PinkCity 2008 metų topai

Nesugalvojau, kokia forma apibendrinti praėjusius metus, tada užmačiau Horde pasiūlymą ir užsikabinau – bent tiek. Prašom, mano nominacijos ir apdovanojimai:

Mano metų įvykis 2008 – va, prasideda sunkumai. Mano atmintis yra trumpalaikė, kaip jau kažkada rašiau, ir kaip man dabar padaryt, kad šie apdovanojimai apibendrintų visus metus, o ne tik paskutinį ketvirtį? Nes iki šiol geriausiai vertinu tą dieną, kai sužinojau, jog pagaliau būsiu atleista. Nedažnai tokie įvykiai nutinka.

Mano metų nuosmukis 2008 – gal kai buvau apsisprendusi pirkti mašiniuką, padaviau rankpinigius ir pernakt persigalvojau, pinigai liko pas tą suknistą autoturgaus diedą. Žinau, kad pati žiopla ir visokia kitokia, bet man buvo taip apmaudu dėl balon išmestų banknotų, ir paskui jau nieko nebenusipirkau.

Mano metų atradimas 2008 – aš tikiu, kad ir antikos laikais gyveno labai protingi žmonės, ir ne veltui jųjų bei vėlesnių klasikų skaitiniai yra ypatingai vertinami, bet jei žodis nepaliečia mano sielos, kad ir koks tobulas bebūtų, nu nelimpa man. Ir taigi šių metų atradimas man buvo 1914 m. Gustavo Meyrinko parašytas „Golemas”, kuris ne tik suvirpino, bet ir gerokai sukratė šviesius mano psichikos sluoksnius. Ir taip seniai sukurtas!

Mano metų tūsas 2008 – gal kalėdinis darbovietės vakarėlis, kurį iš anksto taip keikiau? Tikrai buvo žiauriai smagu, daug prisidėjo tas svaigus jausmas, kad šių žmonių greit nebematysiu… Nors ypatingai nesureikšminu šitokių įvykių, tai gal kažkas panašaus buvo ir kitais metų laikais, tik nebepamenu.

Mano metų kadras 2008:

Žvengiau iki negalėjimo pamačiusi, jog realiai turiu visus gazelės atributus. Turbūt suvoki, kad jie nenupaišyti ir dirbtinai nepriklijuoti?

Mano metų gabalas 2008 – bijau, kad atsiprašiusi visų DeVotchKų ir CocoRosie turiu aukso medalį skirti Beirut “Prenzlauerberg”. Dieviška.

Mano metų filmas 2008 – prisipažįstu, šiais metais perskaitytų knygų ir peržiūrėtų filmų santykis greičiausiai būtų 20:1, taigi sunku ką ir bepasakyti. Taip smarkiai atmintin įsirėžusių, kaip 2007-ųjų atradimai „Me and You and Everyone We Know” bei „Marie Antoinette”, lyg ir nebuvo, todėl vienintelį, kurį bent prisimenu kaip neblogą, įvardinčiau gal „Svynį Todą“.

Mano blogo geriausias įrašas 2008 – neįmanoma išrinkti vieno, tai dariau kaip per misių konkursus – kas patenka į ketvirtfinalį, kas į pusfinalį. Liko trys pačioj pabaigoj: nes, vasaros diena ir vienaragiai, ir jei jau kas labai spardytų ir lieptų vieną aukso karūna apdovanoti, spėju, tai būtų vienaragiai.

Geriausias metų skaitinys internete 2008 – neabejotinai ir be jokių konkurentų pyrst.lt. Vientisas, skaitomas kaip knyga. Iš pradžių buvau prie Metų atradimo parašiusi, tai žodžiu irgi.

Reziumuojant galėčiau teigti, kad gal visai neblogi tie metai buvo, ane?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 4

6 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Aurimas
2009 01 01 | 0:59

Su Naujaisiais metais, PinkCity. Nežinojau, kad skaitai antikos kūrinius. Perskaitęs, susidariau įspūdį, kad turėtų būti tikrai įdomu. Teks laukti 3 trimestro, kai pradėsim mokytis antikos literatūros kūrinius. : )

U
2009 01 01 | 13:56

Ooo Golemas kažkada buvo ir mano atradimas, perskaičius negalėjau nenusipirkt, net pradėjau antrą kartą skaityti, deja, dėl laiko trūkumo taip ir nepabaigiau.. bet būtinai vėl paimsiu tą knygą į rankas.

Tamagochi
2009 01 01 | 14:06

skaičiuojam aveles :)))

Su pačiais pačiais naujausiais metais, PinkCity !!!

lori pyrstas
2009 01 04 | 20:46

o, aciu, maloniai pasisaldinau vakariene. turiu omenyje metu gabalal aisku 😀
keliu taure vandens fonatano is beiruto. linkiu, kad Jusu sypsena dar paruzavuotu*

Apytik
2009 01 26 | 17:30

“Golemą” aš irgi šiemet skaičiau, vasarą, labai gera knyga, visiška kelionė.

vjusta
2009 01 31 | 21:32

o pyrst.lt. tavo dėka atradau.

Palikti atsakymą