasiekti pirmoji mano ir iliustruotojos Viktorijos Vitkauskienės knygelė vaikams apie Avelę Austėją ir spalvotus debesis!

Prisipažįstu – parašyti ir išleisti knygą svajojau nuo visiškai mažų dienų, jau pradinėse klasėse prirašydavau ištisus sąsiuvinius savo kūrybos romanais. Keletas mano eilėraščių buvo išleisti poezijos rinkinyje greta kitų autorių, paskui poreikį matyti savo pavardę greta spausdinto teksto tenkinau rašydama straipsnius įvairiems žurnalams. Pamenu, mano amžiną atilsį močiutė iš pradžių dar bandė rinkti ir kolekcionuoti žurnalus su mano tekstais, bet paskui nebesugaudė ir užmetė tą reikalą.

Nemažai metų dirbau vaikų psichologe, tad nusprendžiau sujungti dvi savo gyvenimo meiles – rašymą ir psichologiją. Taigi parašiau knygą vaikams apie jausmus! Ji skirta maždaug 4-7 m. žmonėms, kurie, kaip ir daug vyresni jų kolegos, kartais sunkiai suvaldo juos apėmusias emocijas, nes tos emocijos, kaip kokie debesys, ima juos pačius valdyti!

„Vagos“ išleistos Jovitos Kiežės ir Viktorijos Vitkauskienės knygelės „Avelė Austėja ir spalvoti debesys“ jau galima ieškoti knygynuose ir el. prekybos vietose, o pasimatyti ir gauti autorių parašus artimiausia proga bus per Knygų mugę – pristatysime savo kūrinį Rašytojų erdvėj sekmadienį 11 val., padedamos Aušros Kurienės. Tad iki greito!

Foto © Edita Savickaitė-Aranauskė

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 21

Pasidalinkite savo mintimis