Pasiglostymai

O, ir vėl tinklaraštininkų gretose skraidžioja pasiglostymai tema aš-Tau-patinku, Tu-man-patinki. Ir vėl gavau Stylish blog iš saldųjį gyvenimą propaguojančios Lauros, kurios įrašai apie keliones atostogų kraštuose dažnai sušildo mano kasdienybę. Ačiū! Tik va taip pažiūrėjau, ką atsitiktinis lankytojas, užklydęs į mano tinklaraštį, gali apie jį pagalvoti – vien knygos ir knygos. Labai jau vienspalviška. Bet ir nesistengiu savęs spaust per prievartą rašyt. Kaip jau gaunasi, taip.

TipTop

Čia dar reikia septynis dalykus apie save parašyt, bet kad aš jau pernai pagrindinius akcentus sudėliojau, tai dabar galiu nebent septynias smulkmenas paberti, še:

1. Pagaliau nusipirkau kitą mašiniuką! Išlikdama ištikima Japonijai pasirinkau Toyotą, o savo dar nė pilnametystės nesulaukusią Mazdą, ekonomiškai varomą dujomis, pardavinėju, gal žinai, kam reikia?

2. Šaltuoju metų laiku mėgstu megzti.

3. Nemėgstu nešioti megztų drabužių, net mano šalikai visi yra medžiaginiai, o vietoj vieno megztinio visuomet verčiau apsirengsiu du medvilninius džemperius. Vienintelis mano megztas dalykas, kurį pati dėviu, yra šiltos žieminės kojinės.

4. Dievinu lietinius blynus su įvairiais įdarais, bet nemoku jų normaliai išsikepti.

5. Man labai patinka, kai mano plaukus supina driežiuku, bet pati savęs (anei ko kito) taip sušukuoti irgi nemoku. Užtat mano sesė tai daro meistriškai gražiai.

6. Esu pesko-lakto-ovo-vegetarė, nors daugiau nei pusmetį buvau sėkmingai metusi valgyti ir žuvį (kad galėčiau drąsiai teigti, jog nevalgau nieko, kas į mane žiūri), bet pasirodo, negaliu atsispirti paprasčiausiai… silkei.

7. Negalėčiau vienareikšmiškai atsakyti, kokios yra mano mėgstamiausios gėlės: svaigstu dėl frezijų kvapo, užburia tobulas ramunių paprastumas, o lotosai taip palaimingai dvelkia filosofija ir gyvastimi.

Na štai, septyni. Liko tik dar kažkam perduoti apdovanojimą. Nuo pat savo tinklaraščio rašymo pradžios ištikimiausiai skaitau (ir žinau, kad mane skaito) Salomėją, kuri, priešingai nei aš, nė kiek nesulėtino tempų ir nepakeitė žavaus savo stiliaus, taigi pirmąją vietą skirčiau būtent Tau, raudonplauke. Taip pat visuomet nudžiungu radusi naujus Lorencos Pelegrini, Ligitos, Kontra-bandos merginų įrašus. Iš vaikinų man įdomiausi Buržujaus rašinėliai.

Tai tiek trumpai. Glostykimės toliau. Susišildom tokiu būdu.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

7 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

buržujus
2012 02 18 | 21:46

Hmmmm, koks malonus paminėjimas :)) Lenkiu galvą, ačiū už tokį komplimentą.
Kažkodėl įsivaizdavau, kad rašinėlių neskaitai 🙂

Beje, Toyotos – puikus dalykas. Mes irgi ištikimi.

Niekiviskmėjinėjimai » Blog Archive » Stilinga………….!!!!!!!!!!!!
2012 02 19 | 11:40

[…] ir nenuignoruosiu 🙂 Vienas kitas kartas paskui bandą nekenkia :). Taigi gavau šitą reikalą iš PinkCity. Niekada nesigilinau kas visą tai sugalvojo. Žinau tik trumpas […]

PinkCity
2012 02 19 | 12:25

Buržujau, ne tik kad skaitau, bet ir, pavyzdžiui, rubrikos “Kinoteatras” rekomendacijomis naudojuosi kaip vieninteliu šaltiniu ieškant, kokį filmą pažiūrėti 🙂

Ligita
2012 02 19 | 14:20

Visai smagu būti įvertintai. O iš mėgstamos tinklaraštininkės gauti įvertinimą dar smagiau 🙂

lorencapelegrini
2012 02 19 | 16:33

Malonu 🙂

Po tinklaraštiją siaučia virusas – Ligi Dangaus
2012 02 19 | 21:28

[…] gavau iš Jovitos. Stebuklingiausia, kad jei būčiau jį gavusi iš ko nors kito, Jovitos tinklaraštis vis vien […]

buržujus
2012 02 19 | 23:17

PinkCity, tada visiškai awesome :))

Palikti atsakymą